USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Разом з партійними офісами на Волині трощать і сусідні вікна. ОНОВЛЕНО

21 Лютого 2014 21:37
Після знесення пам’ятника Леніну, активісти звернулися до присутніх, запропонувавши їм «зайти в гості» до місцевих регіоналів та комуністів. Це сталося сьогодні, 21 лютого, близько 21.10 години, інформує власкор Інформаційного агентства Волинські Новини.

У результаті «гостин» без вікон залишився офіс місцевого осередку Партії регіонів. Також в результаті непорозуміння дісталось і сусідньому вікну Центру соціальних служб, сім’ї та молоді.
Поруч з активістами стояла жінка, яка й вказала їм на всі чотири вікна: «Це вони, точно!». Та виявилось, що лише два з них належать офісу регіонів.
Вирішивши остаточно покінчити з комунізмом у Маневичах, Правий сектор рушив до офісу «червоних». Цього разу потрапили точно за адресою: кабінет погромили, закидали піротехнікою, знищили оргтехніку, деякі документи спалили. Також вщент рознесли бюст ще одного вождя – Сталіна, а заодно і прапор компартії. Не зважаючи на те, що поруч знаходилося чимало інших офісів, їх майно залишилося цілим та неушкодженим.
Маневичі люди з Правого сектору покидали героями: люди гучно аплодували молодикам та скандували «молодці!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Не байдужа Показати IP 21 Лютого 2014 21:48
Коли вже люди зрозуміють, що знищуючи памятники і розтрощуючи офіси партій вони не стануть жити краще, а швидше навпаки. Скільки ще часу наші ЗМІ так відкрито будуть пропагувати і підтримувати насильство вводячи його в ранг буденного, ми претворюємося на варварів
Лул до Не байдужа Показати IP 21 Лютого 2014 23:25
Оу, це суть всіх революцій. Зібрати всіх агресивних разом і пустити на штурм. Тих, що залишаться потім зачистять свої. Чому? Тому що деструктивні, націлені на знищення. Такі люди нездатні створювати. Тільки нищити. Тому непотрібні.
?¿!¡ до Лул Показати IP 22 Лютого 2014 01:08
Стоп стоп, шановна а , ви будь ласка згадайте добре пошевелітть своїми місками з чого почалась агресія, того що на мирних студентів наслали беркут, а потім вивели ВВ, а потім почали застосовувати зброю! Так я вас попрошу !!
ы до ?¿!¡ Показати IP 23 Лютого 2014 18:18
так а хто зброю застосовував, провокатори?
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 21:52
І вони ще будуть говорити про правову державу!? Це звичайний фашизм!!
Волиняка до Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 23:19
Можеш забути такі слова як "правова держава".
ЄвроЛучанка Показати IP 21 Лютого 2014 22:00
а для чого техніку трощити? невже подумати важко? а може якийсь сиротинець потребує, школа.... чи й так подарували б комусь..... ідіотизм...
777 Показати IP 21 Лютого 2014 22:04
Зінчука Петра на нари,нехай там подавиться грошима, які накрав, і хату хай будує в п**аші, а не в Маневиччах...Б*длота і хам, нехай на пенсію шурує...
shain Показати IP 21 Лютого 2014 22:30
тих активістів потрібно зобов’язати за власний кошт компенсувати заподіяні збитки та на громадські роботи на кілька місяців дибілята
?¿!¡ до shain Показати IP 22 Лютого 2014 01:00
Можлио ти ди*ілят чи ди*іл!!! А хто поверне нам наші збитки , хто поверне нам наших хлопців що загинули ? Хто? Задай краще собі це питання а не думай про той принтер чи ксерокс!!!
А для Показати IP 21 Лютого 2014 22:35
чого їм ксерокс? Копіювати доки, які їм же ні до чого (просто підшити в папку, бо так заведено в було в совку), а в дичячий садок чи школу ми всерівно купуємо оргтехніку, і не важливо чи благдійники її принесли чи держава виділила.
екскурсовод Показати IP 21 Лютого 2014 22:53
С**і!!! Адміни, вибачайте, просто вже слів невистачає!!!
Вуу Показати IP 21 Лютого 2014 23:17
Нам потрібен свій МИКОЛА. https://www.youtube.com/watch?v=6-Xw7410QAw#t=192
регіонал Показати IP 21 Лютого 2014 23:59
Офіційно ПР Волині може заявити, що заяви про вихід написали близько 1% рядових її членів протягом останніх трьох місяців. Та й тих більшість під страхом. Робіть висноки самі, хто і за кого.
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 02:05
Поки не будуть покарані винні у кривавих злочинах на майдані, люди будуть виплескувати свою лють на тих,хто поряд і причетний до влади. Моліться ,щоб скоріше скрутили за яйця яника і його кгб-шну бандоту. Я думаю це заспокоїть людей,хоч трохи. Просто люди вимагають справедливості,яку вони вже давно не бачили, люди вчинили подвиг, принесли в жертву життя і здоровя, а справедливого покарання винних знову нема. Я їх розумію, принаймні, зараз.
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2014 02:22
Якщо в Україні не припиниться розруха і погроми, громадянька ворожнеча і війна - буде окупація ЧУЖИМИ військами.
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2014 02:40
Правый сектор ВЫ ТИТУШКИ !!!!!! ХОТИТЕ ЧТО ТО ГРОМИТЬ ГРОМИТЕ СВОИ ДОМА И ДОМА СВОИХ РОДСТВИНИКОВ !!! ИЛИ СВОЁ ЖАЛКО ????
Рома Показати IP 22 Лютого 2014 13:55
одним словом хуже бандитов!!