USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

СБУ розгляне справу щодо луцьких комуністів

1 Грудня 2014 10:13
Виступ братів Кононовичів у Луганську спричинив звернення до СБУ та органів прокуратури.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 1 грудня.

Володимир Гунчик повідомив, що минулого тижня ініціював звернення до СБУ та прокуратури щодо розгляду питання, пов’язаного з публікацією виступу братів Кононовичів у Луганську. З його слів, в СБУ повідомили, що звернення голови ОДА прийняте до розгляду.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, скандальних волинських комуністів хочуть відрахувати з аспірантури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
факти Показати IP 1 Грудня 2014 10:24
Що в Європі (наприклад, Прибалтиці) зробили з комуняками?І Чому вони без комуняк нак добре живуть? Значить, комуняки - першопричина всіх бід пострадянських країн! Де не було комуняк - не було проблем.
Боголюбы до факти Показати IP 1 Грудня 2014 10:30
Это наша национальная черта винить всех и вся, может первопричина наших бед мы и только мы?
ВОНО до Боголюбы Показати IP 1 Грудня 2014 10:47
в щирого патріота винні всі окрім нього самого! комуняки поступили в розріз сьогоднішнім шаблонам за що їх і щемлять! і убогий гараж знайшли і ще чогось на пару тищ гриваків нариють, вороги як ніяк. А от Ерема з Івахіом святіші всіх святих бо нікому і ніколи нічим не допомогли безкористно
лучани Показати IP 1 Грудня 2014 10:34
Віддати братів Кононовичів як двох рабів,комусь з воєнних.
ПРАВДА до лучани Показати IP 1 Грудня 2014 10:52
А ЧОМУ ВСІ ЗАБУЛИ ЗА ТРЕТЬОГО ПОКИДЬКА ДІМУ, ЯКИЙ РАЗОМ З НИМИ ЇЗДИВ І ПОЗУВАВ ДЛЯ КАРТИНКИ. ТОРГУЄ ВІН СОБІ ПРЕСПОКІЙНО НА РИНКУ "ПРИВОЗ" НА ВОКЗАЛІ М.ЛУЦЬКА В ПЕРШОМУ ВІД ВОКЗАЛІ РЯДІ. КУПЛЯЮТЬ ЛЮДИ У НЬОГО, А ЗА ТІ ГРОШІ ВБИВАЮТЬ НАШИХ ХЛОПЦІВ. ХОДИВ ПЕРЕД ПОЇЗДКОЮ ПО БАЗАРІ І БАХВАЛИВСЯ - ПОЇДУ НА СХІД, ЗАВЕЗУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ, ПОСТРІЛЯЮ ЗАОДНО. ТІЛЬКИ Ж НІХТО НЕ ЗНАВ ДО КОГО ВІН ЇДЕ. МРАЗЬ!!!
винищувач комунізму до ПРАВДА Показати IP 1 Грудня 2014 11:39
коментар було видалено
луцький до винищувач комунізму Показати IP 1 Грудня 2014 19:08
діму з ранку колотить,в обід він сміється,вечорі шатає.цей телепень не на що годен.риба гниє з голови.треба шукати канановечей і карати.а цей півник"діма"ні куди не дінется.треба знайдено!!!
віктор Показати IP 1 Грудня 2014 10:41
як же ви ненавидите комуністів...а з ними потрібно по людськи...з ними потрібно поступити так як вони поступали в часи свого правління з українськими патріотами...шкода що не можна їх в гулаг відправити...та думаю що достатньо їх віддати скаженим псам в морозну ніч...
vekelka до віктор Показати IP 1 Грудня 2014 11:36
пропоную купити білет в одну сторону до сибіру !!!
так до Лучани Показати IP 1 Грудня 2014 10:42
згідний
