USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Порошенко пояснив, чому досі не продав Roshen

14 Березня 2015 08:00
Президент України Петро Порошенко заявив, що не може продати активи Roshen, оскільки в цьому йому перешкоджає російська влада. Про таке глава держави сказав у інтерв'ю телеканалу «1+1», яке вийшло напередодні ввечері, – інформує УП.

З його ж слів, до продажу активів ще раніше залучили компанію Rothschild.

«З нею уклали угоду, і в цій угоді написано, що я більше не маю права втручатися в процес продажу, бо вони отримали всі повноваження», – повідомив Порошенко.

«По-друге, мій графік – а я на роботі знаходжуся 18-20 годин на добу, – не передбачає, щоби я кинув все, став на базар і почав торгуватися або по ціні, або по процесу», – заявив глава держави.

«Третя позиція – я впевнений, що процес піде швидше, якщо в Україні буде мир, і в Україну прийдуть інвестори, бо під час війни в Україну ніхто приходити не хоче, в тому числі й покупці», – додав він.

«І останнє – першим мої пріоритетом є захист українських інтересів, і вся моя поведінка, і всі мої дії переконливо доводять, що тиснути на мене не можна по жодних напрямках, в тому числі й по власності. Бо на сьогоднішній день російська влада перешкоджає цьому продажу», – підсумував Порошенко.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Порошенко будує ще один завод ROSHEN.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Розчарований Показати IP 14 Березня 2015 08:21
Морда брехлива, не може він продати, пора вже й його туда відправити бо толку з нього тут мало хай ще прихватить з собою Яценюка Гонтарєву Турчинова Парубія то може буде легше жити.
лучани до Розчарований Показати IP 14 Березня 2015 08:44
Путлєровський троль.
Анонім до лучани Показати IP 14 Березня 2015 08:48
Пэтя, продавай рошен, не дуркуй.
Анонім до лучани Показати IP 14 Березня 2015 09:11
так так і з дебальцевого всі виходили зплановано і без значних втрат...
коли до Розчарований Показати IP 14 Березня 2015 10:52
тому Хрякові мордатому треба добровільно піти з посади, поки ще народ добрий.
Дмитро Дорошенко до Розчарований Показати IP 14 Березня 2015 21:49
Так, я вважаю вас тупим безвільним бидлом...А якщо ви мені не вірите - ви провокатори кремлівські, і на вас чекають 300 000 безмірно вдячних мені ментів і сбушників, яких я не послав на фарш в АТО і вберіг від люстрації. Ідіть працюйте, а не нийте, чужі гроші рахуючи - революція гідності закінчилась!
Анонім Показати IP 14 Березня 2015 09:04
Казочки розказує країнцям ! Його бізнес в Росії процвітає ... Я куплю на свою мінімальну пенсію ...
Анонім до Анонім Показати IP 14 Березня 2015 10:19
А разве Порошенко продал свой украинский бизнес?
Тетяна Показати IP 14 Березня 2015 10:09
Кращеб написали як Ляшко надавав по харі Єремєєву!! Чи ваш сайт йому підконтрольний ,що мовчите?
Milentochka до Тетяна Показати IP 14 Березня 2015 10:11
http://www.volynnews.com/messages/yeremeyev-pobivsya-z-lyashkom-foto/ Читай і помовчи!
Толік Показати IP 14 Березня 2015 10:26
Ох і владисько зараз у нас! Брешуть і крадуть і ще гірше попередників своїх. Люди виживають а вони зажираються
життя до Толік Показати IP 14 Березня 2015 13:43
Ну люди ж з України, ми з вами на Майданах цього хотіли, то чого тепер... Ніхто не знав що з себе кулявлоб і Ко. уявляють?!:)
правдива Показати IP 14 Березня 2015 13:40
Як людей в оману вводять?! Мова йде не про завод у Росії, а про підприємства і в Україні, які він як Президент і держслужбовець повинен продати!!! На кого ця бр...я розрахована? Якщо і у такому брешуть людям (а це перед виборами клято обіцялось), то про що ще можна від них очікувати?! Ганьба!!!
Анонім Показати IP 15 Березня 2015 10:19
Має чоловік той рішення та хай має чого ви до нього д****лись
007 Показати IP 15 Березня 2015 11:53
він все кине і буде базарювати - так в тебе є купа людей і юристи і менеджери які на тебе працюють, то й поручи ім займатись продажєю! якби хотів то вже давно б продав!! українці лоханулись в черговий раз і зажили по-новому!!!!!
петюня Показати IP 15 Березня 2015 14:18
Спочатку ж заводи Путін арештував, а потім з якогось дива повернув Петру!питаня, що йому за це пообіцяв Петрик?!привели до влади олігархів, яким плбвати на людей! Зато ще війну отримали, крах економіки і процвітання корупції! І що на майдан вже ніхто не біжить?!!?