«Сталіністи» – знову в центрі Луцька. ФОТО
Волинські комсомольці 9 листопада заявили, що їм чинили перешкоди при початку автопробігу за Луцька до Запоріжжя на відкриття пам’ятника Сталіну. Щоправда, у міліції такою заявою подивовані – кажуть, акція пройшла тихо-мирно та жодних порушень громадської безпеки не зафіксовано.
Як ідеться у заяві комсомольців, 6 листопада о 08.00 з Театрального майдану в Луцьку відбувся виїзд на відкриття пам’ятника Сталіну в Запоріжжі. Мовляв, організаторам акції – братам Кононовичам – одразу з моменту подачі заявки до міської ради можновладці намагалися ставити перепони.
А за півгодини до початку автопробігу десятки міліціонерів нібито перекрили весь центр Луцька, перешкоджаючи доїзду до місця збору. «Але організатори акції після напружених емоційних перемовин з правоохоронцями самовільно попри заборону виїхали в самісінький центр міста на місце збору», - йдеться у заяві.
Щоправда, в міліції такою заявою комсомольців здивовані. У СЗГ УМВС у Волинській області розповіли, що все пройшло спокійно і ніяких сутичок не відбулося. Працівники міліції жодних перешкод комсомольцям не чинили, лише спостерігали за дотриманням громадського порядку. Отож, порушень громадської безпеки не зафіксовано.
Довідково:
Українське правосуддя констатувало, що Сталін, Молотов, Каганович, Постишев, Косіор, Чубар і Хатаєвич скоїли злочин геноциду, передбачений частиною 1 статті 442 Кримінального кодексу України (геноцид), і закрив кримінальну справу на підставі пункту 8 частини 1 статті 6 Кримінально-процесуального кодексу України у зв'язку з їхньою смертю.
Тобто Сталіна суд визнав винним у загибелі мільйонів українців під час Голодомору 1932-33 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як ідеться у заяві комсомольців, 6 листопада о 08.00 з Театрального майдану в Луцьку відбувся виїзд на відкриття пам’ятника Сталіну в Запоріжжі. Мовляв, організаторам акції – братам Кононовичам – одразу з моменту подачі заявки до міської ради можновладці намагалися ставити перепони.
А за півгодини до початку автопробігу десятки міліціонерів нібито перекрили весь центр Луцька, перешкоджаючи доїзду до місця збору. «Але організатори акції після напружених емоційних перемовин з правоохоронцями самовільно попри заборону виїхали в самісінький центр міста на місце збору», - йдеться у заяві.
Щоправда, в міліції такою заявою комсомольців здивовані. У СЗГ УМВС у Волинській області розповіли, що все пройшло спокійно і ніяких сутичок не відбулося. Працівники міліції жодних перешкод комсомольцям не чинили, лише спостерігали за дотриманням громадського порядку. Отож, порушень громадської безпеки не зафіксовано.
Довідково:
Українське правосуддя констатувало, що Сталін, Молотов, Каганович, Постишев, Косіор, Чубар і Хатаєвич скоїли злочин геноциду, передбачений частиною 1 статті 442 Кримінального кодексу України (геноцид), і закрив кримінальну справу на підставі пункту 8 частини 1 статті 6 Кримінально-процесуального кодексу України у зв'язку з їхньою смертю.
Тобто Сталіна суд визнав винним у загибелі мільйонів українців під час Голодомору 1932-33 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 37
Ех Кaмaз бы вaм в лобовую и был бы сeгодня повод попрaздновaть.
Вова до зaгрeб
Показати IP
10 Листопада 2011 07:30
Скоро памятник буде і в Луцьку Комсомол - молодці !!!
Все на сайті "ЧЕрвона Волинь".
Лучанин до Совість Волині
Показати IP
9 Листопада 2011 16:53
Ти смішний. Хто той сайт читає??!!
Кіндрат до Лучанин
Показати IP
10 Листопада 2011 07:35
Сталін любив Україну, а всі молокососи які народилися після 91 нічого не знають
1
Показати IP
9 Листопада 2011 15:50
кононовичі-клоуновичі. нашо позорять свою фамілію хто зна?
Іван Козолуп
Показати IP
9 Листопада 2011 16:38
Галімі показушники і піарщики ті псевдокомсомольці.
Вова
Показати IP
9 Листопада 2011 16:56
Прапорів більше ніж людей. Кожен по три штуки вчепив собі на спину і радіють. Папа Симоненко буде довольний своїми "орлами"
МВС
Показати IP
9 Листопада 2011 16:59
Придурки...
Кононовичі до МВС
Показати IP
10 Листопада 2011 09:32
Ми не придурки. Чого ви нас обіжаєте. Ми хароші. Ми любимо дєньгі того і ходимо із красними флагами.
Ты провокатор! Мы деньги не любим, мы их ненавидим!!! Мы людим работать и агитировать за Комунистическую идеологию!
Іван Козолуп до КОНОНОВИЧ
Показати IP
10 Листопада 2011 17:29
А ще ви любите славу, коли про вас багато говорять і від цього отримуєте егоїстичний екстаз )))
Олег
Показати IP
9 Листопада 2011 18:41
Вважаю що вони не заслуговують стільки уваги разом з совістью Волині.
Кіндрат до Олег
Показати IP
10 Листопада 2011 07:38
Якби не Сталін - працювали ви б зараз на фюрера
Чуйна
Показати IP
9 Листопада 2011 19:38
Знаю батька цих хлопців - досить аполітична людина, трудівник. А от сини чомусь працювати не хочуть...
Они и пaпaшу зa дeньги продaдут.Их прeдмeт для подрaжaния Пaвлик Морозов.
зaгрeб Сьогодні 14:13 Відповісти
Ех Кaмaз бы вaм в лобовую и был бы сeгодня повод попрaздновaть.
5 балів друже
Цей кононович або дійсно має проблеми зі здоров"ям (шизофренія) або так самовіддано відпрацьовує гроші старого партійного ловеласа Петра... Бо у 2011 році бродити по Луцьку з злочинною символікою може лише збочено-божевільна біологічна істота!
З наближенням виборів таких акцій буде все більше і більше. Для електорату комуністів на сході потрібна гарна телекартинка, що показує, як самовіддано боряться їх соратники з бандерівцями.
Іван Козолуп до Стрийко
Показати IP
9 Листопада 2011 21:41
Так, це комуняки до виборів в парламент готуються.
Кононович
Показати IP
10 Листопада 2011 03:09
Ми Кононовичі - кінчені з...ти! УРА ТАВАРІЩІ!
КПУ
Показати IP
10 Листопада 2011 09:28
Как приятно за бандерлохами наблюдать.Особенно как они пеной психозной исходят.Обиженый судьбой и людьми безработный зависник Загреб и остальные бродяги сидящие в нете.за мамину пенсию.
)) ну ви "товаріщі" і клоуни))
"смело идем на завод работать и отцов и матерей своих берем с собой" - ти хоч сам читаєш ці анекдоти які пишеш??))
доктор 80
Показати IP
3 Грудня 2011 22:02
У бундесверівському краї)))
нехай би ще раз намет у центрі поставили, зараз люди вкрай злі. А сталін це горе для українців. Зараз комусь хочеться витягнути опудало ката щоб потоптатись по трунам його жертв.
На здоров'я, тільки зек і його влада вже приречена...
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.