Люсі Показати IP 1 Грудня 2014 11:15
Треба з ними терміново щось робити, а то вони такі щурі,що десь можуть і втікти!!!
Вас Показати IP 1 Грудня 2014 11:26
http://THT.ru/6be4dcb6a6 два Кіріла два дибіла
Anonymous Показати IP 1 Грудня 2014 11:34
Два д**ила - это сила!
СЕРГІЙ Показати IP 1 Грудня 2014 11:51
КОНОНОВИЧІ ЗРАДНИКИ УКРАЇНИ ЇХ ТРЕБА СУДИТИ ЗА СЕПАРАТИЗМ. САВЧЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА МАЄ ВИЩУ ОСВІТУ СЛУЖИЛА В ІРАКУ НА ВІЙНІ СЛУЖИЛА В ЖИТОМИРІ В ДИСАНТНИХ ВІСЙСЬКАХ БУЛА В АТО ДОБРОВОЛЬ ЦЕМ В СКЛАДІ БАТАЛЬЙОНІУ АЙДАР ГОЛОДУВАЛА В ПОЛОНІ ВЯЗЕНЬ СУМЛІННЯ ВІЙСЬКОВИЙ ВЯЗЕНЬ 27 ЛИСТОПАДА 2014 РОКАУ ЧЛЕН ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ БАТЬКІВЩИНА НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ 8 СКЛИКАННЯ ПІДПИСАЛА ПРИСЯГУ В ПРИСУТНОСТІ АДВОКАТА МАРКА ФЕЙГІНА. САВЧЕНКО НАДІЯ ПАТРІОТ УКРАЇНИ. ГЕРОЙ УКРАЇНИ. САМЕ ТАКІ ЛЮДИ ЗМІНЯТЬ УКРАЇНУ НОВІ ЛЮДИ НОВА ВЛАДА.РЕГІОНИ КОМУНІСТИ УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР ТРЕБА ЗАБОРОНИТИ.
Елизавета Показати IP 1 Грудня 2014 12:25
коментар було видалено
Василий до Елизавета Показати IP 1 Грудня 2014 12:32
Лисавета. Ты что куришь. Цитировать Священное Писание мы все можем. Ты по сути происходящего напиши......
Оля Показати IP 1 Грудня 2014 13:27
Це зрадники, ще й аспіранти.
Оля Показати IP 1 Грудня 2014 13:28
Цікаво, на яку тему вони захищалися, що досліджували?
Алла Григорівна Нов Показати IP 1 Грудня 2014 14:37
Звичайно,у комуністів було багато недоліків....Але що вже зараз роблять недобитки бандерів....Шановні комуністи Волині,рятуйте державу від фашистів!!!Звертайтеся в міжнародні правові організаціі!Та кінець-кінцем ще ж є гарант Конституціі!!!Яка не передбачає побиття людей через іхні політичні погляди111
лучанка до Алла Григорівна Нов Показати IP 1 Грудня 2014 16:21
які можуть бути політичні погляди в комуністів??? скільки люду через них страждало? оце ваші погляди?заборонити треба цю всю зграйку комуністів,і крапку поставити.ви спитайте цих Кононовичів про погляди..вони ж слова не звяжуть без мата.вони завжди були наглими.їм зрештою,всерівно було в яку партію іти.ви запитайте,скільки матеріальних статків вони нажили собі за цей час
Алла Григорівна Ново до лучанка Показати IP 1 Грудня 2014 20:24
Шановна лучанко,мене мало обходять конкретно ці 2 комуністи.Я писала про фашистські методи боротьби з людьми інших політичних поглядів.Люди,побійтеся Бога!Якби Вячеслав Чорновіл встав з того світу,він ще б 100раз помер,побачивши,що зробили нелюди з Украіною,за незалежність якоі він боровся все своє життя!!!
лучанка до Алла Григорівна Ново Показати IP 2 Грудня 2014 18:18
в тому і вся біда,що нікого не цікавить конкретно якісь особи.так всі Україну і розвалюють.а ми стоїмо осторонь.
рижков сергій Показати IP 4 Грудня 2014 21:02
може і мій лист звернення допоміг