USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку збиратимуть підписи щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів

2 Червня 2016 12:37
У Луцьку упродовж двох днів збиратимуть підписи під зверненнями про розслідування тіньового фінансування Партії регіонів і рейдерських захоплень минулих років на Волині.

Про це повідомляють організатори заходу.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України отримало від колишнього першого заступника голови Служби безпеки України Віктора Трепака матеріали про можливу корупцію керівництва Партії регіонів.

Документи, які публікує «Українська правда», показують таємницю кланово-олігархічної системи, побудованої в Україні в останні двадцять років. Є у цих документах і Волинь.

Так, звернення до Голови НАБУ, Генпрокурора та Президента України мають на меті привернути їхню увагу та увагу громадськості до можливої причетності волинських господарських суб’єктів до тіньового фінансування Партії регіонів. Масштабна кампанія по викриттю незаконних фінансових оборудок ПР оголошена Головою НАБУ і розслідування рейдерських захоплень підприємств за часів попередньої влади оголошене Генпрокурором – не повинні оминути Волинську область, - впевнені організатори.

Акція ініційована ГО: «Асоціація захисту місцевих громад» та «Межа».

Час проведення: п’ятниця - субота (3-4 червня) 2016 року з 11 по 17 годину.

Місця проведення: Театральний майдан і зупинка «Старий ринок».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
месник Показати IP 2 Червня 2016 13:01
а про пять мільярдів що виділли сша "для підтримки демократії в Україні" теж розкажуть по яких руках розійшлись і за організацію яких заходів були роздані
всім Показати IP 2 Червня 2016 13:42
крісівим "месникам "пропоную найти конкретні рядки з конкретними сумами які були перечисленні ще в 2012 роках за один місяць..потім смоленгі і "бакалєнкі" фінансували сєкту з свого?з привозу ,харчевень та посадових окладів?скільки в ту сторну пішло дяки...ось посиланнячко.сподіваюсь модератор не видалить.то строго по темі. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ocXej3jbExnu-9YJNmwhf1ctseFZ0yazdy8ZTiMeTx4/pubhtml?gid=0&single=true
найди волинь Показати IP 2 Червня 2016 13:43
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ocXej3jbExnu-9YJNmwhf1ctseFZ0yazdy8ZTiMeTx4/pubhtml?gid=0&single=true
про100 Показати IP 2 Червня 2016 14:09
Що тільки не роБлять щоб відвернути увагу людей від нагальних проблем в країні і суспільстві!!!
да до про100 Показати IP 2 Червня 2016 14:33
про від жнив..
Оля Показати IP 2 Червня 2016 14:16
Хай підписуються ті хто отримував зп з цих коштів, за роботу в агітпалатках, просив благодійну допомогу на лікування і т. ін.......
сам до Оля Показати IP 2 Червня 2016 14:34
крав і людям роздавав!спасітєль наш...
бакалєнко до Оля Показати IP 2 Червня 2016 14:35
філантроп..для йолів..
роздані до Оля Показати IP 2 Червня 2016 14:39
селянам та пролетаріям..соцреалізм..
хххх Показати IP 2 Червня 2016 16:09
А я піідписався б за розслідування чорної бухгалтерії парті " Народний фронт", "Солідарність", "Свобода", толку то розслідування партії яка зникла проводити і боротися з вітром в полі, у всіх партій є чорна бухгалтерія і діючих партій цікавіше дізнатись як справи.
ВОВК Показати IP 2 Червня 2016 16:38
як зберете то добре помніть і занесете в уборнягу хоч якась користь буде.
справедливий Показати IP 2 Червня 2016 19:07
Ей, а де батон?! Батон золотий де подівся?! Кого покарали, кого судили, кого ворогом нації охрестили?! Відповіді в студію!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Просніться Показати IP 2 Червня 2016 21:51
Невдалі потуги ідеологічної війни, краще і актуальніше за не проданий бізнес Бариги, за офшори, Кроликові 7.5 млрд вкрадені з бюджету, будівництво стіни з агресором і т.д. Розкрадання "народної" влади жидівського походження. Чи це сепаратизм? А краще- винен Путін що влада краде і бреше.
Ностра Показати IP 3 Червня 2016 00:29
Коли псевдореконструкцію на Старому ринку робили, ціни на нові металоконструкції були завищені на 1,5 тисячі кожна. Кажуть, що біля Старого ринку в ті дні не раз бачили Башкаленка...
Ностра Показати IP 3 Червня 2016 00:43
Хабарі на митницях теж збирали в "общак" Януковича.
24 роки Показати IP 4 Червня 2016 05:19
всі українці ріжуть гіляку, на якій сидимо...