USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія направила в Україну гуманітарну допомогу

12 Серпня 2014 10:36
Автоколона для доставки гуманітарної допомоги жителям Сходу України виїхала з Підмосков'я.

Про це повідомляє ИТАР-ТАСС з місця подій.

До складу колони входять близько 280 вантажних автомобілів. Згідно з твердженням агентства, автомобілі доставлять продовольство, медикаменти і питну воду. Всього 2 тисячі тонн гуманітарного вантажу.

Як додали в адміністрації Московської області, серед відправлених вантажів - продовольство, у тому числі 400 тонн круп, 100 тонн цукру, 62 тонни дитячого харчування, 54 тонни медичного майна та ліків, 12 тисяч спальних мішків, 69 електростанцій різної потужності.

Своєю чергою, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив Financial Times, що гуманітарна колона РФ увійде на територію України в місці, яке буде обрано в узгодженні з Києвом.

Раніше на сайті Кремля було повідомлення, що гуманітарний конвой для України "узгоджений". Проте цю інформацію не підтвердили ані представники Євросоюзу, ані прес-служба Президента України Петра Порошенка, ані Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Західні лідери підкреслюють, що будь-яке втручання під приводом надання "гуманітарної" допомоги жителям України може бути здійснене лише після узгодження з владою України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
102 Показати IP 12 Серпня 2014 10:49
А вона її хіба не направляла? А танки і вся решта ТЯЖКА техніка? В магазині купили, як казав Путін в КРИМУ. Крим же з допомогою магазинів захопили!
гість Показати IP 12 Серпня 2014 11:18
нехай свою срану допомогу направлять по расєї де їхні люди бідують. І не лізуть в Україну під різними приводами. Скоти.
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2014 11:25
Ага, гуманітарна допомога у вигляді зелених гуманоїдів. Гіркін же сказав, або допомога, або він стає на лижі. Хватить, вже в Криму допомогли!
Волинь Показати IP 12 Серпня 2014 11:30
Вже краще отримати допомогу з Гондурасу та Зімбабве, а ніж від москалів. Допомога, ну аж просльозитися можна, такі турботливі, су*и!
титушко до Волинь Показати IP 12 Серпня 2014 11:43
экспорт зерна в 2014 вырос на 89%по сравнению с2013 т,е продают как в 1932 г,все под корень ,война дорого стоит,так-что цена хлеба к весне вырастет в разы,.будешь сльозно стоять с протянутой рукой,только интересно в какую сторону?
Антимоскаль Показати IP 12 Серпня 2014 11:36
Необхідно влаштувати теплу і гучну зустріч даній гуманітарній допомозі. Наприклад використати установки залпового вогню "Град". І тепло буде, і гучно!
лучанин Показати IP 12 Серпня 2014 11:41
Потрібно її просто переправити в Африку там людям їсти реально нічого.
ник до лучанин Показати IP 14 Вересня 2014 14:13
а люди на востоке не голодают? или от хорошей жизни разьехались по украине и россии? может у себя сначала гов*о уберем, а потом уже африка?
Вася Показати IP 12 Серпня 2014 11:52
коментар було видалено
ФигВам Показати IP 12 Серпня 2014 11:52
коментар було видалено
українець Показати IP 12 Серпня 2014 13:30
СПАСІБО РОСІЯ!!! Спасібо старші наші брати за допомогу!!!
))) Показати IP 12 Серпня 2014 14:25
м-да. а сейчас обстреливают 30-ку. даже как-то матюкаться не хочется.
Барон ПФ Показати IP 12 Серпня 2014 16:24
Увага! Майте на увазі, що колона в 280 авто може в'їхати і зупинитись на 280 місцях в різних житлових пунктах ДНР і ЛНР. Якщо Україна їх впустить добровільно, і вони не захотять виїжджати з тих 280 пунктів, як Україна може їх попросити виїхати? Якщо Україна їм дозволить в'їхати на територію України, тим вона офіційно встановить, що Україна не має стану війни з Росією, а на Донбасі - гуманітарна катастрофа. Допомогу можна ввезти на територію Донбасу офіційно лише одним чином: перегрузити весь вантаж в Росії на українські автомобілі і завезти груз в Донецьк чи Луганськ, але все це робити тільки як волонтерська діяльність, під контролем українських та російських волонтерів. Інакше Росія зачепиться кігтем.
Микола Показати IP 14 Серпня 2014 17:54