USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

РЕЙТИНГИ кандидатів після відмови Кличка йти у президенти

3 Квітня 2014 09:19
Як і раніше, в передвиборчих симпатіях українців лідирує Петро Порошенко. Про це повідомляє Корреспондент.net.

Після завершення подачі документів кандидатів на пост президента України для реєстрації ЦВК (31 березня), всеукраїнська громадська організація Передові Правові Ініціативи презентувала результати всеукраїнського соціологічного дослідження по найпопулярныших кандидатів на позачергових виборах президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року.

Соціологічне дослідження показало досить високий рівень електоральної активності українців: понад 80% виборців готові або скоріше готові прийти на виборчі дільниці. На сьогодні визначились зі своїм вибором понад 45,3% українців.

За результатами опитування електоральні орієнтації щодо рейтингів кандидатів на президентських виборах розподілилися наступним чином:

Петро Порошенко - 38,3%,

Сергій Тігіпко - 17,9%,

Юлія Тимошенко - 11,6%,

Юрій Бойко - 6,9%,

Олег Тягнибок - 3,3%,

Петро Симоненко - 3,2%,

Ольга Богомолець - 2,5%,

Олег Ляшко - 2,3%,

Анатолій Гриценко - 1,7%,

Дмитро Ярош - 1,3%,

Михайло Добкін - 1,1%,

інший кандидат - 1%.

Не підтримую жодного з кандидатів - 5,1%

Не брав би участі у виборах - 3,8%

Як повідомляють соціологи, симпатії прихильників, які в 2010 році в другому турі виборів президента України проголосували за Віктора Януковича, розподілилися між двома кандидатами-регіоналами: Сергієм Тігіпком і Юрієм Бойком. Деякі з них готові проголосувати за Петра Симоненка та Михайла Добкіна, але значна частина тих, хто проголосував за Януковича, (понад 60%) ще не визначилися з підтримкою опозиційного кандидата.

Зокрема, немає чіткої визначеності і серед прихильників партії Батьківщина. Так, електоральні настрої прихильників Юлії Тимошенко, які у 2010 році проголосували за неї в другому турі президентських виборів, поки тільки частково готові віддати їй свої голоси.

Більшість опитаних респондентів, які проголосували за Тимошенко у другому турі, (понад 65%) надає перевагу самовисуванцеві Петра Порошенка. Як показали результати опитування, серед набраних Порошенком голосів, 1/3 частину складають виборці, які мали намір голосувати за лідера партії УДАР Віталія Кличка.

Інша частина прихильників Тимошенко готова віддати свої голоси за лідера ВО Свобода Олега Тягнибока, лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Найменше голосів серед опитаних респондентів набирає лідер Правого сектора Дмитро Ярош.

Опитування проводилося серед дорослого населення України у віці від 18 років.

Кількість опитаних респондентів (без АР Крим і м. Севастополь): 4500.

Максимальна похибка вибірки (довірчий інтервал) не перевищує 1,5 %.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Урсула Показати IP 3 Квітня 2014 09:38
Порошенко - найбільш адекватний кандидат і досвідчений бізнесмен і управлінець. Ще Тігіпко достойний, але він не пройде.
rrr до Урсула Показати IP 3 Квітня 2014 09:45
тігіпко достойний? коротка память в людей у нас цей вічний перебіжчик хитрющий молдаван , ще в 2004 він керував передвиборним штабом овоща , а ви достойний .Щодо Петі пороха то він такий мутняк що ніколи не знаєш що в нього на умі , я реально взагалі не бачу достойного кандидата одні маргінали як були так і залишились
Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 09:47
щось беруть мене сумніви по цьому рейтину він може бути наближеним до волині ае на сході голосуватимуть за допу..... і рашу...
пан Показати IP 3 Квітня 2014 09:48
Аби не Жулька.
Дід Панас Показати IP 3 Квітня 2014 10:38
Формування громадської думки в смі - якщо повторювати що Порошенко лідер, багатьом буде здаватись що іншого вибору просто нема, що цей найкращий. Гарно працюють.
Igorock до Дід Панас Показати IP 3 Квітня 2014 12:54
+ 100
вибір до Дід Панас Показати IP 3 Квітня 2014 18:20
А потім повільно буде рости рейтинг ЖЮлі і перед самими виборами... лідер!!! От побачите! Це все цирк, що вони влаштували або Порох здасть у кінці "гонки" свої голоси за ЖЮлю! Вона не простить, якщо програє і буде мститись і ковбасити Україну!:) Тимошенко на смітник політикуму і історії України!!!
правдива до Дід Панас Показати IP 3 Квітня 2014 18:32
Тільки от дивні речі відбуваються! І Кличко і Порошенко нібито звернулися до Тимошенко, щоб та зняла свою кандидатуру, але кажуть це німецькому виданню Bild, але не в Україні, не на теле-шоу, ні в нашій пресі ... Як це виглядає?:) Йдуть балотуватися в цій країні, а звернення до опонента роблять в інший?:) Чи не дивно все це? Все це цирк! Юля вже у всю керує країною і їй тільки потрібно все офіційно узаконити через вибори! Відкрийте очі, подивіться, ак всіх людей дурять!!!
Оксана до Дід Панас Показати IP 14 Травня 2014 21:04
Саме на те вони і розраховують. Розкручують Порошенка, щоб всі голосували за нього.
Москаль Показати IP 3 Квітня 2014 10:39
А где человек-с-кастрюлькой-на-голове, он же Дарт Алексеевич Вейдер? По версии http://ukraine-elections.com.ua/vybory/result/5, он лидер и на мнооооого опережает Порошенко. Из 5166 голосов за него 45,33%. Или это фейк и его не стоит его воспринимать всерьёз? Настроена-то партия весьма и весьма сурьёзно. Кстати, из 42 проголосовавших жителей Волынской области 26,19% отдали свои предпочтения ему. Порошенко лишь на 4 месте после Ляшко и Царева. Не показатель, конечно, но всё же...
НЕЛУЧАНИН до Москаль Показати IP 3 Квітня 2014 11:04
А ТИХ 42 ВОЛИНЯН - ЦЕ КОМУНЯКИ ВОЛИНІ ?
Москаль до НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Квітня 2014 11:06
А хрен их знает. Там не написано.
вихухоль Показати IP 3 Квітня 2014 20:10
бля!!!!невже в Бойка вищий рейтинг ніж у Гриценка?Б Р Е Х Н Я !!!
опухоль до вихухоль Показати IP 3 Квітня 2014 20:53
А кто такой Гриценко? Дафай - да сфиданья!:)
Леонід до вихухоль Показати IP 14 Травня 2014 21:08
Гриценко найбільш адекватний і толковий серед усіх кандидатів, хоча теж далеко на янгол, але когось то вибирати треба. Принаймі він точно не дасть щоб Україна розпалася, бо добре знається на військовій практиці
Петро Показати IP 3 Квітня 2014 21:26
Богомолець-найкраща!
Оксана до Петро Показати IP 14 Травня 2014 21:11
Богомолець, можливо і непогана жінка і хороший лікар, але роззуйте очі - вона тиха і спокійна, не вміє зовсім керувати, не такий президент нам потрібний у сьогоднішній надскладній ситуації. Нам потрібна людина розумна, далекоглядна і патріотична, яка зможе вивести Україну зі стану війни. Такий як Гриценко. А Богомолець нехай краще лікує діточок, так більше користі від неї буде.