USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку будуть пікетувати російські банки

8 Квітня 2014 14:54
У Луцьку Правий сектор та Автомайдан України пікетуватимуть чотири російських банки – «Сбербанк Росії», «ВТБ банк», «Промінвестбанк», «VS Банк», про це повідомили самі активісти.

1. «Промінвестбанк», вулиця Степана Бандери, 20 (100% власник Російська Федерація, належить Межбанку Росії);2. «Сбербанк Росії», відділення на Київському майдані, 3 та по проспекту Волі, 11 (100% власник Російська Федерація);3. «ВТБ банк», відділення на вулицях Шопена, 1 та на Рівненській, 89 (69% належить Внешторгбанку Російської Федерації);4. «VS Банк», проспект Волі, 14 (100% власник Російська Федерація).

На думку активістів, російські банки є прямим джерелом фінансування російської агресії щодо України. «За гроші цих банків діють диверсійні і сепаратистські групи, агенти Кремля, озброюється російська армія та фінансуються спецслужби. В умовах фактичної війни з Росією неприпустимо фінансувати кремлівського ворога жодною копійкою. Окрім фінансової складової, такі установи збирають розвідувальну інформацію та контролюють українських клієнтів, мають вплив на економічну ситуацію в країні», - впевнені організатори акції.

Захід відбудеться 9 квітня. Збір усіх охочих долучитися до акції о 10:00 біля луцького відділення №1 «Сбербанку Росії» по проспекту Волі, 11.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Я Показати IP 8 Квітня 2014 15:06
і що ви .... нелюди цим добєтеся...... що кините своїх же вкладників українців... яким прийдеться пити валідол і валерянку... *** Що ви шукаєте на свою голову ???? може нарешті займетеся слушою справою...
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 8 Квітня 2014 17:17
а хто заважає вкладниками забрати гроші з цих банків ?
111 Показати IP 8 Квітня 2014 15:10
ви ще БМБанк потрусить---вин також росийський
Нарешті Показати IP 8 Квітня 2014 15:29
Побийте вікна і спаліть
лучанка до Нарешті Показати IP 8 Квітня 2014 17:19
А Вам би тільки щось побити та спалити, Ви бодай в цьому житті щось добре зробили, комусь допомогли своєю гривнею чи турботою. Ось з такими людьми держави не побудуєш. Ганьба... Якщо це акція протесту то єдине що це може бути-це мирна акція на якій люди висловлюють свої думки і не варто забуватися що в медалі є дві сторони....
я Показати IP 8 Квітня 2014 15:50
ще про Руский Стандарт не забудьте
Лучани Показати IP 8 Квітня 2014 15:58
А в цих активістів вища освіта або якась клепка в голові є? Вони хто такі, щоб вказувати кому працювати, а кому ні? Це що, в нас нові закони: те, що не подобається ПС і автомайдану не має право працювати? Ідіотизм якийсь!
урааааааа Показати IP 8 Квітня 2014 16:07
і втб банк теж в цей список! геть окупантів!
Реаліст до урааааааа Показати IP 8 Квітня 2014 16:10
Вони ж у списку.
111 до урааааааа Показати IP 9 Квітня 2014 16:04
О, проблемний позичальник!
Реаліст Показати IP 8 Квітня 2014 16:10
А ще такий рідний наш український Західінкомбанк пропікетуйте, він ой як багато волинян через х. кинув.
123456 Показати IP 8 Квітня 2014 16:12
Вы, отм**зки ПС, перед тем как что-то закрывать и ломать, В этих банках работают украинцы!!!!! У которых есть семьи и финансовые обязательства. Это люди которые в отличии от ваших лидеров - платят налоги!!!!!!!!!!! Сделайте что-то, постройте сами хоть что-то, создайте людям рабочие места. Принесите пользу!!! Но нет, вы сами как паразиты в нашей стране!!!
Проходив Показати IP 8 Квітня 2014 16:13
Скажіть, а Правий сектор та Автомайдан України готові працевлаштувати тих людей, українців, котрі працюють в цих установах? Закрити не питання, давайте хоч завтра, а годувати їхні сімї хто буде?
