USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Озвірілий натовп та білий прапор над Харківською ОДА. ОНОВЛЕНО

1 Березня 2014 15:58
З Харківської ОДА євромайданівці вивісили білий прапор, працівники міліції виводять травмованих активістів Євромайдану до машин швидкої допомоги. Про це повідомляє УНІАН.

За станом на 15:06 міліціонери групами виводять активістів по одному, оскільки озвірілий натовп намагається відняти у них травмованих. Перед входом до ОДА учасники штурму встановили прапор РФ і прапор Харкова.

За станом на 14:40 активістів «евромайдану» і «Правий сектор» вивели з будівлі облдержадміністрації. На площі звучить гімн СРСР. Про це повідомляє Espreso.tv з посиланням на "Объектив".

Раніше невідомі кидали каміння і пластикові пляшки з водою в будівлю, на захист держустанови вийшли загони самооборони і активісти євромайдану. Десятки розпалених молодих людей з георгіївськими стрічками підійшли з мітингу «патріотично налаштованих харків'ян».

Міліція намагається відбити від атакуючих захоплених ними в полон людей з числа захисників будівлі. Обидві сторони перекидаються камінням і палицями. З Будинку рад наступаючих обливають водою. Всередині будівлі дим і невідомий газ. Б'ються скла.

За повідомленнями прес-центру захисників ОДА, атакуючі в будівлю поки не пройшли.

У будівлі знаходяться міліціонери - вони дезорганізовані і практично не діють. Захисники будівлі просять негайно втрутитися співробітників МВС для наведення порядку.

Під будівлею біля входу - бійка. За словами очевидців, була перестрілка. Бачили кілька поранених людей в крові.

За словами активістів, які знаходяться в будівлі обладміністрації - Будинок Рад покинула міліція, зараз його охороняє тільки «Правий сектор».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 16:03
А що тут такого в інших областях можна було євромайданцям захоплювати а тут люди також виказують свою позицію.Браво.ВСЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА СВОЇ МІСЦЯ.Нехай їм щастить
Домайданились Показати IP 1 Березня 2014 16:06
Слава Украине!
хм Показати IP 1 Березня 2014 16:16
захопивши владу шляхом перевороту,опозиція випустила джина з пляшкі,що робили вони теж роблять і проти них.Схід не підкориться галичанам і це треба було зрозуміти зразу.Саме зараз загроза громадянської війни,а не події в Києві.Не буде миру в країні де галицька меньшість намагається диктувати сходу,що їм робити.Або вини прикрутять свої амбіції ,або буде велика Україна від Львова до Тернополя.
Дурнику до хм Показати IP 1 Березня 2014 16:21
хто кому що диктує?Просто зека скинули)))))))
Анонім до Дурнику Показати IP 1 Березня 2014 16:24
ТА НУ СКИНУЛИ, ХА-ХА ВІН ЖИВИЙ І БУДЕ ЖИТИ.СХІД МОЛОДЦІ І КРИМ-ЦЕ НЕ ПРОДАЖНІ ГАЛИЧАНИ,ЩО ОДНЕ ОДНОГО ЗДАЮТЬ І ПРОДАЮТЬ.ХОВАЙТЕСЬ В ЛІСИ ШАНОВНІ РЕВОЛЮЦІОНЕРИ.
Махно до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 16:38
Іди тварина скажи мені це в лице, нелюдь кацапський, правильно Сашко Білий стріляв по вашим танкам в Грозному!
Анонім до Махно Показати IP 1 Березня 2014 16:57
Слава Путіну.Слава Кадафі.Слава Єльцену.Я тебе не боюсь.Путін мій Бог
Сталін до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 17:02
Хлопче ти дійсно хворенький.Давай но ми тебе підлікуємо.Скажи но свій адресок, якщо не страшно
Лучанка до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:04
це дурень білий своїми вчинками дискредитує майданівські принципи, як такий він герой-котигорошко то хай їде в крим воювати з офігевшими москалями! тоді побачимо його відвагу
СА до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:05
Саша *******-херой. Нехай поїде в Крим і смикне за шию сержанта морської пехоти ЧФ. ото посміємось.
Махно до СА Показати IP 1 Березня 2014 17:30
Іди но ти голубе на Крим, а то завалявся на дивані, тхір.Сашко вже спалив не одного кацапа і слава богу й тут спалить!
СА до Махно Показати IP 1 Березня 2014 18:00
ну-ну.
100 до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 17:01
Згідний з тобою, ой що буде. Лемберг, Станісолав та ін. міняйте пашпорти, бо скоро запитають.
А Показати IP 1 Березня 2014 16:36
А чи не такі звірі звірствували і звірствують в Києві,Луцьку...?Ще гірші .бо на сході і вКриму -сила
Махно Показати IP 1 Березня 2014 16:40
Тролі чого так мало лайків на ваші коментарі?
йййй до Махно Показати IP 1 Березня 2014 16:52
Та він просто не встигає.Це ж скількі самому треба коментів писати)))
брехня до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:08
А тобі очі правда коле,? Виключ комп і тішся.
Майданутим Показати IP 1 Березня 2014 16:49
А ви б за своїм озвірілим натовпом поспостерігали збоку, *******!!!
СА Показати IP 1 Березня 2014 17:12
Держава, яка не має своєї Армії , а лише ВІЙСЬКО- не держава. Заперечте мені.
my_gift Показати IP 1 Березня 2014 17:18
ДЕ МОЯ АТОМНА БІМБА??
Анонім до my_gift Показати IP 1 Березня 2014 17:52
коментар було видалено
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 19:08
Підтримують путіна і яника нікчеми,які не люблять свій народ і свою землю,у яких нема почуття власної гідності,які не розуміють,що таке свобода,демократія, яким байдуже як будуть жити люди на цій землі,аби тільки їм дали можливість красти .Це свині,для яких головне,щоб тільки їх не відірвали від корита. Ніякої загрози для життя і здоровя російськомовних жителів нема, навіть тут у нас на Волині, я знаю, тому що моя велика родина наполовину складається з росіян. Нової влади бояться тільки бандюги і хабарники, через те так чіпляються за путіна.
нато геть Показати IP 1 Березня 2014 20:37
Обіср*вшиіся бандіти з правого сектора які вчора катували міліционерів просять негайно втрутитися співробітників МВС для наведення порядку.догрались засранці війну вУкраіні зробити хочете.вилізуть боком вам данильчукі та гузі американські гроші