USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Живодери! Йому ж лоскотно!» - як зносили пам’ятник Леніну на Волині. ОНОВЛЕНО

21 Лютого 2014 21:32
Пам’ятник Леніну в Маневичах зносили представники Правого сектору, Автомайдану та місцеві мешканці.

Це сталося сьогодні, 21 лютого, близько 21 години, інформує власкор Інформаційного агентства Волинські Новини.

Спершу до постаменту рвався літній чоловік, який кричав, що він цей пам’ятник в свій час ставив:

«Я його ставив, і я знаю як його легенько можна скинути. Ану пустіть, синки!»

Ілліча спочатку підпиляли, щоб легше зняти з опори. Коли «болгаркою» почали різати ноги, з натовпу почулось: «Що ви робите,живодери! Йому ж лоскотно!». Були й ті, хто закликав до участі в безпрограшній лотереї. Мовляв, «знеси 5 Іллічів, і знайди мотузку для політиків».

Зауважимо, що майже всі присутні, яких разом з місцевими було не менше тисячі, схвально вигукували «кату – смерть», коли до пам’ятника під’їхав кран.
На захист Леніна буквально «груддю стала» лише одна літня жінка. Притиснувшись до постаменту, вона заявила, що не допустить знесення. Щоправда, пані оперативно вивели під руки активісти, які пояснили, за які гріхи вони скидають пам’ятник Іллічу.

Зрештою, на шию пам’ятнику пов’язали «піонерський галстук» - саме так присутні назвали міцну металеву мотузку.
Кран рушив, а за ним – і вождь протеларіату, який впав лицем на землю. Кран протягнув його ще трохи, щоб всі охочі мали змогу подивитись на нього. Під вигуки «Слава Україні» прогримів святковий салют.

Наостанок, маневицькому Леніну «відтяли» голову з пліч.

Місцеві дякували Правому Сектору схвальними вигуками та аплодисментами.

