USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Правий сектор на Волині проігнорував ЗМІ й громадськість

25 Лютого 2014 15:03
Журналісти організували круглий стіл із приводу криміногенної ситуації в місті. Запросили на захід й представників Правого сектору, а ті не відгукнулися на заклик.

Круглий стіл на тему «Чи настане громадянське перемир’я?» відбувся сьогодні, 25-го лютого, в конференц-залі газети «Волинь-нова».

Його організували через те, що волинським ЗМІ надходять чимало скарг від волинян, які бояться ввечері виходити на вулицю через нестабільну ситуацію в країні.

Як повідомили під час конференції, лідер Правого сектору Волині Павло Данильчук сказав, що перебуває за межами Луцька, та пояснив, що й жодного представника не буде від організації, бо усі знаходяться за межами області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Антон Показати IP 25 Лютого 2014 15:04
Пішли перші ластівки......
Антон до Антон Показати IP 25 Лютого 2014 15:13
Перша з публічних подій, де вони дійсно могли б показати свою позицію, та відкритись громаді. Та їх певно таке не цікавить, там треба з розумом підійти, а не з битами і автоматами горлопанити.
))) до Антон Показати IP 25 Лютого 2014 16:05
перекладаю на зрозумілу мову. внял попередженням і втік. можливо, його десь в кутку відстігали. пожаліли, бо ще молодий.
перші Показати IP 25 Лютого 2014 15:08
першими ластівками не підуть а полетять троллі...
Українець Показати IP 25 Лютого 2014 15:09
Хлопці електорат шугають і владу ділять
123 Показати IP 25 Лютого 2014 15:12
Я ходжу по вулицях ввечірі і не боюся, до 20.02. боялась, тепер - ні
Анлрій до 123 Показати IP 25 Лютого 2014 16:33
Просто до тебе поки що наші хлопці в масках не підходили, зі зброєю на поготові , і не просили закурити ))))) Нічого, ми тепер знаємо де ти живеш, обовязково попросимо цигарку, чекай !
Гнать Показати IP 25 Лютого 2014 15:13
Данилюка копняками обратно в Ровенские леса...
до до Гнать Показати IP 25 Лютого 2014 15:32
втік зараза така, там ще ОДА в окулярах і бронику з Рожищ тормоз бігає.
ага Показати IP 25 Лютого 2014 15:15
вже починають рішати проблеми . чекаємо далі буде
Віра Показати IP 25 Лютого 2014 15:15
їм всім на простих людей, нас..ти. хворі на голову представники Правого сектору поїхали громити чергову церкву московського патріархату, так як вчора радикали хотіли захопити церкву у м. Володимир-Волинський. і немає управи на таких, як тут не боятися ходити містом. їх всіх треба в психлікарні на адекватність перевірити.
сміх до Віра Показати IP 25 Лютого 2014 15:23
Це вам в церкві МП сказали?
Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 15:18
А запросили вони тих хто відповідав за безпеку громадян, хто катається на джипах та зберає виручку по ресторанах? Ті хто живе в палацах за містом, діти вчаться в найкращих універах,відпочивають по іспаніям-італіям, грібли хабарі,як положене? Данельчук робить свою справу, я сказав би треба ще більше покидьків від горе влади заставити покаятись перед громадою і загнати на свиноферми, нехай гній лопатами розкидають!
правда до Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 15:26
Данилюк молодець. Зараз всі герої говорити. А де були три місяці, чому мовчали. Боялися. Чекали хто переможе.
хехе) до Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 15:26
Правильно сказано, давно вже треба навести порядок в області, а Данилюк хоч щось робить, а не як інші сидять в теплих домівках, штани сушать і базікають, що страшно на вулицю вийти!
Олег до хехе) Показати IP 25 Лютого 2014 15:56
Підтримую Правий сектор, їх дії правильні в ситуації, яка склалася. Проти Данилюка лише ображені новою владою чинуші, які розуміють, що скоро їх поженуть від корита, при чому назавжди!!!
Андрій до Олег Показати IP 25 Лютого 2014 16:36
Олеже, брате і побратиме!!! Чинуші уже купили твого любого ДАНИЛЮКА, але це тимчасово, скоро ображені колишні ченуши дадуть клич по сто гривень і вас усіх переловлять, як собак. ТАК, діло революції уже живе, але ви відходи революції і вас викинуть на узбіччя )))) ПА ПА!
Правдоруб до Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 15:27
Діти тих що живуть за містом коменти на ВН пишуть.Я б навіть сказав чиї але комент швидко пропаде при згадувпнні призвіща)))
Власть до Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 15:28
в Украине ВЫБОРНАЯ... Кого изберем того и имеем (или, правильнее, они нас имеют...) Данилюк, и ему подобные: козюры, шибы, бондари и прочие похи, "выборюют" для себя право "кататься на джипах и собирать выручку по ресторанах"..
хехе) до Власть Показати IP 25 Лютого 2014 15:35
хіба Данильчук був при владі? чи ти вмієш читати думки інших людей?
