USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Києві черговий бій: «Беркут» в Українському домі

26 Січня 2014 00:48
Протестувальники з вулиці Грушевського намагаються потрапити в Український дім. Попередньо серед євромайданівців поширилася інформація, що в будівлі можуть перебувати правоохоронці.

За чутками, в Українському домі знаходяться спецпризначенці, котрі можуть атакувати барикади на Грушевського з тилу в разі зачистки вулиці. Тому протестувальники заблокували споруду, а протягом останніх хвилин намагаються поламати двері й потрапити всередину, - повідомляє ТСН.

Під дверима будівлі зібралися кілька сотень чоловік. Лунають звуки вибухів і час від часу виникає велика кількість пари, наче від розпилення газу.
Активісти скандують: "Виходьте!", "Київ, вставай!" та "Банду геть!". Протестувальники також розбили вікна та запустили кілька піротехнічних ракет, які вибухнули всередині. З будівлі штурмовиків поливають водою.

Пізніше з вулиці в будівлю закинули коктейль Молотова. В холі Українського дому почалася пожежа.



Інтерфакс-Україна повідомляє про одного постраждалого. На Грушевського почала стягуватись Самооборона Майдану, побоюючись початку штурму з іншого боку. Станом на 00:48 взяти будівлю штурмом не вдалося. Атака призупинена.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Чарівник Смарагдовог Показати IP 26 Січня 2014 01:26
дав би Бог розуму стримати агресію, і нехай би "Беркут" покинув приміщення...
Чарівник Смарагдовог Показати IP 26 Січня 2014 01:26
дав би Бог розуму стримати агресію, і нехай би "Беркут" покинув приміщення...
титушко Показати IP 26 Січня 2014 03:31
там срочники 18-20лет давайте унижайте своих потомков.кто потом пойдет служить .нет армии нет страны
володимир Показати IP 26 Січня 2014 07:31
що ж черговий раз "мирні" демонстранти "мирним" способом боряться за посади тройці.... таким самим способом "мирні" фашисти в 41 закривши людей в хлівах та забаракадувавши двері палили людей.... СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!!
евромайдан до володимир Показати IP 26 Січня 2014 08:29
А ти нічого не наплутав? Може тобі краще скандувати ЗА РОДІНУ,чи не так ?? Якщо ти проти народу, словесним поносом тут не сип,зразу ідь до Москви.
евромайдан до володимир Показати IP 26 Січня 2014 08:32
Не забудь портрети свое банди узяти Пахана,Бімби,решти св***ти,вони тобі перепусткою на кордоні в нагоді будуть...
Юрко Залупельний Показати IP 26 Січня 2014 08:54
Сегодня, в 13 часов раздача медалей "За взятие Украинского дома". Все на майдан.
Молоді регіони Показати IP 26 Січня 2014 10:29
Беркут ми станем в ваші ряди.Захарченко в наших серцях.
евромайдан до Молоді регіони Показати IP 26 Січня 2014 13:22
Ми вас разом і положимо.Якось так!!!