USD 27.65 27.8
  • USD 27.65 27.8
  • EUR 31.55 31.8
  • PLN 7.25 7.37

Турчинов відмовився скасовувати мовний закон

Виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов заявляє, що не підписуватиме рішення Верховної Ради України, яким було скасовано закон про основи державної мовної політики від 3 липня 2012 року. Про це повідомляє ТСН.

«Незважаючи на те , що закон про мови був незбалансованим, непрофесійно підготовленим , я не буду підписувати рішення парламенту про скасування цього закону, доки робочою групою, яка завтра буде проголосована парламентом, не буде підготовлений і Верховною Радою проголосований новий закон", - пообіцяв Турчинов. Він підкреслив, що майбутній закон надасть можливість для розвитку всіх мов в Україні. "Українська мова є загальнодержавною, але ніяких обмежень за мовними, національними ознаками, за тим, хто в яку церкву ходить і до якої конфесії належить в Україні не буде. І демократична влада це чітко всім гарантує", - запевнив Турчинов.
Загрузка...
Коментарів: 11
лучанин Показати IP 3 Березня 2014 21:26
ну і дурень/дурак/! І за цього закону все завертілось в Криму. Скасували б через рік-два все було б спокійно. Така складається думка шо спеціально ви політики (і націоналісти в тому числі) народ до війни підштовхуєте... ((
Боголюбы до лучанин Показати IP 3 Березня 2014 21:46
Читайте внимательно новость, он ветировал скасуваня закону про мову.
екскурсовод до Боголюбы Показати IP 3 Березня 2014 23:48
Оч*онув!!!
Олег до лучанин Показати IP 4 Березня 2014 12:14
Для того чтобы делать выводы что привело к событиям в Крыму нужно собрать информацию и проанализировать . Языковой вопрос несомненно очень важен . Но он не был тем катализатором с которого началось противостояние в Крыму . Не показывайте себя глупцом, изучайте вопросы прежде чем делать выводы . Ах да и для сбора информации используйте более широкий промежуток времени к примеру пол года или год. (П.С) мир вам
Я Показати IP 3 Березня 2014 21:36
Читай уважно !
лучанин до Я Показати IP 3 Березня 2014 21:46
В тому то і справа, шо це послужило для Путлєра приводом до введення військ. Якби дурнувата комсомолка-патріотко-націоналстка Фаріониха не викабенювалась того накалу б небуло!
Боголюбы до лучанин Показати IP 3 Березня 2014 21:49
введение войск в крым, не связан с этим законом, он связан с имперскими амбициями России.
Анонім до Боголюбы Показати IP 3 Березня 2014 22:59
Та ти що... знаєш якщо в країні небулоб противників цієї ,,оновленої,, влади російські війська х би були в криму.....
Турчинову Показати IP 3 Березня 2014 22:11
Дойшло.....???
розум до Турчинову Показати IP 4 Березня 2014 09:53
А ви думаєте, що окрім закону у Росії та Криму не бачили відео дій "Білого" та Данильчука у Луцьку? Там ці кадри постійно по їхнім каналам крутять! Ось хто винен у ціх всіх конфліктах і можна зрозуміти людей у Криму і Сході України, коли вони таке бачать! Ось кого першими треба до відповідальності: Тягнибок, Ярош, "Білий", Данильчук, Гузь...!!!
ну й що Показати IP 4 Березня 2014 07:54
"Поздно пить боржоми". Дурня. Треба підписати. Привід дала провокаторка Фаріон і тепер підписаний він, не підписаний, це не стане ні приводом для виведення військ, ні відміни москалями закону про захист москалоязичних. Звичайно, знайшли б іншу причину. Але відміняти пізно. Закріпити буде тепер правильніше. Скоро навіть Крим цього буде вимагати.