USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Марини Порошенко вибачились за поведінку чиновниці Волинської ОДА

23 Лютого 2018 10:10
Під час візиту Марини Порошенко на Волинь очільниця відділу інформаційної політики Волинської облдержадміністрації Світлана Головачук відмовилася пускати журналістів ТРК «Аверс» та Інформаційного агентства Волинські Новини в автобус для преси, у результаті вони були змушені в екстреному режимі шукати транспорт.

Про це йдеться в сюжеті «Аверсу».

Нагадаємо, 21 лютого перша леді відвідала ОДА, де підписала Меморандум про інклюзивну освіту та Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, де з ліцеїстами заповнила новий розділ «Книги Миру», яка містить сімейні фотознімки тих, хто захищає Україну на сході та побажання дітей.

Зауважимо, під час зустрічі Світлана Головачук, відома систематичними образами депутатів обласної ради, Верховної Ради та неугодних журналістів у своїх дописах у соцмережах, вкотре повелася непрофесійно.
Так, чиновниця спершу повідомила хибний час та місце збору журналістам ТК «Аверс» та Інформаційного агентства Волинські Новини, вочевидь, аби медійники спізнилися і зрештою не були б допущені на подію.

Коли ж преса вирушила до автобусу, який мав відвезти усіх на місце зустрічі, то представникам «Аверсу» та ІА Волинські Новини раптом не знайшлося там місця. Пані Світлана з автобуса гукнула, що «їх вона транспортом не забезпечить». Зрештою журналісти в екстреному режимі шукали транспорт та самостійно діставалися пункту призначення.

Зазначимо, 22 лютого в редакцію «Аверсу» зателефонувала речниця Марини Порошенко Інна Батюк подякувала журналістам за об’єктивно висвітлений візит та вибачилася за поведінку прес-секретарки голови ОДА Володимира Гунчика та зауважила, що Марина Порошенко відкрита для журналістів і виступає за те, щоб держслужбовці виконували свої обов'язки і не ділили журналістів на своїх та чужих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Іван Показати IP 23 Лютого 2018 10:32
Дуже смішно, як веде себе це. Вона думає, що все дозволено. Гунчиком керує...... потрібно робити висновки!!!
Люля Показати IP 23 Лютого 2018 10:35
Ну який рівень поведінки керівника, такий же і у підлеглої))
ОДА Показати IP 23 Лютого 2018 10:37
Ця баба Яга ганьбить Гунчика!!!
Патріот Показати IP 23 Лютого 2018 10:41
Знаю особисто, в цієї аморальної баби нічого святого......
Яяяя Показати IP 23 Лютого 2018 10:46
Як Ви прагнете вибачень та уваги до себе, а коли Ви почнете вибачатися перед людьми, яких образили та поводили себе, з точки зору, професійної діяльності зовсім не коректно, втручаючись в їх приватне життя!???
Патріотка Показати IP 23 Лютого 2018 10:46
Вже і при дружині Порошенка коза скаче. Коли вже вона доскачеться? Робить армію ботів і тролів собі подобних з держслужбовців.
А до Патріотка Показати IP 23 Лютого 2018 13:06
Дружина Порошенка і сам Порошенко, такі ж громадяни, як і всі, бо в нас демократична, конституційна держава, а не монархія. Коли ви вже холопського раболіпства позбаитесь?
Лучанка Показати IP 23 Лютого 2018 11:03
За таку витівку її гнати треба поганою мітлою.
ПЕтия Показати IP 23 Лютого 2018 11:07
Це діагноз вже, бо навіть не знає ,що таке порядно естетично, а що вульгарно і невиховано.
Журналюга Показати IP 23 Лютого 2018 11:24
Коли вже ту викинуть з ОДА.
Миколай Показати IP 23 Лютого 2018 11:26
Звичайно,що це нахабство.
Міра Показати IP 23 Лютого 2018 15:04
І коли вже те випруть з ОДА, її вже ніхто на роботу не візьме, якщо не хоче позору.
Мікл Показати IP 23 Лютого 2018 16:01
Гнати вшию всіх там.....
Хм Показати IP 23 Лютого 2018 16:16
вона ганьбить адміністрацію.
Петро до Хм Показати IP 23 Лютого 2018 17:41
Дурня! Вона себе веде так як їй дозволяє або навчає Гунчик. Ця його стратегія відома ще людям з автозаводу
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2018 08:39
Заберіть те позорисько з влади!Воно ж позорисько Волинь!!!!Ну скільки можна вже?
Не гарячкуй! до Лучанка Показати IP 24 Лютого 2018 13:31
Ти не права, хоч і лучанка. Личико у неї привабливе, але на чоловіків дивиться якось не щиро, з хитринкою та байдужістю, навіть з втомою... От її головна вада