USD 26.26 26.36
  • USD 26.26 26.36
  • EUR 30.45 30.60
  • PLN 6.50 6.70

«Ніхто не забутий… Ніхто не покараний!». Вимоги учасників акції у Луцьку

Покарання винних у розстрілі Небесної Сотні, очищення влади від корупціонерів та загальна мобілізація: рішучі вимоги до центральної влади висунули учасники меморіальної хресної ходи пам’яті Героїв Небесної Сотні у Луцьку.

Звернення учасників громадянської акції зачитав після завершення панахиди на місці поховання Василя Мойсея 22 лютого його брат Роман. У зверненні йдеться про те, що, російська агресія розширюється та стає масштабнішою, продовжують гинути кращі з українців. Разом з тим, надалі занепадає українська економіка, катастрофічно знецінюється гривня, підвищуються ціни, до жалюгідного впав рівень життя більшості українців. Також автори звернення зауважують, що влада досі опирається на олігархів, більшість яких мають бізнес, пов'язаний з Росією, а отже є агентами впливу країни-агресора. За рік так і не відбулося мобілізації всіх ресурсів країни для досягнення перемоги у національно-визвольній війні, на українській землі так і не запанувала справедливість, - вважають учасники акції. Йдеться про те, що досі не відбулося покарання усіх замовників, організаторів та виконавців розстрілів Небесної Сотні, усіх військових та цивільних посадовців, причетних до трагедії під Іловайськом та іншими населеними пунктами у зоні бойових дій.«Найкращим вшануванням Героїв Небесної Сотні було б справедливе покарання усіх названих вище», - наголосив Роман Мойсей.

Відтак, учасники громадянської акції звертаються до президента, Уряду та Верховної Ради з декількома вимогами. Вони вимагають негайного радикального очищення судової системи від прислужників старого режиму, які дають можливість злочинцям уникати відповідальності та втікати за межі країни. Також вимагають не просто часткової мобілізації військовозобов’язаних, а справжньої системної мобілізації всіх людських ресурсів країни для повноцінного оснащення українського війська. Боротьбу із корупцією владців закликають почати із себе, запровадивши негайне звільнення від займаних посад осіб, стосовно яких встановлено факти корупційних дій, незалежно від статусу високопосадовців. Призначити на високі посади вимагають людей, не замішаних у корупційних схемах.Роман Мойсей зазначив, що для того, аби українці перемогли, потрібно припинити давати хабарі, боятися влади, ні в кому разі не мовчати. Він розповів, що нещодавно під час суду переконався, що судді бояться засудити беркутівців, винних у злочинах проти майданівців. Він наголосив, що важливо покарати винних та зняти з посад хабарників. Роман Мойсей зазначив, що потрібно здавати у прокуратуру та в СБУ корупціонерів, нагадуючи, що господарем в Україні є народ. Він подякував воїнам, які захищають нас на сході.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик погодився, що сказані слова правдиві і всі, хто має пряме зобов’язання їх виконати, повинен сприймати їх як наказ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus