USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькраді поменшало регіоналів

29 Січня 2014 11:07
Заяву про вихід із фракції Партії регіонів написав депутат Луцької міської ради.

Як повідомив перед початком засідання Луцької міської ради голова Микола Романюк, заяву про припинення членства у фракції Партії регіонів написав депутат Андрій Разумовський. Рішення депутата присутні вітали оплесками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
))) Показати IP 29 Січня 2014 11:09
какоє честноє ліцо.
((( до ))) Показати IP 29 Січня 2014 11:13
правільно подмєтілі, так всє такіє, но іногда, мєняются
депутат Показати IP 29 Січня 2014 11:11
А де славнозвісна журналістка Комлик?
ТОР до депутат Показати IP 29 Січня 2014 12:03
А чим тобі Комлик не вгодила?
Регіонал Показати IP 29 Січня 2014 11:13
Разумовський - повія!!!
Андрій Показати IP 29 Січня 2014 11:17
Сц****!
Іра Показати IP 29 Січня 2014 11:23
Мені думається, що коли у партії все добре, то легко бути членом. Наступила криза і почалися проблеми, відразу боягузи себе проявили. Таке спостерігається завжди, коли наступають проблеми - зрадники відразу біжать. Залишати партію треба, тоді коли все ок (це не лише про Партію регіонів) я пишу.
криза до Іра Показати IP 29 Січня 2014 11:54
там була заложенна початково.партія не мама тато чи ВІтчизна.політична партія та кланові обєднання за інтересом то різні речі.20014 рік на дворі люди.павлікі корчагіни ?ВАС ТАМ ОДИНИЦІ -КАЛІСНІЧЕНКІ ВСІ.шановні політикі виясніть самі для себе що таке пол.партія.взагалі політика.хоч через вікіпедію.весь світ крім ссср живе і жив по другому.гугл в поміч.
Іра до криза до криза Показати IP 29 Січня 2014 11:59
Через велику кількість помилок, ваш зміст зрозумілий лише на 50%.
асвідченій до Іра до криза Показати IP 29 Січня 2014 12:42
"політика"-гугл."політична партія"-гугл."клан"- гугл.там академічно є.є і по простому прочитати.хоч я радив би вам по простому прочитати.головне зміст зрозуміти.може на лекціях брашкаленка цікавіше але зверніться до якихось аксіом.теплу вашим казармам!
денис Ларкін Показати IP 29 Січня 2014 11:25
Красава!!!! Молодець!!!! Ми за тебе!!!! Балатуйся в мери!!! Ми підтримаем!!!
Юля до денис Ларкін Показати IP 29 Січня 2014 12:12
Піди йому памятник постав.Клоун.
DдепешM до Юля Показати IP 29 Січня 2014 14:53
Таке поняття як сарказм ,Вам відоме?)))
Гоблик Показати IP 29 Січня 2014 11:28
Комлик - не журналістка, а щось середнє між *** і **. Вона сама не знає, чого вона там сидить.
що ти тролям до Гоблик Показати IP 29 Січня 2014 11:56
данєцкім підмахуєш.навряд чи то вона писала
ТОР Показати IP 29 Січня 2014 12:10
Те що Розумовський втече з партії як тільки почнуться важкі часи розуміли всі.Всі тигіпковські хлопчики професійні зрадники(і це вже доведено тими подіями що ми бачимо тепер).Зараз в партії залишаться справжні ідейні люди.Всі криси втечуть до інших партій,які так само зрадять після першого ж "шухеру":)))І це стосується усіх партій зокрема.Я б ніколи не приймав до лав партії людей,що втекли з інших партій.Зрадивши раз вони зрадять і надалі:)
Луцьк Показати IP 29 Січня 2014 12:55
Важкі часи, як лакмусовий папірець.
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 13:45
Разумовський зробив у черговий раз правильно, слід зразу вступити у ВО "Свобода", бо там залишилося вакантне місце після Вікторова
тілько до Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 14:36
пр
Валерій Показати IP 29 Січня 2014 14:09
Разумовський перейшов в ПР після влиття туди Сильної України і був відданий політичній силі Тигіпка. Перебуваючи в ПР, він не лишався осторонь проблем, і завжди підтримував багаточисленні заходи в місті і не тільки. Не грає роль в якій ти партії, головне - бути людиною!!!