USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Силовий блок Правого сектора прагнуть легалізувати

30 Березня 2014 17:11
Офіційно отримати статус парамілітарної структури прагне силовий блок Правого сектора.

Про це стало відомо під час відкритих зборів Правого сектора Волині, що відбулися 30 березня у Луцьку.

«Стоїть армія, Крим здається, а нам кажуть складати зброю та вступати у Національну гвардію, з якою ще невідомо, що буде», - обурився лідер Правого сектора Волині Павло Данильчук.

Він повідомив, що прийняли рішення про те, що силовий блок продовжуватиме діяти. Так, з його слів, наразі структура співпрацює із владою та намагається дійти згоди щодо того, щоб був прийнятий закон про Правий сектор, як про воєнізовану громадську структуру. Він висловив сподівання, що невдовзі силовий блок отримує офіційний статус парамілітарної структури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
дідо Показати IP 30 Березня 2014 17:18
Бютівську секту пора гнати від влади. Тимошенки,Турчінови,Авакови,Пустовіти здали Крим.
дід до дідо Показати IP 30 Березня 2014 20:27
А Данильчк - породження БЮТу. Депутат міської ради від БЮТ. Там мабуть вже з усіма пересварився.
Руслан до дід Показати IP 30 Березня 2014 21:12
Замашки на як в Гітлера СС. не подобається Національна гвардія йди в інші роди війск але законо. В Україні махновщини не треба.Всі знають що ВР за такий закон не проголосує, придумали собі версію щоб не призвали в армію і направили на фронт. Лекше в на заході вчиняти самосуди відробляючи російські гроші
дід до Руслан Показати IP 30 Березня 2014 23:25
А навіщо йому йти в Нац.гвардію? Він хоче мати свою власну під боком. Хочуть узаконити. Незаконне напіввійськове формування дозволяє собі погрожувати міністру внутр.справ та керівникам на місцевому рівні. А що буде потім - будуть приходити до кого завгодно і вимагати? Такого відкритого нахабства ще не було за часів незалежної України.
Читач Показати IP 30 Березня 2014 17:23
Що таке "парамілітарна структура"?
ВІКІПЕДІЯ до Читач Показати IP 30 Березня 2014 19:22
Напіввійськова організація або парамілітарна організація — утворення, що має військовий характер або наближений до нього, але при цьому формально не входить до складу збройних сил. Організована група цивільних осіб, в військовій формі або в цивільному одягу, яку використовують для надання допомоги регулярному війську, або навпаки - для боротьби проти існуючої влади (наприклад - партизани). Термін часто не має однозначного визначення, оскільки його використання часто залежіть від політичних орієнтації мовця на виправданість існування конкретної організації. ВЖЕ ЗОВСІМ ПОДУРІЛИ? БАНДУ УЗАКОНЮВАТИ?
лучанин до ВІКІПЕДІЯ Показати IP 30 Березня 2014 21:15
бандитам і створеним ними незаконим війсковим формуванням - тюрма а ще краще Колима
Я за Показати IP 30 Березня 2014 17:32
Легализовати у тюрму...
Лучанка Показати IP 30 Березня 2014 17:34
Небесна Сотня підказує, що ПС не ті герої за які себе видають. Дуже багато питань до цих провокаторів вже назріло. Якщо їх узаконять, то це буду хуже януковича.
саша луцьк Показати IP 30 Березня 2014 17:35
правильно.....повилазили...аде ви раньше були??? коли крим заберали......дебіли
дідо Показати IP 30 Березня 2014 17:36
Правий сектор найбільше бояться клімчукова та міліцейські мафіозні структури.
Не забули Показати IP 30 Березня 2014 17:48
Бандитам - тюрми
дідо до Не забули Показати IP 30 Березня 2014 17:52
Чинушам та мєнтам -тюрми
