USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

У Держдумі Росії готують законопроект про окупований Схід України

30 Травня 2014 17:17
Ультранаціоналістична Ліберально-демократична партія Росії на чолі з Володимиром Жириновським вважає південний схід України за окуповану територію Росії і має намір внести на розгляд Державної Думи РФ законопроект про окуповані території Росії, інформує Gazeta.ua.

Про це йдеться в заяві ЛДПР, розміщеній на офіційному сайті партії.

"Київська влада незаконно окуповує всі вісім областей південного сходу України. Крим вже назавжди повернувся до складу Росії. Ми сподіваємося, що його шляхом зможуть піти й інші. Над всіма територіями, де коли-небудь розвивався російський або радянський прапор, знову повинен розвіватися прапор Російської держави, особливо в тих регіонах, де завжди проживали росіяни, де всі землі освоєні ними, а міста засновані і побудовані російськими людьми. Насамперед, це вісім областей, які хочуть бути Новоросією, і не бажають більше, щоб Україна мала до них якесь відношення", - йдеться в повідомленні.

Водночас, як наголошується, у зв'язку з нестабільною ситуацією на південному сході України, фракція ЛДПР має намір "найближчим часом внести проект закону про окуповані території Росії".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Травня 2014 17:46
знову жиріка з психлікарні випустили
Луганчанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 31 Травня 2014 09:38
Что у жирика на языке, то у путина в голове.
Друг до Луганчанин Показати IP 31 Травня 2014 23:58
Однозначно! Але є в цьому і свій плюс - тепер Росія майже офіційно визнала, що її військові присутні на Сході України!
семен Показати IP 30 Травня 2014 17:47
вже перевірено - те, що говорить жирік, дуже скоро раша втілює у дії. чекаймо нових зелених людіків, а то й всю армію москалів на сході.
Дончанин до семен Показати IP 30 Травня 2014 18:06
А зачем нам вся российская армия? Слишком много чести даже для всех ВС стран ЕС. Нам вполне хватит и режима закрытого неба. Но и без него обойдемся.
Українець Показати IP 30 Травня 2014 18:14
Га**ончанин знову жиріку підгавкує, пес російськмй
1221 Показати IP 30 Травня 2014 18:14
Для Донгбамбве і 200 засранців хватить
Берта Показати IP 30 Травня 2014 18:23
коментар було видалено
Дончанин до Берта Показати IP 30 Травня 2014 18:29
А ты не обратила внимание на одну маленькую тонкость? Практически все, несогласные с моей точкой зрения хамят. Очевидно по той причине, что у них отсутствует аргументация, опровергающая мои посты. Или ты не согласна со мной? Если не согласна, то возрази, но без хамства, ведь хамство никого не украшает, тем более женщину.
Берта Показати IP 30 Травня 2014 18:23
коментар було видалено
Берта Показати IP 30 Травня 2014 18:23
коментар було видалено
Крымчанин до Берта Показати IP 30 Травня 2014 18:37
Не дано. еще не прозрела- не понимает где живет и с кем играет.
Krumchaniny до Крымчанин Показати IP 30 Травня 2014 18:42
A s kem ?
Дончанин до Krumchaniny Показати IP 30 Травня 2014 19:00
С НАРОДОМ, понимающим что к чему.
я дончанину Показати IP 30 Травня 2014 18:41
А можно без аргументирования попросить вас не лезть к нам на Волынь! А то скоро не только аргументов , но и слов нормальных для вас не будет...
Дончанин до я дончанину Показати IP 30 Травня 2014 19:01
коментар було видалено
Дончанин до я дончанину Показати IP 30 Травня 2014 19:25
Одно из первых моих книжек, лежащих под подушкой, был сборник сказок Полесья. Так являетесь вы чужими для меня? А вот почему мы для тебя являемся чужими?
Xa-xa до Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 19:46
Потому что шиза косит ваши ряды !
111 Показати IP 30 Травня 2014 19:24
Окупований схід УРАЇНи через кого ? Через кадировськіх головорізів , через пришмандовок путінських ? Жириновскій - козел старий , не грозний , але паскудний - роль у нього така - сморід пускати !Красная Москва називается !
Дончанин до 111 Показати IP 30 Травня 2014 19:27
коментар було видалено
111 до Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 19:36
коментар було видалено
Берта до 111 Показати IP 30 Травня 2014 21:46
коментар було видалено
я-дончанину Показати IP 30 Травня 2014 20:23
Вы для меня чужие, потому что вы не патриоты Украины! насчет сказок Полесья-очень сомневаюсь, что у вас они если и были, то из-за любви к ним. А вообще мне кажется, что вы-врете... и все украинское вам чуждо...
Дончанин до я-дончанину Показати IP 30 Травня 2014 22:17
Сказки - это душа народа.
я-дончанину Показати IP 30 Травня 2014 20:57
А я , в отличие от вас, с детства не тыкаю незнакомым людям. А в Одессе ваши дружбаны завели людей в помещение и бросили там на смерть! а так же и спровоцировали все это! и не надо особенно пыжиться у нас тут, ехай додому, по -хорошему...
Українець Показати IP 30 Травня 2014 21:49
Туди де їм місце в сміттєвому ящику.Які коменти таке і місце.
Корінний лучанин Показати IP 31 Травня 2014 13:19
РЕПЛІКА. ЖИРІК - ЦЕ КРЕАТИВ ПУТІНА! Що у ПУТІНА на умі то у ВОЛОДИМИРА ВОЛЬФОВИЧА на язиці.