Данилюк до хехе) Показати IP 25 Лютого 2014 15:41
Нигде, кроме власти и не был... Он дня нигде не проработал... Закончил луцкий институт, по специальности "политология", и с тех пор только перыпрыгивает из фракции во фракцию.. То "фронт змин", то бют... Сейчас он депутат горсовета от бют... Да можете сами нагуглить, сайт " наш мисцевый депутат"...
хехе) до Данилюк Показати IP 25 Лютого 2014 16:11
він був депутатом на безоплатній основі, в опозиції до влади, то які неправомірні дії він зробив? де і чим нашкодив?
Работал бесплатно до хехе) Показати IP 25 Лютого 2014 16:34
а жил за средства, полученные от сдачи бутылок... Знаем, проходили... Леня-космос тоже за зарплату в 1-ин рубль работал.. Главное, чтобы у корыта..
))) до хехе) Показати IP 25 Лютого 2014 16:06
це какбе депутат міської ради. не видурюйтесь. казали б сразу, що політолог місцевого розливу. це ж діагноз.
хехе) Показати IP 25 Лютого 2014 15:27
Перепрошую, Данильчук.
ЧИТАЙТЕ !!!!!!!!!!!! Показати IP 25 Лютого 2014 15:39
ПРАВОМУ СЕКТОРУ ВЧОРА ВНОЧІ НАПИНАЛИ ПО ЖОПІ, БІГЛИ АЖ КУФАЙКА ЗАВЕРТАЛАСЬ, ПОГУБИЛИ СВОЇ ПАЛОЧКИ А ЗА ДВОХ ПОТІМ МАМТИ ПРИХОДИЛИ ТІЛЬКИ ЧОГОСЬ В МІЛІЦІЮ А НЕ ДО ПРАВОГО СЕКТОРУ, ЗАС* АНЦІ ЯКІ ЗА БАЗАР І ЗА СЕБЕ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ, ХАЙ ПОПРОБУЮТЬ ВИВЕДУТЬ ПРАЦІАВНИКІВ МІЛІЦІЇ ЧИ ПРОКУРАТУРИ НА ПЛОЩУ, ДАНИЛЬЧУКІВ ПРОСТО ПЕРЕСТРІЛЯЮТЬ І ВОНИ ПРО ЦЕ ЗНАЮТЬ, ТОМУ І НАРІЗАЛИ ЗНОЧІ З МІСТА
))) до ЧИТАЙТЕ !!!!!!!!!!!! Показати IP 25 Лютого 2014 15:54
дурних попереджали. а чуть погодя і з наручниками прийдуть.
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 15:40
Інколи під "загостреним" почуттям справедливості ховається звичайна людська заздрість...Цього треба боятися.
ольга до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 15:45
підтримую. як на мене, вони психи. окрім заздрощів, самостверджуються через приниження інших. я вже не згадую про моральні і християнські цінності! хоча про що тут говорити... всі все чудово бачать!
Лучанин до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 15:48
Якби заздрістю все обмежувалося! А в них це вже не заздрість, а якась звірячість.
100 до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 15:59
Чоловіче ПС 90% Луцька підтримує.А вас тут декілька чоловік коменти неправдиві строчать.Ви ж палитесь.При Януческу ви так яро його захищали,так дупку лизали,а зараз обгаджуєте ту силу яка його скинула.Таких як ви горекоментри у Луцьку на пальцях однієї руки можна перерахувати)))))
Йовік до 100 Показати IP 25 Лютого 2014 16:04
100%,Їх тут невелика групка.Тількі незрозуміло чи з ОДА чи діти.Поскільки цілий день строчити коменти може людина яка непрацює.
Всезнайко до Йовік Показати IP 25 Лютого 2014 16:07
В точку.Це ОДАшнікі
олег до Йовік Показати IP 25 Лютого 2014 16:07
Хочу доповнити - діти ображених чинуш!
макс до олег Показати IP 25 Лютого 2014 16:11
Тут ще один цікавий момент.Подивіться чий це сайт і кого на майдані принизливо люстрували в останній раз і ви зразу все зрозумієте.
Її її до Йовік Показати IP 25 Лютого 2014 21:36
Скинули не ви дібіли а нормальні хлопці а ви лише робите собі піар їх іменами прикриваєтесь шавки. Нічого тепер зграйка ждіть в гості" попи готуйте пітушки"
))) до 100 Показати IP 25 Лютого 2014 16:09
ага. 99,9. всє, кромє мєня. який цілий день? зараз всі компи з собою носять. що Пашу відп...ть, було очевидно. бідне дурне.
Кто до 100 Показати IP 25 Лютого 2014 16:09
считал? Очередное бла, бла, бла...