Луцьк до Проходив Показати IP 8 Квітня 2014 16:16
Та вони себе не можуть працевлаштувати! Жирують за гроші, які люди для майдану здавали! Дармоїди *!
Проти подібного до Проходив Показати IP 8 Квітня 2014 16:49
100% підтримую! Якщо ПС та автомайдан живуть на кошти, зібрані на майдані, то це не означає, що інші роблять само!
НЕЛУЧАНИН до Проходив Показати IP 8 Квітня 2014 17:20
банків в україні як собак нерізаних. знайдуть роботу.
455 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 17:28
а випускників економічних спеціальностей набагато більше!
НЕЛУЧАНИН до 455 Показати IP 8 Квітня 2014 20:55
а вчитись на спеціальностях, де дійсно бракує працівників, мізків бракує ?
відаючий до Проходив Показати IP 8 Квітня 2014 17:43
якщо з "головою"-- знайдуть собі заробки..... а може ще тоді хай у військо РФ влаштуються бо там добре платять.... усе рівно "влаштовані" там не чистокровні українці... наприклад ВТБ-- комуняка Іванюк з чистяковими....
Гостя до відаючий Показати IP 9 Квітня 2014 16:00
О, боржник ВТБ обізвався!
лучанка Показати IP 8 Квітня 2014 16:16
В той час як на Сходів України сепаратисти захоплюють ОДА правий сектор Волині бореться з російськими банками на Захаді, бо важливішої роботи у них не має!!!!!!!!!!!
Вони боряться тільки до лучанка Показати IP 8 Квітня 2014 16:22
Ех, якби колективи цих установ вийшли дружно та вломили звізди цим активістам.
НЕЛУЧАНИН до Вони боряться тільки Показати IP 8 Квітня 2014 20:58
хто вломить ? дистрофіки з худенькими ручками і блідим лицем ?
123456 Показати IP 8 Квітня 2014 16:22
С каждым днем усиливается впечатление что ПС действует ТОЛЬКО на благо РОССИИ и в ее интересах!!!!! Их действия только усугубляют ВСЕ!!! ПОШЛИ ВОН ПАРАЗИТЫ!!!!
123 Показати IP 8 Квітня 2014 16:46
треба завжди підтримувати національного виробника
456 до 123 Показати IP 8 Квітня 2014 16:54
То занесіть свою пенсію чи зарплату в Західінкомбанк.
Кому до 123 Показати IP 8 Квітня 2014 17:31
ви це говорите. Тож видно, що за копійку удавляться і маму рідну продадуть, що там уже говорити про батьківщину. Подумаєш, фігня яка -банки установи держави -окупанта, яка поперла свої війська на територію вашої країни, відкусила шматок території і намагається ще більше відгризти, і за людей то вас не рахує, але ж без цих установ просто таки здохнуть з голоду працівники і їх сім"ї, іншої роботи в житті собі не знайдуть. Це тільки за кордоном люди можуть пікетувати та бойкотувати російське, а в нас ні-ні. Та тьфу, починаю розуміти, чому українців зневажають та називають хохлами, саме через таких, як багато хто з місцевих коментаторів.
лучанка до Кому Показати IP 8 Квітня 2014 17:43
З іншої сторони це має бути конструктивна розмова з двох сторін а не Ваш монолог
Кому до лучанка Показати IP 8 Квітня 2014 18:09
з іншої сторони маю свою думку, маю право і буду її висловлювати, якщо хочу, а іншій стороні не заклеюю скотчем рот, чи то пак клавіатуру, тобто "конструктивній розмові" двох сторін не заважаю аж ні як.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 17:21
бойкот кацапським банкам !!!!!!!!!
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 23:18
Кто пользуется российским газом той москаль!!!