Волинянка Показати IP 30 Березня 2014 17:53
категорично проти статусу парамілітарної структури для ПС. Вони і так "дров наламали".
петрович Показати IP 30 Березня 2014 18:17
для чого силовий блок правого сектору легалізовувати - він і так нічого незміг зробити коли війська росії прийшли в крим і окупували НАШУ територію! коли захвачували НАШІ військові частини , кораблі, знущалися над військовими - де був силовий блок ??? є така думка що в кущах . . а зараз підскочили і давай легалізацію(. я рахую що нам потрібно відроджувати нашу армію та її боєготовніть і тоді нас ніхто голими руками не візьме !!!
сподівання Показати IP 30 Березня 2014 18:30
Спокій і зміни на краще настануть в Україні якщо стерти з політикума країни БЮТ і у в'язницю весь Правий сектор!!!
правдолюб Показати IP 30 Березня 2014 18:40
Весь цей "проект" Путіна пора розігнати,асамих ярих зробити щоб самоліквідувались!Задолбали вже козли пархаті!
Військам потрібна ПР Показати IP 30 Березня 2014 19:41
На відновлення військової техніки Військового аеродрому у Луцьку та 51-шої механізованої бригади у Володимирі-Волинську потрібна допомога робочою силою, запасними частинами і коштами! Як можна долучитися до важливої справи і допомогти у відновленні військової техніки: 1. Прийти (приїхати) і безпосередньо допомогти у ремонті техніки своїми руками (або надати своїх працівників відповідного профілю). 2. Передати запасні частини чи матеріали, потреба у яких досить нагальна. 3. Переказати кошти. 4. Взятися за ремонт вузлів та агрегатів на своїх виробничих базах, СТО. 5. Поширювати інформацію про роботу з відновлення техніки у соц мережах, з допомогою електронної пошти, у приватних розмовах. Активісти-організатори зайняті, тому на Інтернет у них просто не вистачає часу. 6. Залучити журналістів, аби вони підготували і поширювали у місцевих ЗМІ сюжети і замітки. Це дуже важливо, оскільки чоловіки з "золотими руками" переважно далекі від Інтернету і лише так вони зможуть дізнатися про потребу у їх допомозі. 7. Надати допомогу транспортом (для довезення матеріалів, механіків, електриків з інших міст). 8. Надати іншу допомогу з власної ініціативи. Усі пропозиції надавайте безпосередьо координаторам. 1. Костянтин Зінкевич 067-71-90-843, Роман Мартинюк 098-19-75-808 2. Фальчук Александра Ивановна, тел. 0661126243
Ваня Показати IP 30 Березня 2014 21:22
В мене тильки одне питання!!!якщо пс так хоче воювати - чому не пойихала ні одна людина до Криму?охороняють кордон с Білорусією ?-смішно...Всерівно в цій крайині рано чи пізно буде порядок і це зроблять нормальні люди ,а не пс
ні Показати IP 30 Березня 2014 21:25
Було таке гасло під час революції - "банду геть". так ось Банду №2 ГЕТЬ. Якщо узагальнити всі виходки ПС і поставити просте питання "кому це вигідно?" стає зрозуміло кому служить і ким фінансується ПС
Ігор Показати IP 30 Березня 2014 21:33
Павло почитайте коментарі.У Вашій структурі Тимощук і я вірю що ви не агенти ФСБ але всі Ваші дії говорять про зворотнє.Перестаньте гратись в побудову держави.Давайте краще її будувати.МВС Прокуратура повині працювати.Політика це мистецтво компромісів а не ультиматумів.
Анонім до Ігор Показати IP 30 Березня 2014 22:27
І саме страшне - що ультиматуми зі зброєю в руках. Обжалуванню не підлягає. Вже хлопці загрались і занадто. Влада повинна реагувати. Бо далі підуть далеко не іграшки. Треба їх зупинити доки не пізно. Бо є там і непогані хлопці. Хай би йшли в служити в СИЛОВІ ДЕРЖАВНІ СТРУКТУРИ.