USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Росія офіційно пропонує Польщі, Угорщині та Румунії поділити Україну

24 Березня 2014 08:50
До Міністерства закордонних справ Польщі надійшов офіційний лист із Державної думи Росії з пропозицією поділити територію України, повідомляє Українська правда з посиланням на польський канал TVP1.

Заступник голови Держдуми РФ, лідер ЛДПР Володимир Жириновський пропонує Польщі вимагати референдуму щодо прихильності до Польщі в п’яти західних областях України: Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Рівненській.

МЗС Польщі обурений і вважає подібні заяви дуже "дивними". Жириновський отримає ввічливу відповідь, без згадування змісту листа.

Аналогічні "пропозиції" отримали Угорщина і Румунія: приєднати Закарпаття та Чернівці відповідно. В Україні, відтак, залишиться тільки її центральна частина, зазначає канал.

Як відомо, Жириновський і раніше з трибуни Держдуми закликав до розколу України. "Київ ніколи не погодиться на федералізацію України, оскільки він більше не зможе нічим управляти", - сказав він тоді.

Жириновський стверджував, що спроби України побудувати державу завжди закінчувалися невдачею.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
жириновському Показати IP 24 Березня 2014 09:11
Пане Жириновський, пробачте, але Ви цілковитий дебіл і безнадійно хвора людина. Щиро шкода країну, де Ви провадите свою "політичну" діяльність і людей, які Вас слухають. Вони не мають майбутнього і приречені на поступове отупіння і самознищення.
Молодцi Показати IP 24 Березня 2014 09:15
Молодцi москалi
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 09:21
Яка то хер ...
ось вам... Показати IP 24 Березня 2014 09:26
коментар було видалено
Дурекс Показати IP 24 Березня 2014 09:34
Жириновський ГАН*ОН Путіна.
Igorock Показати IP 24 Березня 2014 09:55
Слабо віриться - лист у студію!
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 09:59
Та той пі ... до х ..., але з офицально листами явно брехня
Emigrantka Показати IP 24 Березня 2014 10:28
На дипломатичному рівні українські дипломати потрібні висунути подібні звернення до Китаю,Японії..і всіх країн де Рашка свого часу звєзданула шматок землі. Кацапня не розуміє мову вибачень,пояснень,прохань-це сприймється ними як слабкість.Посилати на ...j ,баняком по голові і диктувати свої умови-це мова яку розуміють наші сасєді !
пархатий Показати IP 24 Березня 2014 10:30
жидяро,запропонуй китайцям територію від Анадира до Уралу,хоча вони скоро і самі без зайвих пропозицій стануть господарями цієї території.Не довго залишилось чекати,як вся планета з великою радістю сприйме новину,що Російська імперія в результаті розвалу припинила своє існування.А в Україні своїх пархатих хватає,які зрадили національні інтереси, розвалюють країну і здали без бою територію майже в 27 млн.кв.км.
Корінний лучанин Показати IP 24 Березня 2014 10:57
ЩО в Жиріка на язиці, те в путінських політиків на умі!
до вас Показати IP 24 Березня 2014 11:23
Все той же спектакль дивимося за свої гроші!) Наївні все, явно путин відкусив що йому дозволили і явно не безплатно ...
опиум Показати IP 24 Березня 2014 12:58
.прежде чем написать такую дезу...для чего вы пишите .человек давно болен.язык жира..давно в мозолях от вылизывания ануса путина.может в унитазе он берет воду на чай.то что.
Azaz Показати IP 27 Березня 2014 00:17
Так він вже давно про подібне говорив. Тільки поляки порадили йому звернутись у психлікарню.
Анонім Показати IP 28 Липня 2014 11:32
Те, що сказав Жирік, аж ніяк не "офіційне" і тим більше, не "державне". Через таких брехливих провокаторів українських ЗМІ і відбуваються всі негаразди!