USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Проросійські тітушки штурмують СБУ в Донецьку

15 Березня 2014 17:00
В Донецьку розлючений натовп побив вікна і проривається всередину приміщення СБУ. Просуванню мітингувальників завадили металізовані жалюзі на вікнах і дверях, пише Еспресо.TV з посиланням на "Остров".
Крім того, мітингувальники встановили російськ прапор над приміщенням СБУ.
До штурмовиків вийшов начальник управління СБУ в Донецькій області Валерій Іванов. Він тільки встиг сказати: "Служу народу України та Донецькій області!".
Після цих слів натовп його освистав і спробував напасти на нього.
Мітингувальники вимагають негайного звільнення так званого "народного губернатора" Павла Губарєва та всіх політичних ув'язнених.
Після того, як співробітники СБУ відмовилися негайно зільнити Губарєва, активісти заявили, що звільняють начальника управління СБУ в Донецькій області Валерія Іванова.
"У нас більше немає начальника СБУ", - з цими словами вони виламали двері і жалюзі вікон.
Однак увійти до приміщення вони не змогли, бо правоохоронці, що захищають управління, застосували проти штурмовиків світлошумову гранту. Мітингувальники почали відступати зі словами "Міліція - фашисти".



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
де правда Показати IP 15 Березня 2014 17:16
Відповідно правильно треба розуміти і писати, що свого часу "тітушки" від нинішньої влади "Правий сектор", Самооборона, Автомайдан штурмували приміщення МВС, СБУ, ОДА, військових частин...у Західних областях України!!! У чому різниця? А галасу...
Анонім до де правда Показати IP 15 Березня 2014 17:33
рiзниця в тому, що тут це був народ України, а там путинськi фсбешники.
Ага до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 17:38
Тут народ, а там б*дло... Поэтому Крым и про-рали... И будет хорошо, если только Крым...
екскурсовод до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 00:16
Різниця в тому, що тут за них голосують а там ні, тому там для опозиції ("нової влади") бидло та бандити!
екскурсовод до де правда Показати IP 16 Березня 2014 00:13
Качелі-качелі...
хохол Показати IP 15 Березня 2014 18:00
едьте в росию кому тут плохо!!!!к себе на родину!!!!
Александр до хохол Показати IP 15 Березня 2014 18:02
Так они и поедут, вместе с территорией.
Igorock до хохол Показати IP 15 Березня 2014 23:07
Яке ти ,собако, маєш право вказувати кому і де проживати. Люди не хочуть бачити бандерофашистів у себе в місті, і це їх право!!!
тролі вішайтесь Показати IP 15 Березня 2014 18:12
Тролі що скажете, на те що сьогодні Самооборона Криму відлупцювала стареньку бабусю років 80 назвавши її провокатором?
Бульба до тролі вішайтесь Показати IP 15 Березня 2014 18:17
Она наверно была еврейкой или бандеровкой
Антигоп до Бульба Показати IP 15 Березня 2014 18:28
Ви оприділяться:фашист чи антифашист)))?
ййй Показати IP 15 Березня 2014 18:13
Кацапи це сама гнила нація, (не стосується нормальних росіян)
Анонім до ййй Показати IP 15 Березня 2014 18:21
самая не самая, но с 1917 года только россияне поддерживают всяких фашистов типа путина. мне как русскому очень стыдно за Россию, возможно, когда-то и Россия выкенет путина как и украинский народ януковича. Слава Украине !
Крым до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 18:29
коментар було видалено
Лучака до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 18:30
Дякуэм.Ми впевнені, що в Росії більшість нормальні люди)))))))
Анонім до Лучака Показати IP 15 Березня 2014 18:43
к сожалению, не большинство. В Украине большинство, в Грузии. а в России так загадили головы людям путинской ложью, что там нормальных людей мало осталось, либо всем пофигу уже, потому что нет сил бороться с совковыми феодалами
житель до Лучака Показати IP 15 Березня 2014 20:16
я впевнений що росіяни нормальні люди !!!такі як і миюпросто е купка не адекватних людей такі як путін
Анонім до житель Показати IP 15 Березня 2014 21:57
конечно же там много нормальных людей, но в России люди менее осознают себя как Народ, потому что иначе давно бы уже вышли на Майдан и свергнули путина, который по сути такой же олигарх как и янукович, только ещё и обладает армией и лучше умеет зомбировать людей.
екскурсовод до ййй Показати IP 16 Березня 2014 00:19
Подякуй цим кацапам за виграну війну в 45-му, педик європейський!!!
s Показати IP 15 Березня 2014 18:14
"«Тіту́шки» — збірна назва найманців, часто люмпенізованих кримінальних елементів, гопників, молодиків, в тому числі спортсменів, які використовуються українською владою". Отже Турчинов прислав тітушок щоб штурмувати СБУ в Донецьку, смішно...
Йовік Показати IP 15 Березня 2014 18:15
Людей як для Донецька мізер.А точніше не людей, а сепаратистів.Ще трохи і розійдуться))))
Розумниця до Йовік Показати IP 15 Березня 2014 20:43
Сонечко, яке ти дурне! Треба дивитися прямі трансляції. Ось тоді б ти і знало скільки людей було насправді сьогодні під будівлею СБУ. Не виставляй себе клоуном!
Lex Показати IP 15 Березня 2014 18:20
Запад - титушки Восток - титушки Россия - титушки Весь мир титушки, ПС - видимо только люди :D
Анонім до Lex Показати IP 15 Березня 2014 21:58
иди дружи с Северной Кореей и Сирией. больше друзей у путинской России нет. а Украину все поддерживают.
Lex Показати IP 15 Березня 2014 18:29
А пока все высматривают на горизонте танки окупантов, рада в тихаря приняла несколько поправок..... 1. лишение Киева статуса город-герой http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=49976 2. изменения в Криминальном кодексе ,оправдание злодеяний фашизма http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=49832
Lex Показати IP 15 Березня 2014 18:33
коментар було видалено
Lex Показати IP 15 Березня 2014 18:35
коментар було видалено
Lex! Показати IP 15 Березня 2014 18:35
Зачем от чужого имени писать?
Lex Показати IP 15 Березня 2014 18:40
Еще удалите два предидущих комента под моим ником.Русские троли обнаглели
Георгіївська ганчірк Показати IP 15 Березня 2014 19:32
СЕПАРАТИСТИ ЇДЬТЕ В РОІССЮ, А ТО ХАРКІВ ЗНОВ ПОВТОРИТЬСЯ))))
БОГДАН Показати IP 15 Березня 2014 20:48
Як на мене,ніхто не робить стільки користі для зростання проросійських, антибандерівських настроїв у Криму ,Донецьку,Харкові,Луганську, Дніпропетровську та Запоріжжі як штурмовики та бойовики із =правого сектору= .Кожна їх акція-вилазка у Східну Україну додає східнякам ненависті до нинішньої бандерівської влади у Києві,а Москві- додаткових аргументів до введення своїх військ в Україну.Спілкування із Півднем та Сходом України за допомогою палиці,біти, арматури ,а то й пістолета чи автомата- контрпродуктивно і призводить до протилежного результату.Складається враження, що деякі керівники ПС-агентура російської та ізраїльсткої розвідок.
Lex! до БОГДАН Показати IP 15 Березня 2014 20:55
Я давно говорил что Ярош это засланный казачек с москвы :)