USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Саакашвілі прорвався в Україну: реакція соцмереж

10 Вересня 2017 20:55
Увесь день 10 вересня користувачі у соцмережах змагаються в дотепності.

Приводом для жартів стали наполегливі спроби Міхеіла Саакашвілі повернутися в Україну і не менш відчайдушні зусилля прикордонників і влади його не пустити. Політик все ж перетнув кордон, через який люди його перенесли на руках.

Пропонуємо вашій увазі підбірку жартів українських та зокрема волинських користувачів Facebook.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
АНАТОЛЬ_ Показати IP 10 Вересня 2017 21:05
Я в шоці, брати мої! Буду приймати заспокійливі краплі! Шош то діється? Га? Хто знає? Кому тепер вірити?
Кіндрат Панасович до АНАТОЛЬ_ Показати IP 10 Вересня 2017 22:23
за....в ти вже зі своїми "братами моїми" наркоман нововолинський!
ще не зовсім свідоми Показати IP 10 Вересня 2017 21:16
Віктор Федорович, а ви попробуйте зі сторони Харкова. Гірше не буде!
Савчук Вітя Показати IP 10 Вересня 2017 21:19
І коли з напруженим лицем вагоном пройшов Стівен Сігал, Порошенко зрозумів, що Міхо все таки проїде в Україну :)
Я Показати IP 10 Вересня 2017 21:46
І що?Мені якось п...й.Для чого робити з мухи слона,тут якщо подивитись добре,то через одного статтю можна таку саму писати,вчепились до нього,більше занятись нема чим?Комусь це вигідно,а для нас це як відвертання уваги від швидко ростучих цін!Читайте далі,як хтось пукнув,а хтось кордон пересік,головне не думати про свої проблеми,така ціль цих новин,народ зацікавити,щоб не бунтував..видовищ і хліба.
Кіндрат Панасович до Я Показати IP 10 Вересня 2017 22:27
це точно. Але судячи по попереднім новинам (про колабораціоністів чи то як то їх ЗАРОБИТЧАН-ГАСТАРБАЙТЕРОВ в кацапстані) людям побарабану та країна!
Артем Показати IP 10 Вересня 2017 22:23
А ви гостросуюжетний фільм "Суд над Насіровим" бачили. Там ще не така епопея була! В нас закон тільки для звичайних людей писаний, ті зверху живуть мабуть тільки по єврейських законах!
Всезнайко Показати IP 10 Вересня 2017 23:43
Пастух бухає, а свині бузять...
Степан (кримчанин) Показати IP 11 Вересня 2017 00:11
Яка " інформаційна війна"? Ви самі все саме погане про себе напишете. Нам і в голову така дурня не прийде.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2017 00:34
Пока режим возводил Великую кроличью стену на восточной границе с Россией, западная граница Украины оказалась зияющей дырой.
анонім Показати IP 11 Вересня 2017 08:31
поки вони з боями пробивались через кордон,митники без перешкод пропустили неодин бус з забитийй цигарками.Мій знайомий під цей шумок особисто перевіз у бусі 1500 БЛОКІВ. РУХАЄМОСЯ У ЄВРОПУ(бусами)
пекло в країні Показати IP 11 Вересня 2017 09:51
Шабаш країни і державного бюджету !!!! Не так би сумно на те Шоу дивитись було б , якби не те пекло в країні-руїні було б !!! А то коли при владі країни здорові,ситі, виспані, вилежані, ліниві, брехливі, злодійські 3000-5000 молодих дядьків з своїми синочками і зятями таке з народом України та сходом країни і солдатами ( хлопцями з села ) по 18-20,.... 25- 30 років виробляють горе!!! Це у нас головнокомандуючий країни ?!!! - То головний б?рига і брехун країни !!! Головні зрадники не хлопці по 18-25 років на війні на сході !!! То не реформатор - то наш горе-Президент і його горе-оточення !!! Віддайте того грузина Грузії !!! Чим ми кращу за Путіна, який приютив Януковича !!! Як Саакашвіллі не порушував закону Грузії, нічого йому боятися, а як порушував нехай сидить в клітці для порушників законів !!! Не водіть хороводи тут, ляльководи місцеві !!! Маєте здоров'я, йдіть і захищайте країну, бо три роки ніхто про оборону країни не думає з влади, а тільки тут стогнуть дядьки годовані із зятями і синами - дайте, дайте кредити, і ми вкрадемо їх в Австрію чи в Швейцаріювивеземо чи перерахуємо на рахунки , а народові- дулю !!! Не потрібно мені кредитів, і боргів також колись віддавати !!!! Нікому нічого не винний я і мої діти !!! Працюю, податки сплачую, і не стогну дайте, дайте подачку !!! Дядьки при владі такі стали жирні, як годовані свині !!! (що то не працювати ні розумово, ні фізично ).Про яких солдат на сході , Ви, горе- президенте думаєте !!! Жаль і сум і горе від дурної влади б?риг , брехунів і бандитів !!!
шабаш и шоу Показати IP 11 Вересня 2017 09:53
Саакашвили всё мечтает, а тем временем Путин через юльку и ко платит титушкам за фантазии грузина. Интересно 2 момента: 1. Куда смотрит Порошенко? 2. На сколько хватит путинских денег?
я Показати IP 11 Вересня 2017 10:22
Агонія режиму б?риг?..
Вітя Показати IP 11 Вересня 2017 19:30
Я фігію, подивіться на сумне личко Юлі, вона тут як тут, де заколот, там вона, так мріє про владу, ото лисичка хитрюща, але люди не дурні, давно вже її розкусили, народна артистка, ото чудо.
Пекло на Україні Показати IP 12 Вересня 2017 08:43
ДІСТАЛИ ВСІ БАР?ГИ І БАНДИТИ ПРИ ВЛАДІ 26 РОКІВ !!! В КРАЇНІ ВІЙНА!!!! ОРГАНІЗУЙТЕСЬ ТАК НА СХІД КРАЇНИ, ЯК ВИ ТОГО ГРУЗИНА ЗУСТРІЧАЛИ!!!! НЕ ГРАЙТЕСЬ У ПАТРІОТІВ !!!! ЗГРАЯ РОБИТЬ ШАБАШ і ШОУ В КРАЇНІ-РУЇНІ 26 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ !!! ВЛАДУ БАНДИТІВ поміняла влада БА?ИГ І БАНДИТІВ !!! ЗРАДНИКИ ГОЛОВНІ при владі, а не простий солдат і контрактник 18-25 років !!! КЛОУНАДУ РОБЛЯТЬ ФІГОВІ "ДЕРЖАВОТВОРЦІ" 26 РОКІВ !!! ТЕРПІННЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ДУМАЄТЕ НЕМАЄ МЕЖ ?!!! В УКРАЇНІ ВАМ, ГОРЕ-ВЛАДО, ТІЛЬКИ ДОБРЕ КРАСТИ і розбрат і бардак і беззаконня робити ,А родинами ВІДДИХАТИ ,ЖИТИ, ЛІКУВАТИСЬ , дітей вчити добре по країнах, де порядок є ? Що то за керівництво в державі Україні, яке не хоче лікуватись в своїй країні і дітей вчити , тоді як ви керуєте і для чого так керуєте!!!
Фигвам Показати IP 12 Вересня 2017 14:23
Первый в истории психиатрии случай, когда больной сам прорвался в психушку.)))