USD 27.65 27.85
  • USD 27.65 27.85
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

Рада Криму проголосувала за приєднання автономії до складу Росії

Сьогодні під час засідання Верховної Ради Криму депутати проголосували за вступ Криму до складу Росії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив невизнаний Україною віце-прем'єр АРК Рустам Теміргалієв, інформує ТСН.

"Щойно Верховна Рада Криму прийняла історичне рішення про вступ до складу Російської Федерації! За 78 депутатів з 81!" - написав Теміргалієв.

Захоплена російськими військовими Верховна Рада Криму звернулася до президента Росії Володимира Путіна та до Держдуми РФ з пропозицією почати процедуру входження Криму до складу Росії.

Про це йдеться в прийнятій сьогодні постанові «Про проведення загальнокримського референдуму», оприлюдненій на сайті ВР АРК, - інформує Espreso.tv.

Постанова призначає на 16 березня загальнокримський референдум, на який буде винесено два питання:

1) Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?

2) Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

Останній пункт постанови звучить так: «Верховна Рада АРК звернулася до Президента Російської Федерації та Федеральних Зборів Державної Думи Російської Федерації з пропозицією про початок процедури входження до складу Російської Федерації як суб'єкта Російської Федерації».
Загрузка...
Коментарів: 32
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 12:21
Нічого, що вони не лігтимні ? Пограються і перестануть ))
ффф до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 13:00
це наш парламент не лігітивний, а в Криму все в правовому полі, нажаль...
НЕЛУЧАНИН до ффф Показати IP 6 Березня 2014 14:25
ага, і кремлядських військ там нема
НЕЛУЧАНИН до ффф Показати IP 6 Березня 2014 14:40
а ти хто такий, щоб визначати, легітимний він , чи ні ?
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 14:52
А ти взагалі ніщо!
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 15:59
та мені на твою думку якось на"рати
Вася Показати IP 6 Березня 2014 12:21
Привіт Абхазія №2. Можу вам тільки поспівчувати , якщо ви там опинитесь,
лучани Показати IP 6 Березня 2014 12:26
Кремлівська аферистка Тимошенко обміняла Крим на президентство.
Українець Показати IP 6 Березня 2014 12:47
Ідіть на куй, москалі!
рижий поц Показати IP 6 Березня 2014 12:55
Яценюк хотів збільшити Криму дотації
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 12:57
Що я можу сказати з такими заявами як сьогодні лунали з вуст Юлії про пришвидшення асоціації а вчора про вступ в нато а після вчора про те що питання мови відклали до врегулювання конфлікта я думаю ВІЛЬНИЙ ЯК І НА ВОЛИНІ НАРОД ОБЕРЕ 1 варіант... як це не прикро.... ДЯКУЄМО ДЕМОКРАТАМ!!!!!
Я до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 13:03
Як це не прикро...за останній місяць влада і її виборці більше горя принесли країні, чим за всю її незалежнісь.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 14:29
будуть мати Абхазію №2
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 13:42
"Захоплена російськими військовими Верховна Рада Криму звернулася" хіба не те саме що Верховна Рада України захоплена ПС і іншими зі зброєю. Хто з них легітимніше? правда є одне но, ВР України дійсно приймає рішення під сильним тиском, а от депутати ВР Криму дійсно в більшості висловлюють всою власну думку. Якщо самим найближчим часом ситуація в ВР України та уряді не зміниться (не зміниться на інших), то вже дуже скоро ми втратимо все що залишилося.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 14:30
яку свою думку ? під дулами кремлядських автоматів ?
Я Показати IP 6 Березня 2014 14:24
Звонок в Крим до рідних та знайомих і буде ясно, що вони хочуть. Но питання кто стрелял на Майдане відкрито
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 6 Березня 2014 14:31
а ти запитай тих кримських татар, які втекли від переслідувать рашистів в криму
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 6 Березня 2014 14:38
а на майдані стріляв беркут, який мав на озброєнні снайперські гвинтівки
не сміши до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 14:55
Розумнику, скинь мені хоча б ОДНЕ відео де Беркут стріляє з вогнепальної зброї по "мирним" мітингувальникам.
НЕЛУЧАНИН до не сміши Показати IP 6 Березня 2014 16:02
дивись !!!!! http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1505287
Рома до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 16:37
Смотрел не одного трупа !!А ПОСЛЕ 7.30МИН УЖЕ НЕ ПОНЯТНО С КАКОЙ СТОРОНЫ СТРИЛЯЛЫ! И ТЕМ БОЛЕЕЕ ВСЕ ПУЛИ ОТ АМЕРИКАНСКОЙ СНАЙПЫ!!! http://www.youtube.com/watch?v=1j6LBq3VgHI И СМОТРИ КТО СТРЕЛЯЛ!!
не сміши до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 17:27
Я просив відео де БЕРКУТ стріляє по мітингувальникам, а не снайпери ( за останніх подякуєш ЄС та солдатам НАТО, коли вони прийдуть щоб "захистити" тебе, від "окуппантів" Росіян)
НЕЛУЧАНИН до не сміши Показати IP 6 Березня 2014 20:59
а снайпери були разом з беркутом у формі "Альфи" http://sub-fan.livejournal.com/57790.html?view=244670#t244670 комент склепаний у ФСБ, але чітко видно, на чиїй стороні були снайпери. там же ж видно, як беркут стріляє з автоматів. мітингувальників зі зброєю на вулиці нема
не сміши до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 17:01
"а снайпери були разом з беркутом" - та стріляли по беркутам))))
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 14:37
"Спасибі" правому сектору за надану можливість кримчанам вирішити на референдумі свою долю без тягнибоків та фараонів
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 14:38
нехай подякують окупантові залупутіну
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 21:00
який референдум ? швондєри окупантів самі все вирішили
Вася Показати IP 6 Березня 2014 16:07
Чем больше узнаю людей, тем больше ненавижу Путина.....................А пятой колоне на Волыни большой привет....... Даст Бог свидимся.................................
також лучанин до Вася Показати IP 6 Березня 2014 16:55
В мене давно виникаэ питання- невже коментуючі тут путлеровскі сраколизи з українофобським діагнозом живуть на Волині ?
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 16:40
http://oleglurie-new.livejournal.com/166575.html
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 21:07
на відміну від бандюковича, який вкрав гроші з бюджету, Кличко, Яценюк, Порошенко гроші заробили.
хахаха до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 01:22
хахахаха! Ви зробили мій день!!!