-100 до 100 Показати IP 25 Лютого 2014 16:25
Ти що головою вдарився об пеньок? Чи клею перенюхав? Строчих чи др...очиш то саме ти дитино. Ти за весь Луцьк не поручайся. У нас Луцьку, поки не з'явився данильчушкі, було все спокійно. У Києві вже декілька днів ні хто в масках не ходить, а та дітвора з себе герої у Луцьку роблять, а самі на Майдані так і не були, спецзасоби на Київ не передали, поїздки декілька днів організувати так не змогли. Хай Данильчук спочатку пояснить скільки у нього в загоні наркоманів, злочинців, гопстопників, малолітніх, гореполітиків з помаранчевих, та чому сам у армії не служив. Не хай голову полікує від психічного захворювання "синдрому Наполеона".
Анонім до 100 Показати IP 25 Лютого 2014 17:17
Тролі данильчукові попросиналися!!!!! Що, забрали зброю і вашій сворі не має що робити??? Скучно стало, а грошики, які вам кидають як кістку, треба відробляти! "90% Луцька підтримує" це 3 з 5 твоїх шакалів? Ти хоч знаєш скільки в Луцьку людей, ти неук підгузниковий!
Гостя Показати IP 25 Лютого 2014 16:10
Якщо ви вже хочете справедливосты, а її не було ї не буде ніколи.Бо ми люди ,на жаль такі є створіння.Потрібно позабирати у всіх наших чмнуш всі їх награбовані наші гроші.Їх віли, рахунки в банках.Дати зарплати як нам по 1000-2000 тисяч і хай працюють, як ми. Всі ці самі при кориті,нічого доброго не буде. Під маскою правих вилазять різні бандити,перебють один одного. І дивлюся як в центрі вчора ганяли малолетки з дубинками і закритими мордами, то вже загралися в революцію.Це вже беспредел. Їх потрібно зупиняти. Але викинути всіх директорів шкіл,головних лікарів, всіх чинуш державних установ,то щось можна змінити.Але це поступово.
Лісник Показати IP 25 Лютого 2014 16:18
Люди, думати потрібно не про те, як "подякувати", а про те що завтра їсти будете. Подякувати встигнете. Бо навіть за Януковича не звільняли під дулом. Жорстокістю і ненавистю добро і благополуччя не здобудете. Телята без пастуха, чи пастушки з пістолетиками. А можливо просто вже дасте оголошення за скільки їздите і "Люструєте", куди звертатись? Їсти ж бо і Вам хочеться, та й пару гривень на бензин ... Ліс бо ж всіх не прокормить. Та й у лісі вже не так спокійно, не так затишно, раптом приїдете ще й лісників "пролюструєте"!
Лучанин до Лісник Показати IP 25 Лютого 2014 16:31
я тоже хочу на одну цікаву посаду керівника, але начальник не хоче спокійно піти у відставку. Яка такса, щоб ви мого шефа пролюстрували, і куди контактну інформацію скидати? Люди Бога бійтесь. Слава України! Слава Нації! Смерть ВОРОГАМ!,
Лучанин до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 16:48
ЛІсник, це не тебе стосується.
))) до Лісник Показати IP 25 Лютого 2014 17:21
зараз цим в області займається справжній дорослий рекет. засранці навіть не те що перейшли дорогу, а просто псували пейзаж. їх, бо молоді, дійсно, схоже, випороли і викинули. бо Паша не пропускав жодного публічного заходу досі.
232 Показати IP 25 Лютого 2014 16:50
всі пишуть про свого прекрасного месника Данилюка, хоча правильне прізвище в цієї тваринки - Данильчук.
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 18:59
Данилюк однозначно молодець. Просто журналістам потрібно було узгодити з ним про цей захід, а не поставити ДО ВІДОМА...
Її її до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 21:47
Данилюк вже землянку Риє в полі бо в лісі вже не сховається і гризе нохті з чого і з якоі частини добродіі будуть починати !!!!!
саня Показати IP 25 Лютого 2014 20:19
Кармалюк-Данилюк))))ггг так краще рифма підходить))) народний месник, чиїми руками вигрібає жар Гусь! Не так глянув - тітушка, не так щось колись сказав Ігорьку - зрадник, і так далі.. Полювання на відьом.. Паша, скільки валютчиків йоб* ули,які спекулюють на чорному ринку? скільки прокурорів вигнали?
телята Показати IP 25 Лютого 2014 23:24
що ви нюхаете якщо ваша зграя з сотні гопніків вам цілим Луцьком вважается.на жаль ОПГ данильчука тімчасово окупувало луцьк.але попандопала в броніках та намордниках так вже всіх залякали що по одному ходити боятся.напевно повні штани наллюрують покі в ліфті самі до лігва повертаются.а преса данильчуку не потрібна.він вчора бекав мекав на чаті нічого путьнего не сказав.кооператив Менти може полякати а пресу він боітся тому і з криками ура поскакав на Ковель де його на місце поставили.а журналісти ще не опустилися щоб з неадекватними домовлятися
данильчучку Показати IP 26 Лютого 2014 13:48
Як тебе, виродка рівненського, депутати в Ковелі "опустили"?