USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко призначив голову СБУ на Волині

9 Квітня 2015 17:25
Президент Петро Порошенко призначив голову СБУ у Волинській області.

Відповідний указ опублікований на сайті Президента України.

"Призначити ФЕЛОНЮКА Юрія Васильовича начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області", - йдеться у повідомленні від 9 квітня 2015 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
77 Показати IP 9 Квітня 2015 17:30
Хто такий? Автобіографія?
Анатоль_ Показати IP 9 Квітня 2015 18:07
Ми з Наталею Семенівною думаємо що місцевий.
Штефан, Луцьк Показати IP 9 Квітня 2015 18:37
По квартиру приїхав? Як Мельникович, Милогородський і Ко?
не важливо Показати IP 9 Квітня 2015 19:02
був колись начальником СБУ у Чернівецькій обл.
АС0220ВЕ Показати IP 9 Квітня 2015 19:19
Св***та ще та, знов буде кришувати бізнесменів і наркоторговців, чесним ментам навіть попрацювати не дасть