USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія «тихо» окуповує Білорусь, – експерт

3 Вересня 2017 14:48
Росія почала велику спецоперацію із захоплення і управління білоруської зовнішньою і внутрішньою політикою.

Про це в інтерв’ю «Апострофу» розповів військовий експерт і блогер Олексій Арестович, передає 24 канал.

«Де-факто – це позбавлення Білорусі суверенітету при збереженні його де-юре і все більше перехоплювання важелів реального управління політикою Білорусі. Тобто Росія реально починає керувати внутрішньою і зовнішньою політикою Білорусі», – пояснив експерт.

За його словами, «окупація» – це просто дзвінкий медіатермін, а Росія де-факто займається управлінням білоруської політикою.

«Для цього не потрібно застосовувати танки, для цього не потрібно навіть війська перекидати. Це робиться сукупністю засобів, наприклад, найкращий спосіб – це грамотна робота з силовиками. За тим же принципом, як це було проведено в Криму», – додав він.

На думку Арестовича, Росія займається «окупацією» Білорусі у контексті стратегічного контрнаступу проти Заходу.

«У 2005 році було прийнято таке рішення, після першого нашого Майдану. Вони злякалися, подумали, що НАТО порушує свої обіцянки щодо нерозширення на схід, які були дані після виведення радянських військ з Німеччини», – сказав експерт.

Росія з 14 по 20 вересня проводить військові навчання «Захід-2017» у Білорусі, щоб хоч якось вирівняти баланс сил з НАТО і створити військову загрозу на противагу Альянсу. Але Москва це робить з дуже великим запізненням. На сьогодні Північноатлантичний альянс вже створив потужне угруповання в Східній Європі. Тому далі кордонів Білорусі Росія не піде.

Поки на території Білорусі масштабні військові навчання проводитиме Росія, на Волині планують заходи з територіальної оборони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Макар Показати IP 3 Вересня 2017 15:10
Ти бач.. Усix тихо, а свiней громко...
12345 до Макар Показати IP 3 Вересня 2017 18:46
Дурилко лаптоїдне, то тебе чуркобєси громко кохають, не путай ватанчік.
Турист Показати IP 3 Вересня 2017 16:07
Значить Білорусь це дозволяє...((((
! до Турист Показати IP 3 Вересня 2017 18:55
Там все так запущено, що вже по іншому навряд чи буде, - це вже області рассєйськой п*дєрації, а не Білорусь.
Українець Показати IP 3 Вересня 2017 16:55
Господи, коли вже ці доморощені диванні експ*рДи-арестовичі перестануть розводити істерію серед українського населення, спекулюючи темою Білорусії в контексті Росії?! Потренуються російські військові в Білорусії з тиждень та й поїдуть з Богом додому!
Анонім Показати IP 3 Вересня 2017 17:25
Добре що ми незалежні, щасливі, багаті европейці!!!!
Небайдужий до Анонім Показати IP 3 Вересня 2017 18:53
Головне, що ми йдемо в правильному напрямку. Ще не багаті, але незалежні, горді та достойні. Карлона і його біомасу поставили на місце, не вийшло і вже не буде по його планах, - саме зараз Україна утвердилась як держава, саме зараз кожен Українець гордиться собою та своєю державою. Ну а те що країна "фєкалійних столагнітів" бряцкає залишками радянського металолому, це також тимчасово, всьому свій час, а собаці - собача смерть, вірніше крисі - крисяча !!!
Всезнайко до Небайдужий Показати IP 3 Вересня 2017 19:43
Якщо ти гордишся цим бардаком, то за всіх не розписуйся...
ще не зовсім свідоми до Небайдужий Показати IP 3 Вересня 2017 20:08
Ви дуркуєте?
Небайдужий до ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Вересня 2017 21:26
Ні, лише реалії,- ми УКРАЇНЦІ НаЙКРАЩІ, хоча попереду довгий і непростий шлях. А ви і далі підїдайте фекалії ботоксного крисака... Мені вас навіть не шкода, бо ви відходи !!!
ще не зовсім свідоми до Небайдужий Показати IP 3 Вересня 2017 21:39
Фашизм в Україні не пройде. Запам"ятайте це, шановний (не). До зустрічі після виборів у 2019.
Небайдужий до ще не зовсім свідоми Показати IP 4 Вересня 2017 00:20
Ваш непрофесіоналізм зашкалює, путінососе. Ви як завжди будете під лавкою, і у 2019, і у 2024. Хахаха, чмирдота ...