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 23:44
Я КОРИСТУЮСЬ УКРАЇНСЬКИМ ГАЗОМ, А ТИ - МОСКАЛЬ
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2014 17:21
Є такі що пікетуватимуть через те що взяли кредит через дурну голову і нехочуть тепер його сплачувати)))прикриваються гаслами про фінансування ворожої армії і т.п. Вам там нічого не дадуть так як і палива на лукойлі не налили)))))
лучанка Показати IP 8 Квітня 2014 17:29
на Київському майдані вже пару місяців немає такого банку як "Сбербанк России" чули дзвін да не знаєте де він
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 17:38
Я як зараз заробітчанину з Росії гроша на Україну можна переказати, порадьте, хто знає.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 23:46
НАЙКРАЩЕ - ПРИВЕЗТИ МАРШРУТКОЮ В КИШЕНІ., БО КАЦАПСЬКІ ГОПНИКИ МОЖУТЬ ЗАБРАТИ ТА ЩЕ Й ВБИТИ
лучанка Показати IP 8 Квітня 2014 17:40
ідуть пікетувати ті кому немає чим дома зайнятись, ні роботи ....нічого....від скукоти напевно!!!! я взагалі не розумію цих мітингів і протестів....що ви хочете доказати побивши вікна і спаливши все, як ви тут пишете..... Ви не замислюєтесь що там працюють ваші друзі, сусіди такі ж самі лучани як і ви, в них є сім*ї, які залишаться без роботи!!! І заробітну плату вони отримують офіційно, і податки всі сплачують в українську казну..... А ви, вибачте на слові, як бики на червону тряпку біжите... Тільки самі провокації робите що Путіну на руку... Як ви можете говорити що Україна єдина, і своїми вчинками ж суперечите самі собі..... я цього не розумію.....
Я до лучанка Показати IP 8 Квітня 2014 18:11
От і намалювалась працівниця окупаційного банку, або мамаша чи жона, того хто там працює.
лучанин до Я Показати IP 8 Квітня 2014 20:24
а вслід намалювався бик який прийде)))))))))
Рома Показати IP 8 Квітня 2014 20:09
коментар було видалено
777 Показати IP 8 Квітня 2014 20:27
Автомайдан і ПС ідіть на підприємства працювати більше толку буде
=) Показати IP 8 Квітня 2014 20:46
Я вважаю, що це справа кожного якого банку послугами користуватись. Якщо Вам не подобається якийсь з вищеперерахованих установ то просто не ідіть туди. Вас ніхто не заставляє. Якщо ці банки ще працюють при такій ситуації в країні значить комусь вони потрібні. Всі мобільні оператори в Україні - власність Росії. І на них ми витрачаємо в рази більше коштів... То що підемо їх пікетувати?
серий Показати IP 8 Квітня 2014 21:13
їдьте в Харків або Луганськ, що ви тут людей лякаєте і героїв з себе корчите, проти кого воюєте?
гостя Показати IP 8 Квітня 2014 21:13
Знаю працівників цих банків - вони неодноразово були на майдані у Києві. Тепер свої на своїх наізджати будуть! Ганьба....
Олеся Показати IP 8 Квітня 2014 21:28
В мене родичі в Криму. Тільки через Сбербанк можу гроші передати, це вам не Приватбанк, чи вже згаданий Західінком, де наші ж волиняни земляків безсовісно надурили
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 23:20
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 23:49
ВИСКОЧИВ ГРИЦЬ З КОНОПЕЛЬ
Мад Показати IP 9 Квітня 2014 11:38
Лучше свой дом спалите и соседский, а лучше весь Луцк, и себя заодно, ведь во всех нас течет хоть капля москальской крови.
Просто прохожий Показати IP 9 Квітня 2014 12:34
З викладеної у статті позиції слідує, що потрібно пікетувати практично все. І операторів мобільного зв"язку, так як вони російські, і як наслідок не спілкуватися мобільним телефоном. І не платити за комунальні послуги, так як опалення, гаряча вода - все з російського газу, і як наслідок відключення всіх благ у вашій оселі. А якщо про Банки, то пікетувати не тільки російські, а й українські і при цьому, в першу чергу, найбільші, так як всі вони обслуговують перекази російських операторів, приймають платежі за російський газ, обслуговують російські підприємства та компанії. І це можна продовжувати.
АнтиМаскаль Показати IP 9 Квітня 2014 13:40
коментар було видалено
Марина Показати IP 9 Квітня 2014 20:37
Клоуни, на вас смішно дивитися. Сьогодні спостерігала, як ви пікетували банк "Руский стандарт" на вул. Винниченка. Завісили логотип банку, погиготали, і порозлазилися по своїх кутках. Вам в цирку клоунами працювати, а не боротися за майбутнє нашої держави. Ви - позор нації, а не її гордість.