USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Росія назло США відключила GPS на своїй території

1 Червня 2014 16:38
Робота 11 американських станцій системи глобального позиціонування GPS на території Росії призупинена.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на сайт Роскосмос.

Станції відключені з 1 червня.

Як йдеться у повідомленні, такі заходи були прийняті відповідно до доручення уряду Росії.

"Це дозволить виключити використання інформації від станцій глобальної сейсмографічної мережі, що працюють за сигналами системи GPS, які розташовані на території Російської Федерації, в цілях, не передбачених чинними угодами, в тому числі у військових цілях", - відзначили в Роскосмосі .

"Це не призведе до відключення системи, але помітно збільшить похибку у визначенні місця розташування", - пишуть російські ЗМІ.

Незручність помітять користувачі спеціалізованих додатків, наприклад, під час стеження за сейсмічною активністю.

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня робота станцій може бути припинена остаточно.

Такі заходи стали відповіддю на відмову США розмістити у себе аналогічні станції російської навігаційної системи ГЛОНАСС.

Водночас віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін запевнив у своєму твіттері, що наземні станції GPS на території Росії з червня не можуть бути використані у військових цілях і перебувають під повним контролем російської влади.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
111 Показати IP 1 Червня 2014 18:01
Отож!
Валерій Показати IP 1 Червня 2014 22:56
Правильно роблять! Хоть хтось може тим америкосам та німчурі хвоста прищемити! Бо наші , як видно - за зелені папірці готові г*мно з під них їсти....!
Григорій Іванович до Валерій Показати IP 2 Червня 2014 00:48
Правильно Валера. Америкоси і німчура нападають на Україну, спонсорують сепаратистів, ведуть неоголошену війну?! Бачу ти "розумний" хлопчик, не розчаровуй...назло батькам г*вна наїжся.
Реаліст до Григорій Іванович Показати IP 2 Червня 2014 09:59
Знаєте я б дуже сильно почав поважати наших політиків якщо б вони послали на ..... оту америку і включили свої мізки!
мінона до Валерій Показати IP 2 Червня 2014 05:57
коментар було видалено
Patrik до Валерій Показати IP 2 Червня 2014 10:05
Валерію, Ви у нас індивідуум... Ви б ще Путіну подякували "за наше щасливе життя"... Прошу мене вибачити, але ганьба Вам, бо враження від цієї писанини про Вас залишається, як від людини, яка взагалі не спроможна думати! А тепер щодо теми статті: "РОСІЯ НАЗЛО США ВІДКЛЮЧИЛА GPS НА СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ". Я переконаний, що Росія цим вчинком не стільки налякала, як розсмішила Америку, бо дії російської влади відповідають відомому російському прислів'ю :"Напугал ежика голой задницей!".
Валерій до Patrik Показати IP 2 Червня 2014 21:40
О як наїжились!! Правда очі коле!