USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Правий сектор Волині просить покарати винних за вбивство

31 Березня 2014 10:31
Волинський Правий сектор просить обранців громади посприяти у покаранні тих, хто винен у смерті їхнього побратима Олександра Музичка, більш відомого як Сашко Білий.

З таким зверненням до обранців громади звернувся депутат Луцької міськради та очільник волинського Правого сектора Павло Данильчук під час другого пленарного засідання 57 сесії Луцької міської ради.

Він попросив народних обранців, аби ті написали звернення до виконувача обов’язків Олександра Турчинова з приводу політичного, на його думку, вбивства лідера рівненського правого сектору Олександра Музичка.

«Це збурило суспільство та світову громадськість. Тому просимо підготувати проект рішення до відповідних керівників», - каже Данильчук.

На це секретар міської ради Сергій Григоренко зауважив, що Правий сектор має право на власну позицію. Тому аби не порушувати регламент, депутати уже зібрали комісію з питань законності, під час якої і обговорять це питання.

За таку пропозицію проголосувало 25 народних обранців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Олесь Показати IP 31 Березня 2014 10:36
Оце так "просять"?Поставивши бойовиків влздовж стін? Добре що не в масках і не з битами. Хоча суть та ж. Гидота!.
"№;;;;;; Показати IP 31 Березня 2014 10:43
Так просять як і вчора - запросили людей прийти на відкриті збори в Просвіту о 16.00. Люди прийшли і побачили. Читайте попередні коментарі щодо звинувачення "Батьківщини" в чорному піарі. Це страхіття. Повірте мені, хто хоч трохи мав цікавості і симпатії до ПС вчора відсахнувся від цього бандформування раз і назавжди. Проводьте більше свого піару ПС! Може тоді люди скоріше вас зметуть. Місцевій владі треба реагувати на їх вихідки. Чим оперативніше - тим краще.
Роман Показати IP 31 Березня 2014 10:45
ПС ти не по юридичному висказуєшся наша громада тобі гарантує якщо ярош вийде у президенти буде друга революція і світ нам у цьому допоможе
1 Показати IP 31 Березня 2014 11:16
Особисто мене дивують слова: «Це збурило суспільство та світову громадськість. Тому просимо підготувати проект рішення до відповідних керівників», - каже Данильчук. Нікого з моїх знайомих чомусь це не обурило. Рейтинг Правого сектора , на мою думку, невпинно падає.
Олесь до 1 Показати IP 31 Березня 2014 11:30
коментар було видалено
поравдолюб до 1 Показати IP 31 Березня 2014 12:21
Якщо не закриють пицики цім псевдо демократам,то Ураіні "кабздец"!Пане Данильчук скажіть? В вашому ряженому стаді скільки баранів хочаб відслужили строкову службу? Панове якщо такі данильчуки будуть керувати то партія Регіонів воспряне як фенікс з попілу,подивіться виступ хочаб пана Башкаленко! Краіно пора наводити порядок!
№2 до поравдолюб Показати IP 31 Березня 2014 12:30
А головний політичний баран Тимощук (якого виперли з "Свободи" і який як повія прибивається від одної партії до іншої) був притягнутий до відповідальності за ухиляння від виконання військового обов"язку. А те що рейтинг ПС неухильно падає - я вважаю здоровою реакцією українців, які хочуть чимдуж очиститись від цієї напасті.
111 до 1 Показати IP 31 Березня 2014 13:40
А не задумується ПС що від його дій вже збурилися українці? Чи на думку інших їм начхати? Що вони і пихато демонструють своїми діями.
володимир Показати IP 31 Березня 2014 11:34
цікаве вирішення питань. завели до зали групу відморозків і просять прийняти рішення. бандити 90х і то так не вели себе нахабно.
Анонім Показати IP 31 Березня 2014 12:24
А що, в ПС на заміну одного вже немає як поставити іншого ? Може, вже його позорним ім'ям (тільки от яким, справжнім чи клікухою) вже вулиці пора називать?
волинянин Показати IP 31 Березня 2014 12:55
клоуни в дешевому камуфляжі і кросівках
Москаль Показати IP 31 Березня 2014 13:12
А никто из депутатов не пробовал их на х.. послать? Процентов 80 из утырков наверняка бы расстроились и ушли в слезах. А вообще народу надо подумать о новых избранниках после таких закидонов.
паша Показати IP 31 Березня 2014 13:23
Беги
Ганьба Показати IP 31 Березня 2014 13:33
А в нас сесія міськаради це прохідний двір? Якщо депутати дозволяють цей бардак, то значить вони його підтримують!!! Якщо Данильчуку поперек ніхто нічого не каже, то він думає всі його підтримують, і творить свій беспрєдєл далі!
Тролі та боти Показати IP 31 Березня 2014 14:04
Що не новина про ПС, то купа обурливих коментарів.
Лучани до Тролі та боти Показати IP 31 Березня 2014 14:21
Хай знають про себе правду
Вільна Волинь Показати IP 31 Березня 2014 18:47
Те що цей шабаш (правий сектор) скоро розженуть - це факт. Але поясніть мені, якого милого ходити в бронежилетах? Ті малолєтки так багато про себе мнять? Хто їх взагалі чіпатиме?
1111 Показати IP 31 Березня 2014 19:30
В моїх знайомих звістка про те, що пристрелили Білого, ніякого обурення не викликала, тільки полегшення, що не стало ще одного бандита зі зброєю, хай як це , може й цинічно звучить. Той хто катував і рострілював полонених, а в Рівному займався здирництвом і розбоями - кращого не заслуговує. Більше турбує те, що сопляки в камуфляжах вважають його героєм, це вже серйозна хвороба цього суспільства.