USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Назвали кандидатуру на голову Горохівської РДА

20 Березня 2014 12:41
Головою Горохівської райдержадміністрації може стати чиновник з Луцької міської ради.

Таку інформацію озвучили під час засідання постійної комісії міськради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму сьогодні, 20-го березня.

Голова комісії Павло Данильчук повідомив, хто претендує на цю посаду: «Зараз дуже хоче туди Сергій Годлевський».

Допоки йдуть ротації у владних кріслах, Сергій Годлевський працює на посаді начальника відділу охорони культурної спадщини Луцької міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Філософ Показати IP 20 Березня 2014 12:46
Підтримую обома руками кандидатуру Сергія Годлевського. Мудра і чесна людина. До того ж корінний горохівчанин. Сподіваюся, що район з його приходом отримає друге дихання. Хотілося, щоб він зумів відновити роботу цукрового заводу і деяких інших підприємств.
Волиняка до Філософ Показати IP 20 Березня 2014 21:16
хабарник!!!! ще будучи в кінці 90х викладачем брав мзду з студентів. багато малозабезпечених студентів завдяки йому покинули навчання. віват фореве хабарники пруть в Горохів!!!
Дай Боже Показати IP 20 Березня 2014 13:02
"працює на посаді начальника відділу охорони культурної спадщини" ... в Горохові тільки цим і лишилось перейматись, бо виробництво давним-давно "приказало довго жити".
Оля Показати IP 20 Березня 2014 13:27
На що було говорити,щоб не ставити ні одного чиновника,який був привладі на керівні посади. У нього свої інтереси і рильце в пушку.Він чиновник і це все за нього говорить.Йому туди не можна і крапка
Всезнайко Показати IP 20 Березня 2014 14:13
Годлєвський - це оце картаве? Тіпа - діяч культури?
Знайко Показати IP 20 Березня 2014 14:16
Тіпа да - це картаве.
Володя Показати IP 20 Березня 2014 14:24
Підтримую!!! Сергій Годлевський хороший, розумний і чесний чоловік. Родом з цього ж району. Знаю його ще як викладача з університету ЛДТУ та земляка з ГАЛИЧАН. Надіюся, що Бог йому допоможе стати на таку нелегку посаду. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
нічого не пойняв Показати IP 20 Березня 2014 14:25
Це така тактика нової влади? ТО Данильчук каже шо Годлевський нічого не робить http://www.volynnews.com/news/culture/lutskrada-khoche-zabraty-v-oda-staryy-lutsk-/ , а то вже він аж цілим головою РДА має бути. Шо то за така стратегія?
чоткий кандедат на г Показати IP 20 Березня 2014 14:28
http://www.volynnews.com/news/culture/lutskrada-khoche-zabraty-v-oda-staryy-lutsk-/ якщо вірити цьму посиланню, то Данильчук сказав що ця особа нічого не робить. Правильно ! то давайте його головю РДА зробим нехай ще там роботу завалить !!! Ура !
Студентка ЛДТУ Показати IP 20 Березня 2014 14:32
Гарна кандидатура, як викладач колишній, як людина. Якщо пишуть негативні відгуки, то в мене постає тільки одне питання, а чим була достойна такої посади хабарниця жанна савчук ?????
Славко Показати IP 20 Березня 2014 14:33
А Савчучці дайте мітлу побільшу і хай мете вулиці в Горохові-тоді волосся не буде їздити до Луцька дерти з дупи!
Андрій Показати IP 20 Березня 2014 14:38
А що це "призначення" такі знову?!!!! Невже горохівська громада не може свого когось запропонувати?! Чому знову все вирішують за людей?!!!!! Впевнений, що в районі є люди, які добре показали себе і як господарі (наприклад, керівник угринівського молокозаводу чи міський мер, який ходить і з шуфлею закидає сміття з доріг на трактор або пожертвував першу свою зарплату, здається, на дитячий майданчик чи шось таке..), і як патріоти під час революції! Чому не дати людям можливість самим запропонувати кандидатури і вибрати тих, кому вони довіряють, як господарям?!
Студентка ЛДТУ до Андрій Показати IP 20 Березня 2014 15:00
Для чого Тураку це лайно?
Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 15:11
Хоче? Я теж хочу в тепленьке крісло.. І готовий заплатити за це гроші. Кому скидатись???
Пук до Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 18:54
Банері скидай гроші
Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 15:18
Не має значення, кого призначають зараз на посади. По результатах президентських виборів УСІ голови адміністрацій, як і міністри, будуть оновлені.
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 21:54
Годлевський вже 5 років як закодований від алкоголю, в Горохові його швидко розкодують...
Пукнув в бочку до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 10:03
Тебе случайно в дєтстві не Жанною назвали?))))))).Ну прям дзеркальна копія.))))
а чому Показати IP 21 Березня 2014 12:51
А чому даничучка знову свого носяру сюди всунув, а ніхто горохівчан не питає?
Правдивець Показати IP 25 Березня 2014 11:49
Цікаво,а скільки ще в Горохові будуть тримати редактором газети Горохівський вісник п*яницю,пенсіонера,інваліда,регіонала Дідика,який із тою ж Савчук Жанною душили демократію в районі? Гнати його,щоб земля під ногами горіла.
Спостерігач Показати IP 27 Березня 2014 16:32
Редакції такої якою керує Дідик певно в Україні нема. Як врізали після президенських виборів, то першими Януковича поздоровляли,тішилися нарешті наш президент нас буде захищати бо демократи не дають гуляти. Після виборів Януковича тиждень святкували під газом,хвалилися ,що Горохівський Вісник стане газетою "хвилі регіонів". Не так сталось,як гадалось,погуляли мало. Тепер певно з Януковичем Путіну телеграму слали. Нехай нас беруть до себе і нас фінансують , бо демократам перевертні тепер не пасують.
семеон Показати IP 9 Квітня 2014 12:19
дуже болить душа,що горохівщина пропила свої мозги і чужинця прислали керувати
очевидець 10.04.2014 Показати IP 10 Квітня 2014 10:48
Привезли чужого,свої не достойні.Давно пора винести з тепленьких кабінетів Дідика і Андрійчука. Одна шайка крахоборів. Разом з Жанкою до Янека. Хапуги.
майдан 13.04.2014р Г Показати IP 14 Квітня 2014 10:03
Чому не було Андрійчука і Дідика. Суботня газета як повернута шапка.Курити в кабінетах-ГАНЬБА. Скільки бюджетних коштів іде на утримання цих хапуг. Час розплати настав.СЛАВА УКРАЇНІ.