USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку хочуть заборонити російського сатирика

29 Січня 2014 11:49
Виступи коміка Михайла Задорнова пропонують не транслювати на телеканалі «Аверс».

З відповідним запитом до депутатів та керівника ТРК звернувся Олександр Пиза під час 52 чергової сесії сьогодні, 29 січня.

На думку депутата сатирик, який назвав євромайданівців «єврохохлами», не має права виступати на українському телебаченні.

Депутати підтримали запит і міська рада звернеться до керівництва ТРК «Аверс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Рома Показати IP 29 Січня 2014 12:04
Дурдом на каникулах!
саш Показати IP 29 Січня 2014 12:15
Все правильно, сказав би хтось і щось про немиту расію, вже були б санкції, а нам можна плювати в лице.
я Показати IP 29 Січня 2014 12:19
Местечковые игры, хотя задорнова в этом случае не одобрямс...
ХА-ХА Показати IP 29 Січня 2014 12:25
А ще заборонити Мішку в Росії, Японії, Китаї та всіх інших країнах . НУ ДУЖЕ важливе питання підняли на сесії міської ради.
Юрко Залупельний Показати IP 29 Січня 2014 12:26
Запрещать нельзя никого (и ничего)... Все начинается с маленького... Потом и оглянутся не успеешь и получаешь законы от "16 января"...
коли заперечується до Юрко Залупельний Показати IP 29 Січня 2014 12:32
наявність самої держави Україна ,або ставиться під сумнів її цілісність то це зовсім другі формолювання...доречі це дуже яскравий зразок розпалювання реального міжнаціональної ворожнечі яке всіляко пощєряється кгб рос. щось ти так унтер офіцер перегнув с законамі..ногу з завуха не виймеш-йог в погонах
Юрко Залупельний до коли заперечується Показати IP 29 Січня 2014 12:47
грош- цена такой державе, "наявність самої держави ,та її цілісність" которой зависит от слов любого "гумориста"...
відповідь Показати IP 29 Січня 2014 13:06
Задорнов - підленька і нікчемна людина, яка заробляє гроші подібними виходками. Але ж ми - це європейська країна і звертати увагу на якогось карлика - просто смішно. Собака гавкає - караван йде. Так що все це дурниці, дупататам нічого робити - нехай сніг розчищають.
Я Показати IP 29 Січня 2014 14:11
Задорнов очень расстроился.
Мысль Показати IP 29 Січня 2014 14:32
Началась "охота на ведьм"!!!!!!!Бред.
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 15:25
А чого не верещать про тиснення на ЗМІ??
lutchanka Показати IP 29 Січня 2014 21:38
знайшли на кого звертати увагу - хто хоче, нехай дивиться( а скажіть, чи багато лучан дивляться "Аверс"?!). Задорнов колись щось тявкнув на російську владу, то довго потім його не транслювали, а тепер дозволили, то він лиже підметки; потім він переключився на американців("Ну они и тупые"), а тепер на українців - як вітер дує в Росії, так Задорнов і тявкає. На таких убогих не треба звертати увагу, тим більше виносити питання на сесію. Скільки такого лайна навколо...