USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Сенат США не підтримав імпічмент Трампа

13 Лютого 2021 23:02
У Сенаті США 13 лютого завершилися слухання у справі про імпічмент експрезидента Дональда Трампа.

Як інформує «Страна», Трамп був повністю виправданий.

За імпічмент Дональда Трампа віддали голоси 57 сенаторів, а проти виступили 43.

Таким чином, імпічмент не прийнятий, адже немає необхідних для цього двох третин голосів. У результаті для Трампа не залишилося перешкод для того, аби балотуватися на пост президента США в 2024 році.

10 лютого сенатори розпочали слухання щодо імпічменту Трампа. Під час цього процесу в Сенаті розглядали дії експрезидента США перед та під час протестів його прихильників у Вашингтоні, які закінчилися штурмом Капітолія. Сторона обвинувачення наполягала на тому, що дії Трампа в ті дні можна кваліфікувати як «підбурювання до заколоту», в той час як захист називавав увесь цей процес «актом політичної помсти».

Процедура імпічменту була запущена ще в січні, до інавгурації Джо Байдена. За це рішення проголосувала нижня палата американського Конгресу - Палата представників. Однак Сенат США імпічмент не підтримав.

Це була друга спроба оголосити імпічмент Дональду Трампу - у 2019 році його звинуватили у спробі натиснути на Президента України Володимира Зеленського та намаганні завадити розслідуванню Конгресом закидів у зловживанні Трампом владою. Таким чином Трамп став першим президентом в історії США, стосовно якого процедуру імпічменту застосовували двічі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
The Bubochka Показати IP 14 Лютого 2021 08:25
А я на морі! Арабів у космос запустимо. Як ті супербатут побудуємо. За ковідні гроші.
читач Показати IP 14 Лютого 2021 09:40
Бо голосів не вистачило! Все ж не так багато дурних у США і здоровий глузд перемагає!
Ігор луцький до читач Показати IP 14 Лютого 2021 11:36
Рахувати вмієте?57 голосів із 100 за імпічмент,це 57%.Згідно вашої логіки ,більшість дурні?
ІгорУУУ до Ігор луцький Показати IP 14 Лютого 2021 14:00
Йдіть поцьомайте Байдена, видадуть чергову печеньку, ви того варті :)))
До тролика до ІгорУУУ Показати IP 14 Лютого 2021 15:24
Вилізь з ботоксної *упи, бо скоро його задушать, а ти там і останешся, бо дуже схожий на фекалію.
Ігор луцький до ІгорУУУ Показати IP 14 Лютого 2021 16:29
А ви ідіть ,разом з своїм пукіним цьомайте діток в пупок.У вас з ним напевно одинакові уподобання.
Ха ха до читач Показати IP 14 Лютого 2021 12:08
До чого тут здоровий глузд. Там депутати від Трампа більшість мають, от і не проголосували.
уважний до Ха ха Показати IP 14 Лютого 2021 13:58
і правильно зробили!!!
Ха ха ха до уважний Показати IP 14 Лютого 2021 15:25
Да це вже нічого не змінює, пуйловська шавка трампарампарарам !
123 Показати IP 14 Лютого 2021 10:17
Тут до ворожки не ходи, і так видно, що вибори в США були сфабриковані, а підрахунок голосів у деяких штатах були підраховані на користь Д.Байдена. Нічого у нас є час, почекаємо 4 роки і Д.Трамп знову повернеться на пост президента США.
Ага до 123 Показати IP 14 Лютого 2021 15:27
Ха, ха, ха, готуй шампанське, знов разом з ватою будеш відмічати ( во влажных мечтах).