USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волиняни «вижили» російський банк

2 Липня 2014 10:44
Відділення "Сбербанку Росії" у Нововолинську з'їхало із раніше орендованого офісу. Про це інформує Нововолинськ діловий.

Нагадаємо, що раніше в російську фінустанову навідувалися і представники Правого Сектору, Самооборони та активісти міста. Фасад "Сбербанку Росії" невідомі розписали антифашистськими гаслами. Однак установа перефарбовувала стіни і продовжувала працювати без вивіски та афіш.

А нещодавно у двері "Сбербанку" запустили каменюку і вибили скло. Після цього банк таки залишив приміщення на проспекті Дружби.


До речі, воно сусідить із Алеєю Героїв та меморіальною дошкою Небесній Сотні.

До слова, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Луцьку пікетуватимуть російські банки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
у Показати IP 2 Липня 2014 11:02
І російські рублі потрібно за одне заборонити
залишити до у Показати IP 2 Липня 2014 11:06
залишити тільки грівню! та встановити курс 1 гривня = 1.000.000 рублів.... Ні, ні: 2.000.000 рублів....
що буде Показати IP 2 Липня 2014 11:03
що буде, коли «вижилять» заробітчан?
Побіда Показати IP 2 Липня 2014 11:07
ПЕРЕМОҐА!!!
Анонім до Побіда Показати IP 2 Липня 2014 11:12
Над розумом
сибиряк добряк до Побіда Показати IP 2 Липня 2014 12:54
мозги включи немощный и подумай.
Всезнайко Показати IP 2 Липня 2014 11:16
І скільки українців залишилось без роботи???
Луцький до Всезнайко Показати IP 2 Липня 2014 11:16
А держбюджет без надходжень...
Тарас Показати IP 2 Липня 2014 11:35
І куди нам в європу, б***о...
Дончанин Показати IP 2 Липня 2014 11:40
Правильно отмечают в комментах: "Порезвились, и что добились?" А теперь более серьезно: Сайт Приват Банка взломан. Это не фейк. А вот является ли реальной угроза ребят, взломавших этот сайт, 4 июня заблокировать все счета Приват Банка, я не знаю. По крайней мере по России Приват Банк уже не работает.
Коля до Дончанин Показати IP 2 Липня 2014 12:08
Російський варіант (.ru) сайту приватбанка працює. Інформації на сайті про те, що банкомати не працюють в Росії поки немає.
Анонім до Дончанин Показати IP 2 Липня 2014 12:08
иди пукину подсвистывай, а не тут бреши! давай как михалков - лалалалала
Орест до Анонім Показати IP 2 Липня 2014 12:19
почекай до осені-будуть тобі холодні батареі і буде тобі ла ла ла
Семен Показати IP 2 Липня 2014 12:10
А чому б ПС не поїхати в Росію та повиганяти всіх заробітчан з України додому?
Анонім до Семен Показати IP 2 Липня 2014 12:15
заперти в клiтки та змусити працювати в колгоспi!
сибиряк добряк Показати IP 2 Липня 2014 12:53
не от большого ума это сделано. похоже на ситуацию когда моська лает на слона. лает, лает. и всё сзади норовит. ваших рабочих в России не обижают несмотря на то что западники ни трудолюбием ни коммуникабельностью не отличаются. приятнее работать с восточными украинцами они не воруют и пьют меньше.
Я, просто я до сибиряк добряк Показати IP 2 Липня 2014 13:12
Те западняне, с которыми я работал в Москве в разное время (с десяток человек) как раз общительные и профессиональные парни. Работы не боятся и большую денежку получают заслужено
Дмитро Показати IP 2 Липня 2014 14:15
вандали
Міла Показати IP 2 Липня 2014 14:45
РОзуму багато не треба.Заробітчанські гроші з Росії йдуть через цей банк. Сама користувалась. Висилала гроші родичам. Найменший процент. Відмінне обслуговування. Що зробиш, коли мама не наділила розумом. Бити - не будувати. Але за цими недоумкуватими такі самі стоять.Порахуйте вигоду в усьому , а не політичні амбіціїі забаганки місцевих політиканів, які власними руками нічогісінько в житті не зробили.