USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

США відмовили Україні у військовій допомозі

14 Березня 2014 08:29
Представники української влади звернулися до США за військовою допомогою, проте отримали відмову, інформує ТСН.

Київ хотів отримати зброю, боєприпаси та підтримку розвідки, проте адміністрація президента Барака Обами погодилася виділити лише військові пайки зараз, - про це повідомляє газета "The Wall Street Journal" із посиланням на неназваних високопоставлених американських чиновників.

Один із них зауважив, що фокус українців має бути спрямованих на економічну допомогу. США не допомогли Україні, бо, мовляв, побоюються збільшення напруженості у стосунках із Росією, бо будь-яка військова допомога Америки підживить підозри Кремля про те, що революцію у Києві організували саме із США. Додамо, що Пентагон не виключає надання військової допомоги у майбутньому. Мовляв, "ні - це не завжди ні".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
політолог Показати IP 14 Березня 2014 08:31
Ха-ха! Ото так і з грошима буде...! Не буде світова спільнота "воювати" з Росією через Україну, бо самі розуміють, хто і що при владі в Україні і з чиєї "допомоги"!:)
Тарас до політолог Показати IP 14 Березня 2014 10:18
Через таких диверсантів як Ярош Белий, Данильчук скоро Російсьеі танки будуть на Волині. І на - р ми такі потрібні цивілізованному світу
Дмитро Показати IP 14 Березня 2014 08:33
ну що кролик де твої друзі америкоси проср***в крим...
Igor до Дмитро Показати IP 14 Березня 2014 08:48
Йди полежи зад путіну, і янику може краще буде.. Зрадник. Яценюк по крайній мірі може нормально висловити свою думку і без проблем розмовляє по англійські, а не яник який бекав і мекав....
Дмитро до Igor Показати IP 14 Березня 2014 09:15
ти дурню до чього тут путин кролик в америку попер і там свою дупу грів а не в криму вирішував питання
Анонім до Igor Показати IP 14 Березня 2014 10:08
знати і говорити англійською... це не показник розуму та мудрості!!!!
))))))))) Показати IP 14 Березня 2014 09:20
Ну що? Послали Яцика америкоси як і Грузію, нехай тепер кріль із Саакашвілі витанцьовують гопаки.
Джулія Показати IP 14 Березня 2014 09:36
Мда. Ніхто нам не допоможе. Треба до партизанської війни готуватись?
s до Джулія Показати IP 14 Березня 2014 10:04
тільки каблучки на забудь
я Показати IP 14 Березня 2014 09:53
Ото наука буде всім іншим - не фіг роззброюватись, не фіг бути безблоковими, беззбройними , без"ядернми, бо вірити не можна нікому, бо гагантіями світових гарантів можна витернти собі жопу, бо виявляється весь світ, який так хизується своєю цивілізованою демократією, насправді розуміє і приймає закон джунглів.
ха до я Показати IP 14 Березня 2014 11:09
тильки взнав? ))
я до ха Показати IP 14 Березня 2014 11:29
а ти чого так злорадієш? улюблений привід для радості таких, як ти: "бо в сусіда корова здохла" тут ніби не проходить, бо от відчуття чомусь таке, що не в сусіда, а хай якщо і не у власному, а у колгоспному, але, таки нашому хліві, здохла і то велика корова, шкода, блін. Абсолютно не бачу приводів радіти і злорадіти.
ха до я Показати IP 14 Березня 2014 17:16
а хто сказав шо я радию саме недолугости "дермократии" ы вищеперечисленого, я скорише радию шо в людей очи выдкриваються!
Ха Показати IP 14 Березня 2014 11:03
http://www.youtube.com/watch?v=UuAc8Yke9nM Второй пошел )