USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Нідерландах оголосили офіційні результати референдуму

12 Квітня 2016 18:07
Офіційні результати референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, який пройшов у цій країні 6 квітня, оголосила виборча рада Нідерландів.

Оголошення результатів відбулося у вівторок у Гаазі, - повідомляє Укрінформ.

Згідно із офіційними результатами, "проти" ратифікації угоди Нідерландами проголосувало 61% респондентів (2 млн 509 тис. 395). "За" проголосувало 38, 21% респондентів (1 млн 571 тис. 874). Явка склала 32,28%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НІДЕРЛАНДЦІ НЕ ПІДТРИМАЛИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ УКРАЇНИ: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

За законом, референдум вважається чинним, якщо на голосування прийшло 30% респондентів.

Як повідомляв Укрінформ, раніше прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що, згідно з попередніми результатами референдуму, процес ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС у Нідерландах не зможе просто продовжуватись у зв'язку з негативними результатами. Уряд Нідерландів заявив, що буде вести консультації з парламентом, а також ЄС та урядом України, щоб знайти прийнятне для всіх сторін рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Вацык Показати IP 12 Квітня 2016 18:43
Получи, фашист гранату !
дідо Показати IP 12 Квітня 2016 18:56
Референдум носить дорадчий характер. Асоціація вже затведжена нижньою палатою та підписана королем.Більшість нідерландців навіть не знають де та Україна.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 12 Квітня 2016 19:18
свистіти - не мішки тягати
думка Показати IP 12 Квітня 2016 19:43
Можливо, хоч тепер до зомбованих голів частини наших громадян дійде, що потрібно жити своїм розумом і бути самим господарем в своєму домі, а не шастати з торбою під плотами по Європі. Потрібно будувати Європу в себе, а не лізти напролом туди, де нас поки не бажають бачити.
Читач Показати IP 12 Квітня 2016 19:59
Ця гра з Україною стала дуже добре продуманою операцією, зробити з нас " буфер " між Європою і Росією ..!!! Перу і багато інших країн Латинської Америки отримали безвізовий режим в ЄС , а ми ...???
Амстердам Показати IP 12 Квітня 2016 21:41
Придется теперь и голландские товары (цветы, машины. ..) блокировать ибо пусть знают от чего отказываются...)))
Ггггг Показати IP 13 Квітня 2016 19:28
Ей Патріоти замість того щоб біля суду валятися їдьте на митницю бойкотуйте товари та автомобілі з Нідерландів.