USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луганську будують шибениці для «бандерівців»

10 Квітня 2014 08:50
Луганські сепаратисти, що стоять біля захопленого приміщення СБУ, побудували шибениці "для бандер". Про це повідомляє Espreso.tv.

На відео - як будують мирні шибениці для агресивних "бандер".

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Строитель Показати IP 10 Квітня 2014 09:02
Хоть что то построили, а то все мы им строить едем, бездари и алкоголики - и тому рвутся в паРашку, захотелось легких денег, та кому вы там нужны? Предателей негде не любят!!!!
Всезнайко до Строитель Показати IP 10 Квітня 2014 16:38
Це павільйони від дощу... http://korrespondent.net/ukraine/politics/3347340-vyselytsy-dlia-banderovtsev-v-luhanske-okazalys-nenastoiaschymy
будівникам Показати IP 10 Квітня 2014 09:03
Що ж ви, гади, робите, в одній же країні живемо, у вас і в нас же діти є. Подумайте про них.
Анонім до будівникам Показати IP 10 Квітня 2014 12:36
Київські теж не думали про дітей, коли починали цей бардак, що зараз твориться і не треба казати що це яник розпустив міліцію і втратив Крим.
до Анонім до будівни до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 16:44
якраз то про дітей і думали для того і виганяли мразь від керівництва країною
йося моргенштерн Показати IP 10 Квітня 2014 09:04
одна для путіна, друга для яника
Рим до йося моргенштерн Показати IP 10 Квітня 2014 14:21
...а третя і четверта для Турчинова з Яценюком і будуть будувати 5, 6, 7...!!!
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 09:12
Ото хворі, от що буває, коли забагато дивишся телевізор.
Джулія Показати IP 10 Квітня 2014 09:33
І після цього ще хтось буде казати, що з ними треба "мирно домовлятись"??
Анонім до Джулія Показати IP 10 Квітня 2014 10:08
Так, всі!!
гпз28 до Джулія Показати IP 10 Квітня 2014 20:27
по-перше, у "європейців духу" якісь дивні асоціації: "донбаське бидло" будує не "шібеніцi", а опори для навісів від дощу, по-друге, все-таки будує, тоді як "європейці духу" і того не вміють, обходячись гiлляками, зате справді, - з добротно в'язаними, хоч зараз в роботу, зашморг, а головне, навіть якщо б і шибениці, все одно незрозуміло, чому не задоволена фауна з Івано-Франківська, якщо Схід нарешті (всього за три місяці!) таки навчився азам єдино зрозумілою "європейської культури" ...
гпз8 до Джулія Показати IP 10 Квітня 2014 20:32
http://odnarodyna.com.ua/content/ivano-frankovsk-k-evrope-gotov-viselicy-ustanovleny-fotо-я про це.
Луцьк Показати IP 10 Квітня 2014 09:37
Що з ними гратись.Це терористи.Чи давайте ми почнем кацапів на горіхи вішати.Все до того йде.Око за око,зуб за зуб.
Ганнуська до Луцьк Показати IP 10 Квітня 2014 09:52
Які терористи??? Ви що? Тож мирний мітинг)))Тож діти бавляться.Немає там ніяких сепаратистів та терористів, то все брехня продажних СМІ
ми до Луцьк Показати IP 10 Квітня 2014 15:10
Кацапів ви вже на гілляку та на ножі обіцяли. Вам відплачують тією ж монетою. Шкода що вся ця революція посіяла тільки ворожнечу між людьми.
Справедливо Показати IP 10 Квітня 2014 09:45
Напалом і жорстко .Сепаратюгам смерть.
Ганнуся до Справедливо Показати IP 10 Квітня 2014 09:54
Ой дивись щоб тобі дупну ніхто напалмом не підсмажив, вояко))))Там мирні люди, як і у Києві
троль с фсб Показати IP 10 Квітня 2014 09:55
И.Фарион вчера : "Нет, я бы действовала намного жестче. Я бы их просто стреляла" То есть реакция сегодняшняя абсолютно адекватна. Юля про растрел атомным оружием.-......
Богдан Показати IP 10 Квітня 2014 10:22
Ха! На ЮГО-ВОСТОКЕ будет РЕФЕРЕНДУМ. А ЗАПАД прогибается пред ЕСками и Америкосами...УКРАИНУ всю разграбили и продали всю...
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 11:06
Навчаюсь в Луганську.Ніхто там не будує ніяких шибенець для бандер.Це повга брехня укрЗМІ.Ми відєднаємось від вас західняки і будемо собі жити,бо референдуму на південному сході бути
343 Показати IP 10 Квітня 2014 11:31
Як ви ненавиде їх, вони ще більше ненавидять вас. Дружби ніколи не було, нема і не буде. Треба всім дати спокій.
Анонім до 343 Показати IP 10 Квітня 2014 11:35
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 10 Квітня 2014 11:50
довго і вперто кричали "спасибо жителям Донбаса" , а тепер дивуються чого б то так робиться ????
Ха Показати IP 10 Квітня 2014 14:27
Дело в том, что Совет безопасности ООН в очередной раз рассмотрел вопрос Украины. Эксперты вынесли следующее заключение в рамках международного права: оказывается, что со времен развала СССР Украина не провела и не зарегистрировала должным образом в ООН демаркацию своих границ как государства… Они остаются по границам административным округом СССР согласно обычному договору в рамках СНГ, который в ООН не имеет законную силу. Поскольку , у страны нет ее официальной границы в рамках международного права, то говорить о ее нарушении кем-либо нет оснований. Также нет оснований говорить о сепаратизме, т.е. насильственном изменении конфигурации границы. Нельзя изменить то, чего не существует!
Анонім до Ха Показати IP 10 Квітня 2014 14:49
Так що Росія може спокійно зайти.Вітаємо
555 до Ха Показати IP 10 Квітня 2014 18:32
Не знала про це, вірніше не цікавилась цим питанням. А де таке написано?
СТЕПАН Показати IP 10 Квітня 2014 16:41
Тепер залишилось тільки знайти БЕНДЕРИВЦІВ! а цікаво цих оленів привести до нас на захі як би вони себе вели,напевно як упирі прижималися один до одного і ричали на всіх!