«Вже три рази того ірода хотіли знести. В 91-у році вже й крана пригнали, але нічого не вийшло. Дякую вам, дітки. Думав, що вже не доживу до цього дня», - ледь не зі слізьми на очах дякував одному з активістів літній чоловік, вхопивши його за руку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
камуніст Показати IP 21 Лютого 2014 21:45
Див: http://www.volynnews.com/news/organizations/na-volyni-initsiiuvaly-demontazh-pamiatnyka-leninu/. Це було ще 3 Лютого 2014 10:43. Дешеві продажні волинські сцикуни)))))))))))))))))))))))))))))))))))) А, мо', й тепер поспішили?)))))))))))))))))))))))))) Адам згноїть)))))
ЄвроЛучанка до камуніст Показати IP 21 Лютого 2014 21:58
це якраз сьогодні було.... це ви у минулому застрягли.... комуняку - на гілляку!
R2D2 до ЄвроЛучанка Показати IP 22 Лютого 2014 14:13
А я бы в первую очередь повесил Вас и всех кто пропагандирует насилие. Го в европу, поклоняться памятникам Гитлера и Муссолини!
з Маневич я і тим го до камуніст Показати IP 21 Лютого 2014 23:36
ніколи на Волині сцикунів не було.Волинь-край партизанської слави
нукіцс до з Маневич я і тим го Показати IP 23 Лютого 2014 05:41
Руйнувати не будувати. Тут творчість потрібна і знання гідравліки:остання капля у штани.
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 21:49
Вандали! Пам*ятник був дуже гарний по своїй естетиці і якісно виконаний. Це ж можна було зняти його і створити "Парк історії України". Це шлях більшовиків: "Весь мир насилья мы разрушим до основанья, а затем......" А потім будуть бур"яни і звалище сміття в центрі селища.......
Маневичанин до Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 22:03
Такі моральні виродки як ти постійно будуть стояти на колінах і молитися на вождів, які робили все щоб твоя держава ніколи не була вільною. З його команди під Крутами померли сотні студентів і це лише один приклад. А ти хочеш ставити його в музей, може ще Януковичу пам'ятник за те що з його команди людей вбивали десятками.
Корінний лучанин до Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 23:20
Та чого ж Ви його не викупили? У себе на дачі чи на городі поставили б, гроші заробляли б на екскурсіях.
12345 Показати IP 21 Лютого 2014 21:54
И что они поставят на это место памятник черным лесорубам?
123456 до 12345 Показати IP 21 Лютого 2014 22:07
Памятник героям майдану
ні до 12345 Показати IP 21 Лютого 2014 23:20
на це місце поставлять сьогоднішніх комуністичних уродів:двох какановичів,бущака,не забудуть і пхиденка,і адама.Вийде невеличкий меморіальний комплекс,який теж довго не простоїть,але головне щоб в людей ненависть і огида виникла до цих деблоїдів,які так ще хочуть реанімувати цю ракову пухлину.
11 Показати IP 21 Лютого 2014 22:16
скільки ж на волині погані комуняцької та полішуків продажних в яких теж божок ленін зразу верещати почали
ухаха!! Показати IP 21 Лютого 2014 22:16
полiшуки нарештi те опудало скинули!!! 2014 рiк!!! ахахахахаха!!!!!! почекали би ще трохи)) а шо той ленiн зробив тим 20-тирiчним дiтям? вони ж вже за свободи народилися, а не за усср? шонебудь
Крук Показати IP 21 Лютого 2014 22:32
Довго роздуплялися поліщуки
екскурсовод Показати IP 21 Лютого 2014 22:59
Правому сектору. Наведіть конкретику зв'язку пам'ятника Леніну з Президентом Януковичем! Ждем відповіді.
Ленин до екскурсовод Показати IP 22 Лютого 2014 02:51
Не ждите не наведут !!! Интелекта у них ноль целых ноль десятых!!! Уверен что 100 % из них не знают таблицу умножения!!!!!!!!!!! Про какие моральные и исторические ценности можно тогда говорить!!!
Люди Показати IP 21 Лютого 2014 23:04
Люди схаменіться..як можна будувати Україну коли ви ділитися на регіональні відмінності. "полiшуки" такіж люди як і ви всі. Бо всі хто живе дальше старого міста і є полiшуки, порийтеся в історії Луцька
Анонім до Люди Показати IP 21 Лютого 2014 23:32
так то воно так, але чомусь пiсля 2000 значно побiльшало "шошо" и "тево", коли батькiвськi хати в селi попродавали i тепер на 33му живуть за рахунок субсидiй-допомог-на-народження-бiржi коли 20-тирiчнi бички з КОЛЯСКАМИ матюкаються на пiв-двору з пляшкою пива i цигарками.. ну то як називати таке? то москалi ? жиди? америка? звичайно, що ми тут через одного полiшуки, але проблема є, тут не закривати очi треба, а виховуватися, розвиватися, щоби можно було пишатися, що ти полiшук..
