USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку обговорять кандидатуру нового керівника УМВС Волині

11 Березня 2014 13:02
Між керівництвом Правого сектора Волині та новопризначеним начальником УМВС в області Віктором Швидким розпочалися перемовини щодо громадського обговорення призначення на цю посаду.

Про це повідомив власкор ІА ZIK.

Напередодні активісти Правого сектора оголосили, що мають намір завітати на представлення нового начальника УМВС в області Віктора Швидкого.

Як відомо, його у неділю освистали на віче. Тож,о 9.30 біля Палацу культури у Луцьку зібралося близько сотні активістів. Однак візит до УМВС не відбувся, оскільки новий начальник міліції сам прийшов у гості до Правого сектора.

На вимогу представників УМВС, журналістів із перемовин виставили за двері. Закриті переговори тривали понад годину. Після цього до журналістів вийшов керівник Правого сектора Павло Данильчук. Він пояснив, що в активістів є чимало негативної інформації про пана Швидкого. «Можливо, деяка інформація є неправдивою», – зазначив він. Тому ПС наполягав на відкритому обговоренні таких кадрових призначень.

Зі слів Данильчука, Віктор Швидкий пристав на пропозицію Правого сектора: о 15.00 сьогодні в ОДА відбудеться громадське обговорення кандидатур на посаду УМВС Волині. Серед претендентів також називають Павла Алексеєнка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
який Показати IP 11 Березня 2014 13:07
в х.я з пенсіонера начальник.Вирощуй редиску на дачі і на рибалку їздий,ну, ще вдома жінкою можеш покерувати.оце все твоє керівництво.А "святе" місце порожнім не буде.
Васькін Показати IP 11 Березня 2014 13:36
Данильчушку - на нари! Бере побори з митників і погрожує розправою над сім'ями!
111 Показати IP 11 Березня 2014 13:41
А чому Данильчук і ПС самопроголосили себе представниками громади і виконувачами їхньої волі. У Луцьку проживає близько 250 тис. людей. Якщо 1-2 тисячі, які ходять на віче і другу беліберду їх підтримують, то ЦЕ НЕ ВСЕ НАСЕЛЕННЯ ЛУЦЬКА. А може населення Луцька хоче, що самого Данильчука і його команду люстрували в першу чергу? Подивіться опитування на ВН: 40% вважає їх дії незаконними і 23% їх дії засуджує. То якої це громади вони представники?
Соня до 111 Показати IP 11 Березня 2014 13:43
Це точно!
віто до 111 Показати IP 11 Березня 2014 14:59
тому і самопроголосили, що такі, як ти, замість взяти активну участь в обговоренні кандидатури начальника, сидять та стукають по клаві. А ці хлопці взяли на себе невдячну справу: Швидкий вже був у нас начальником, я думаю, йому досить. Хто його зупинить, ти, демагог? У тебе є думка по конкретному питанню? Знаєш щось хороше про Швидкого-напиши.
111 до віто Показати IP 11 Березня 2014 15:41
Знаю про Данильчука те, що ти не знаєш. І доповім це до відповідних органів. Місцевих і територіальних. І тоді побачимо.
1212 до віто Показати IP 11 Березня 2014 15:49
а чому не можна вважати обговоренням, зокрема і тактм способов - в засобах масової інформації. не всі мають час і можливість збиратися в ОДА і таким чиноп проводити "обговорення" - а населення Волинської області це не кілька десятків чоловік ПС.
CC Показати IP 11 Березня 2014 13:47
Який з Алексеенка начальник УМВС? Алкаш, взяточник, невч.
007 Показати IP 11 Березня 2014 13:56
Проведіть діалог між вашими кандидатами і все стане на свої місця, як може Алексеєнко бути начальником УМВС коли він кримінальний кодекс від кримінального процесуального кодексу відрізнити не може. Правий сектор з вас потім всі сміятися будуть за вашого кандидата, який як і Швидкій теж не місцевий, а випливав на Волині тільки з приходом Ходирєва
1212 Показати IP 11 Березня 2014 14:14
що дасть це обговорення і навіщо воно, якщо на сайті МВС України вже оприлюднено наказ на призначення Швидкого начальником УМВС у Волинській області і даний наказ вже доведено до відома в Луцьку??????? це просто для того щоб не забули про наявність в області Правого сектору?????
123 Показати IP 11 Березня 2014 14:22
Цікаво було б на той діалог подивитись, хто є хто, що Швидкий який компетентний в діяльності ОВС і Алексеєнко, який нічого не знає і не вміє, тільки Ходирєву компанію при пьянках составляв.
Ирина Показати IP 11 Березня 2014 15:55
БЛИН, да що ж такое за хрень происходит?! узаконили малолетский бандитский парвый сектор в Луцке?! Мужики, не пора бы вам их отпи..ть?! сколько можно позорить Волынь и Луцк?! может, они на зарплате у Пукина сидят и на руку ему работают, собаки?!
4554 Показати IP 11 Березня 2014 15:55
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника УМВС України у Волинській області. Початкова ціна 250000 $. Гарантований внесок для участі в конкурі 10% від стартової ціни. Довідка: гарантований внесок осіб які не перемогли в конкурсі не повертається, а зараховується на окремий рахунок призначений для створення додаткових місць в СІЗО м. Луцька, для посадки осіб з числа новопосадовців.
правдолюб Показати IP 11 Березня 2014 16:26
"Паша мерседес",якщо повернеться то пора видроджувати "нац.гвардию"
Петро Показати IP 11 Березня 2014 16:40
На мою думку, та враховуючи обговорення з людьми які працювали в цій галузі, на даний момент тільки Швидкий має бути очільником цієї галузі на Волині, навіть прізвище говорить саме по собі ШВИДКО. ЕФЕКТНО і ПРОФЕСІЙНО.
Колян Показати IP 11 Березня 2014 16:50
Цікаве таке обговорення...ніби оголосили час і місце, але за 2 години до початку та й у робочий час. В результаті в якості громади виступить в основному сам пс.
Справедливість Показати IP 11 Березня 2014 17:02
Данильчук "п...є проти вітру". Щвидкий йому та його гоп компанії швиденько лапті сплете. А Паші порада- йди другий раз на пенсію. Май офіцерську честь,якщо вона залишилась.
654 Показати IP 11 Березня 2014 17:04
геть банду донецьку з волині!!!!
654 Показати IP 11 Березня 2014 17:04
знов почнуть торгувати посадами на волинській землі
мєнт Показати IP 12 Березня 2014 07:49
Швидкого нехочу бачити! Такий він вже компетентний - знає як хабарі брати, квартири отримувати державні і з "аслановцями" діла рішати. Нехай скаже скільки міліцейських сімей отримали квартири на ділянках які він продав.