USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Рада Криму проголосувала за приєднання автономії до складу Росії

6 Березня 2014 12:15
Сьогодні під час засідання Верховної Ради Криму депутати проголосували за вступ Криму до складу Росії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив невизнаний Україною віце-прем'єр АРК Рустам Теміргалієв, інформує ТСН.

"Щойно Верховна Рада Криму прийняла історичне рішення про вступ до складу Російської Федерації! За 78 депутатів з 81!" - написав Теміргалієв.

Захоплена російськими військовими Верховна Рада Криму звернулася до президента Росії Володимира Путіна та до Держдуми РФ з пропозицією почати процедуру входження Криму до складу Росії.

Про це йдеться в прийнятій сьогодні постанові «Про проведення загальнокримського референдуму», оприлюдненій на сайті ВР АРК, - інформує Espreso.tv.

Постанова призначає на 16 березня загальнокримський референдум, на який буде винесено два питання:

1) Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?

2) Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

Останній пункт постанови звучить так: «Верховна Рада АРК звернулася до Президента Російської Федерації та Федеральних Зборів Державної Думи Російської Федерації з пропозицією про початок процедури входження до складу Російської Федерації як суб'єкта Російської Федерації».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 12:21
Нічого, що вони не лігтимні ? Пограються і перестануть ))
ффф до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 13:00
це наш парламент не лігітивний, а в Криму все в правовому полі, нажаль...
НЕЛУЧАНИН до ффф Показати IP 6 Березня 2014 14:25
ага, і кремлядських військ там нема
НЕЛУЧАНИН до ффф Показати IP 6 Березня 2014 14:40
а ти хто такий, щоб визначати, легітимний він , чи ні ?
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 14:52
А ти взагалі ніщо!
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 15:59
та мені на твою думку якось на"рати
Вася Показати IP 6 Березня 2014 12:21
Привіт Абхазія №2. Можу вам тільки поспівчувати , якщо ви там опинитесь,
лучани Показати IP 6 Березня 2014 12:26
Кремлівська аферистка Тимошенко обміняла Крим на президентство.
Українець Показати IP 6 Березня 2014 12:47
Ідіть на куй, москалі!
рижий поц Показати IP 6 Березня 2014 12:55
Яценюк хотів збільшити Криму дотації
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 12:57
Що я можу сказати з такими заявами як сьогодні лунали з вуст Юлії про пришвидшення асоціації а вчора про вступ в нато а після вчора про те що питання мови відклали до врегулювання конфлікта я думаю ВІЛЬНИЙ ЯК І НА ВОЛИНІ НАРОД ОБЕРЕ 1 варіант... як це не прикро.... ДЯКУЄМО ДЕМОКРАТАМ!!!!!
Я до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 13:03
Як це не прикро...за останній місяць влада і її виборці більше горя принесли країні, чим за всю її незалежнісь.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 14:29
будуть мати Абхазію №2
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 13:42
"Захоплена російськими військовими Верховна Рада Криму звернулася" хіба не те саме що Верховна Рада України захоплена ПС і іншими зі зброєю. Хто з них легітимніше? правда є одне но, ВР України дійсно приймає рішення під сильним тиском, а от депутати ВР Криму дійсно в більшості висловлюють всою власну думку. Якщо самим найближчим часом ситуація в ВР України та уряді не зміниться (не зміниться на інших), то вже дуже скоро ми втратимо все що залишилося.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 14:30
яку свою думку ? під дулами кремлядських автоматів ?
Я Показати IP 6 Березня 2014 14:24
Звонок в Крим до рідних та знайомих і буде ясно, що вони хочуть. Но питання кто стрелял на Майдане відкрито
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 6 Березня 2014 14:31
а ти запитай тих кримських татар, які втекли від переслідувать рашистів в криму
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 6 Березня 2014 14:38
а на майдані стріляв беркут, який мав на озброєнні снайперські гвинтівки
не сміши до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 14:55
Розумнику, скинь мені хоча б ОДНЕ відео де Беркут стріляє з вогнепальної зброї по "мирним" мітингувальникам.
НЕЛУЧАНИН до не сміши Показати IP 6 Березня 2014 16:02
дивись !!!!! http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1505287
Рома до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 16:37
Смотрел не одного трупа !!А ПОСЛЕ 7.30МИН УЖЕ НЕ ПОНЯТНО С КАКОЙ СТОРОНЫ СТРИЛЯЛЫ! И ТЕМ БОЛЕЕЕ ВСЕ ПУЛИ ОТ АМЕРИКАНСКОЙ СНАЙПЫ!!! http://www.youtube.com/watch?v=1j6LBq3VgHI И СМОТРИ КТО СТРЕЛЯЛ!!
не сміши до НЕЛУЧАНИН Показати IP 6 Березня 2014 17:27
Я просив відео де БЕРКУТ стріляє по мітингувальникам, а не снайпери ( за останніх подякуєш ЄС та солдатам НАТО, коли вони прийдуть щоб "захистити" тебе, від "окуппантів" Росіян)
НЕЛУЧАНИН до не сміши Показати IP 6 Березня 2014 20:59
а снайпери були разом з беркутом у формі "Альфи" http://sub-fan.livejournal.com/57790.html?view=244670#t244670 комент склепаний у ФСБ, але чітко видно, на чиїй стороні були снайпери. там же ж видно, як беркут стріляє з автоматів. мітингувальників зі зброєю на вулиці нема
не сміши до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 17:01
"а снайпери були разом з беркутом" - та стріляли по беркутам))))
Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 14:37
"Спасибі" правому сектору за надану можливість кримчанам вирішити на референдумі свою долю без тягнибоків та фараонів
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 14:38
нехай подякують окупантові залупутіну
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 6 Березня 2014 21:00
який референдум ? швондєри окупантів самі все вирішили
Вася Показати IP 6 Березня 2014 16:07
Чем больше узнаю людей, тем больше ненавижу Путина.....................А пятой колоне на Волыни большой привет....... Даст Бог свидимся.................................
також лучанин до Вася Показати IP 6 Березня 2014 16:55
В мене давно виникаэ питання- невже коментуючі тут путлеровскі сраколизи з українофобським діагнозом живуть на Волині ?
Анонім Показати IP 6 Березня 2014 16:40
http://oleglurie-new.livejournal.com/166575.html
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 6 Березня 2014 21:07
на відміну від бандюковича, який вкрав гроші з бюджету, Кличко, Яценюк, Порошенко гроші заробили.
хахаха до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Березня 2014 01:22
хахахаха! Ви зробили мій день!!!