USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Спецпрокурор США надав суду докази брехні Манафорта

17 Січня 2019 08:44
Команда спецпрокурора США Роберта Мюллера, що розслідує можливе втручання Росії в американські вибори, надала суду докази неправдивих свідчень Пола Манафорта, екс-глави передвиборного штабу Дональда Трампа.

Про це повідомив «Голос Америки». Докази займають загалом 188 сторінок.

Частину документів підписав агент ФБР Джефрі Віланд, який спілкувався з Манафортом, коли той погодився співпрацювати зі слідством.

CNN зазначає, що значну частину документів, наданих Мюллером, заретушовано спеціальними чорнилами, але прізвища партнера Манафорта з питань президентських виборів у США у 2016 році Костянтина Килимника там не закрито.

Манафорт, який очолював передвиборчий штаб республіканця Трампа на виборах 2016 року, обвинувачують у змові проти Сполучених Штатів. Політтехнолог уклав угоду з Мюллером у вересні 2018 року. Він погодився співпрацювати з прокурорами в розслідуванні про ймовірне втручання Росії у виборчий процес у США. Політтехнолог визнав провину у змові проти США і змові з метою перешкоджання правосуддю.

Ще одну справу проти Манафорта заслуховують у штаті Вірджинія, вона переважно пов’язана з його роботою в Україні. Політтехнолога обвинувачують у наданні податковим органам неправдивих відомостей про доходи та про приховування інформації про офшорні рахунки. У серпні журі присяжних визнало консультанта винним за вісьмома з 18 пунктів обвинувачення. Вирок у цій справі буде оголошено 8 лютого 2019 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus