USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У чорній бухгалтерії Партії регіонів «засвітився» екс-очільник Волині, - ЗМІ

31 Травня 2016 11:34
Журналісти оприлюднили документи, що свідчать про чорну бухгалтерію Партії регіонів, зокрема про те, як фінансувалася партія та куди витрачалися кошти.

Документи, які публікує «Українська правда», показують таємницю кланово-олігархічної системи, побудованої в Україні в останні двадцять років.

Ці документи практично одночасно з’явилися у колишнього журналіста, а нині нардепа Сергія Лещенка, а також екс-заступника глави СБУ Віктора Трепака.

Це розписки про отримання коштів з прізвищами особи, підписами, сумою де вказані цілі платежів. Документи стосуються першого півріччя 2012 року.

Загалом, за вказаний період видатки партії становили близько 66 мільйонів доларів.

Є у цьому переліку й Волинь, - пише Анатолій Котлюк для видання Волинське агентство розслідувань.

Як зазначає журналіст, через неуважність людини, яка робила розшифрування, прізвище керівника волинських регіоналів, екс-голови Волинської ОДА Олександра Башкаленка змінили на “Балакалеенко”. І згадок з цим прізвищем у списку всього чотири.

Перша згадка про Башкаленка у списках датована 18 липням 2012 року. Навпроти його прізвища вказано, що він отримав аванс обсягом 165 тисяч доларів за червень-липень.

Друга згадка – 22 серпня – 200 тисяч доларів на “Волинь”.

Третя і четверта згадки – 28 вересня. Чомусь тут дві проплати – 426100 та 105750 тисяч доларів. Біля цифр лише слово “Волинь”.

Будь-яке пояснення для чого й на що видавалися гроші відсутнє.

Підпис, який стоїть навпроти прізвище екс-головного регіонала Волині, збігається з підписом, залишеним Башкаленком на відомостях з декларації про доходи, опублікованих у 2011 році у “Волинській газеті”.


Ні для кого не секрет, що Партія регіонів фінансувалася згори, що політтехнологи працювали на цю політсилу, а телеканали за гроші ж її рекламували. Тому й не дивно, що тут є прізвище Башкаленка, який керував осередком і контролював розподіл грошей з центру.

Зазначимо, що у 2012 році відбувалися вибори до Верховної ради України, у Волинській області Партія регіонів набрала 12,92% голосів виборців.

Дослідивши документи, видання "Конкурент" запитало у нинішнього очільника волинського "Опозиційного блоку" Олександра Башкаленка про достовірність викладеної інформації. Відповідь подаємо без змін.

"А от якщо ви йдете, і на заборі щось написано, то там забор чи те, що написано?" – прокоментував ситуацію екс-регіонал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Луцьк Показати IP 31 Травня 2016 11:39
Толку з того списку!!! Хай зараз напишуть скільки грошей Яценюк вкрав оце буде цікаво!!!
Анонім Показати IP 31 Травня 2016 12:09
зараз повісьте декларації мужніх влади цієї... от і глянемо, хто як живе.. можна почати із міської-обласної та ВР ( і так всі знають) Не треба далеко ходити, візьмем до прикладу бідну революціонерку Чорновіл, далі мати Савченко,яка отримує іменну пенсію від президента Порошенка в сумі 10 тис. грн. і вибиває землі собі на приватизацію в центрі м. Києва, список можна продовжувати бідні Парасюки, Гаврилюки і іїхі родичі
лучани Показати IP 31 Травня 2016 12:14
Давайте вулицю назвем на честь Клімчука.
Анонім Показати IP 31 Травня 2016 12:30
це точно толку нема , за два роки нікого не посадили то вже не посадять ні бувших ні нинішніх , можна дальше красти що і роблять успішно , шкода тільки людей які голови поклали на війні
правдоруб Показати IP 31 Травня 2016 12:43
вітаю Констянтинович! ти все правильно зробив! я ж думаю ти, як великий державник певно вклав ці кошти у обладнання для лікарень, шкіл, дитячих садочків. Зробив життя на Волині кращим. А?
бк до правдоруб Показати IP 31 Травня 2016 19:37
ні, квартирку прикупив у київі, вам один фіг, а мені житло.
І в чому сенсація? Показати IP 31 Травня 2016 12:51
Гроші на піар, гроші на соціологію, гроші на розповсюдження газети, гроші на бензин, гроші на проведення мітингів... Таку бухгалтерію має кожна політична партія і сьогодні. Що, "Батьківщина" не облікує свої гроші, чи Народний Фронт? Уся так звана "партійна діяльність" є чистісінькою комерцією, а від ідеології там лише намагання дорватися до влади чи втриматися у ній. Політика - це бізнес, про який відомо всім, окрім геть інфантильних фанатів тих або інших маріонеток-політиків.
опустіься на землю Показати IP 31 Травня 2016 13:09
Нешановна наша владо!!!!!!!!!!!!!! Перестаньте "переводити стрілки" на "десь", "хтось", "колись". Не заговорюйте нам зуби "мільярдами Януковича". Скажіть - де подівся золотий батон, кого покарали за його крадіжку, яка подальша доля палаців (і речей з них) колишніх чиновників, де волинські будиночки Януковича?
Тьфу Показати IP 31 Травня 2016 14:07
Тобто якщо я завтра візьму зошит туди напишу кучу фамілій, сум грошей, поставлю дати та якісь закарлючки схожі на підписи, а потім пошлю комусь і назву це "чорною бухгалтерією" то мені мають повірити, що то саме "чорна бухгалтерія", КАПЄЦ, ну невже настільки людей за дурнів тримають.)))))) Вибще навпроти кожного "підпису" фото розмістили.
читачка Показати IP 31 Травня 2016 14:18
в народі говорять просто - в чужому оці соломинку бачать, в той час як в своєму бревно не помічають.
нелучанин Показати IP 31 Травня 2016 16:07
а чоколядовий пеця задекларував свої операції в офшорах ?
нелучанин Показати IP 31 Травня 2016 16:07
а чоколядовий пеця задекларував свої операції в офшорах ?
нелучанин Показати IP 31 Травня 2016 16:07
а чоколядовий пеця задекларував свої операції в офшорах ?
нелучанин Показати IP 31 Травня 2016 16:07
а чоколядовий пеця задекларував свої операції в офшорах ?
Регіонали Показати IP 31 Травня 2016 19:17
Готуйся, Башкалик - щуряка!!! Прийдемо в панчохах гроші віджимати... Втікай в Москву. Може там довше протягнеш...
Анонім до Регіонали Показати IP 2 Червня 2016 15:55
Рижков то ти?))))
0040 Показати IP 31 Травня 2016 19:39
Комлик перестань писати ,Саня кр*са.
Всезнайко до 0040 Показати IP 31 Травня 2016 20:17
100 процентів. Чорний, вусатий махачкалинський тарганище...
Нормальний до Всезнайко Показати IP 31 Травня 2016 20:18
То ще Андрійко Мельник підписує... С**колиз!
Смідинська красуня до Всезнайко Показати IP 2 Червня 2016 15:58
Всезнайку - писати тут то тобі не дівок у педколеджі мацати, користуючись своїм службовим вилизаним становищем)))
РЕГВОНАЛУ ТИ Показати IP 31 Травня 2016 21:03
Ти що там збираєшся віджимати і в кого ? Віддималка не впада ?, пиши куди тобі привезти зразки віджиму.
петро до РЕГВОНАЛУ ТИ Показати IP 2 Червня 2016 13:55
з вами...