11 до Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 00:21
навіть я би не сказав краще-)
Ленин до Люди Показати IP 22 Лютого 2014 02:56
Какая история поройтесь !!! Они читать наверно не умеют !!!! не говоря уже о том чтобы что то анализировать!!! Зомбированные бандерлогами тела!!! Хотя по сути уверен что все они полiшуки )))
Люди Показати IP 21 Лютого 2014 23:09
Вибачте за слово "регіональні" я мав на увазі територіальні
з Маневич я і тим го Показати IP 21 Лютого 2014 23:27
Скидати памятник це найпростіше,важче щось побудувати,мати совість честь і гідність.хіба це вирішуе проблеми а туристам тепер фотографуватись біля тюрми?емоції не вирішують суті проблеми.слава ісусу христу
Реаліст Показати IP 21 Лютого 2014 23:38
"Прости їх, Господи!" Не знають, що творять. О Боже, не зроби із хама пана. Бо вкотре правду зможе розіп”ять Облудна зграя правнуків поганих. Вони ще в лоні, та уже раби, Замішані на ницості і фальші. А «золотий тілець»- то поводир, І не відомі дії їх подальші. Бодай би славні пращури змогли Збагнути сьогодення на хвилину, Як вимріяну волю «запрягли» Сподвижники цього деморежиму. Народе мій, гартуйся і рости, Не дай, не дай над волею глумитись. Прости! Прости їх, Господи! Прости… Історія не має повторитись.
село Показати IP 22 Лютого 2014 00:30
Це все ж таки історія, яку вже не змінити, а цим вони нічого не досягли. Треба думати про майбутнє.
Ленин до село Показати IP 22 Лютого 2014 03:02
А какое у них майбутне ??? про что им думать ??? поколение в основной своей масе безмозглых идиотов !!! которые повалив памятник думают что им завтра с неба спустится благодать и упадёт манна небесная!!! всем подарят по айфону по айпаду по квартире по машине и бабла дадут чтоб ниуя не делат дальше по жизни а по барам водку жрать и девочек кадрить )))))) Чтоб что то сломать сначала попробуйте что то создать!!!! Или слабо???? Уверен что большинство из валивших даже унитаз неспособно после себя смыть !!! не говоря уже про что то великое!!!!
Козак до Ленин Показати IP 23 Лютого 2014 12:53
Ті хто демонтовув пам'ятник мають по одному, два, три дипломи про вищу освіту, знають по декілька іноземних мов (не враховуючи російської), мають власні бізнеси, вже по двадцять років сплачують податки до державного бюджету, який, до речі, нащадками "совдепії" останні три роки розкрадаєть на 80%. Тобто, у НИХ ВЕЛИКЕ та СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ у во істину НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ.
камуніст Показати IP 22 Лютого 2014 00:43
Невже, народ, ви не розумієте, що я такии й самий КАМУНІСТ, як із мого ... молоток))) Це я просто по приколу тролю "нерішучих (певно, з причин глибокої виваженості) волинян", Діло дуже добре зробили. Могли б, правда, і років з 23 скоріше)))
Маневичі Показати IP 22 Лютого 2014 08:04
А де ж секретарі райкому компартіі Бубнюки,Борбичі,Сопронюки - наложили в штани і не вийшли захищати свого вождя.Злякались.А такі героі були.
125 Показати IP 22 Лютого 2014 08:29
Не напоминает Багдад ?
смерть Показати IP 22 Лютого 2014 08:55
Так , а де зараз Кононовичі?Чи не завітати до них?
село Показати IP 22 Лютого 2014 09:46
це нагадує 90-ті роки, безлад!!!! а завтра ім в голову прийде палити московські церкви! Жах!!! Ганьба. Янукович до пам*ятників ніякого відношення не має.
Козак. до село Показати IP 23 Лютого 2014 13:13
А викрадати та вбивати людей - це не жах? А працівникам "правовохоронних" органів гвалтувати дівчат та тримати у страхові цілі райони - це не жах? А яник - проста потвора, яка вилізла з г-на тоталітаризму.
Рома Показати IP 22 Лютого 2014 13:45
ВОТ ЭТО КУЛЬТУРНАЯ НАЦИЯ!!(Европа берегись)
R2D2 Показати IP 22 Лютого 2014 14:04
Теперь там поставят памятник Бандере?
село до R2D2 Показати IP 22 Лютого 2014 14:45
ага, гроші з народу зберуть та зроблять. Напевно не Бандере, а актівістам!
Слава Показати IP 7 Липня 2016 19:13
А тепер подивіться у верхньому лівому кутку сайта, біля кнопки "вхід", який зараз курс долара, і яким він був за часи тої злочинної банди. Ось вам і революція гідності. Головне, що Януковича вигнали і пам"ятники Леніну повалили, а ціни, зарплати, тарифи - то для рабів.