USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Призначили голову Горохівської РДА

29 Серпня 2018 13:26
Головою Горохівської районної державної адміністрації Волинської області призначили Юлію Гринчук.

Про це йдеться у розпорядження президента від 29 серпня.

«Призначити Гринчук Юлію Юріївну головою Горохівської районної державної адміністрації Волинської області з 30 серпня 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства», - зазначається у документі.

Нагадаємо, раніше Горохівську РДА очолювала Любов Матвєєва. 4 вересня 2017 року її, разом з очільником місцевої райради та керівником Держгеокадастру району, спіймали під час отримання хабара.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Бобер Показати IP 29 Серпня 2018 14:17
Не везе району. Вже який рік підряд
Хівря Показати IP 29 Серпня 2018 15:06
З розуму зійшли, ото вибір, кадровий голод.
До речі Показати IP 29 Серпня 2018 15:59
Школа, яку очолювала фейсбучна патріотка та яскравий представник БПП, займає останнє місце в рейтингу шкіл міста. Отже, ждемо таких самих результатів і в Горохівському районі!!!! УРА!!! ВІДРОДИЛА ШКОЛУ №24 ВІДРОДИТЬ І ГОРОХІВЩИНУ!!!!
Таки да Показати IP 29 Серпня 2018 16:02
Вчителька малювання, це саме те, чого бракує Горохівському району!
Міра Показати IP 29 Серпня 2018 16:29
Це лише підтверджує брак кадрів в бпп, уборщиць будуть призначати, це повний дурдом.
петро Показати IP 29 Серпня 2018 18:02
Образливо за державу, якою керують як не покидьки, то недолугі.
Квіточка Показати IP 29 Серпня 2018 22:06
Клімчук Б.П. вчитель географії, Мишковець С.Є. вчитель російської мови, Гринчук Ю.Ю вчитель образотворчого мистецтва, а ВИ яких висот, досягли ВИ, що зробили для свого будинку, району міста, області, тільки критикувати когось, а потрібно почати з себе!!!!
Народна мудрість до Квіточка Показати IP 31 Серпня 2018 23:50
"Коня кують - Жаба свою лапу підставляє" квіточка=>Жаба
123 Показати IP 29 Серпня 2018 23:23
Так це спеціально над Горохівщиною знущаються. Вже б краще Косюк Л. виконувала в подальшому обовязки голови ніж такий керівник. Люди це ж не в ігри гратися, а державна посада.
Я Показати IP 30 Серпня 2018 15:50
Вже сьогодні і народ зганяли в адміністрацію на представлення. Не було б так смішно, як страшно...
456 Показати IP 31 Серпня 2018 10:22
З трьох раз самі догадаєтесь, хто у вашому переліку зайвий?
Анонім Показати IP 31 Серпня 2018 11:56
Бракує професійних кадрів не в БПП, а в державному управлінні. Особи, котрі призначаються на керівні посади по партійній квоті, не усвідомлюють свого місця і ролі. Вони призначені, щоб виконувати партійну роботу (в основному "робити вибори"). Завдання керівника виконавчої влади району - сприяння розвитку економіки району через розвиток малого бізнесу, залучення інвестицій, сприяння у веденні бізнесу. Слід аналізувати ринок та хоч трохи займатися прогнозом розвитку галузей, щоб орієнтувати підприємливих людей на створення нових виробництв, котрі будуть затребувані. І не дерибанити землю. Надіюсь, саме цим і буде займатись новий керівник району. Вирішенням поточних соціальних питань, освіти, спорту успішно займаються профільні відділи. Шкода, що не переформатовується культура, а живе радянськими стереотипами, не залучається до роботи талановита прогресивна молодь.