USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У президента судитимуться з кандидатами-«паразитами»

20 Жовтня 2014 16:26
У Порошенка готують позов на кандидатів, які «паразитують» на символіці іменного блоку. Зокрема, партія «Блок Петра Порошенка» вимагає від кандидатів, яких офіційно не підтримує партія, не використовувати її символіку у передвиборчій агітації, - інформує Українська правда.

Зокрема, чи стосуватиметься це кандидатів у народні депутати з Волині, наразі невідомо.

Так, на Волині двоє кандидатів в депутати на білбордах використовують логотипи «Блоку Петра Порошенка». Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА сфотографував білборд Євгена Мельника у Володимирі-Волинському та Ігоря Гузя у Нововолинську.
На білборді «свободівця» Євгена Мельника зазначено, що він єдиний узгоджений кандидат поряд з логотипом вищезгаданого блоку.

На офіційному сайті «Блоку Петра Порошенка» є підтвердження підтримки кандидата Євгена Мельника. Зокрема, є інформація про те, яких узгодили кандидатів у народні депутати в низці мажоритарних округів від «Блоку Петра Порошенка» та ВО «Свобода».
У кандидата в народні депутати Ігоря Гузя на білборді зазначено «підтримує Блок Петра Порошенка» + «Народний Фронт Арсенія Яценюка».

У коментарі Громадянській мережі ОПОРА Ігор Гузь заявив, що він підтримує коаліцію двох політичних сил у парламенті.

Також він зазначив, що жодної скарги від «Блоку Петра Порошенко» не надходило, тому проблеми не бачить.

«Наші білборди висять вже тиждень і нікому діла немає, ні зауважень, ні звернень. Будуть зауваження з їхнього боку, розглянемо та врахуємо», - зазначив Ігор Гузь.

Разом з тим у штабі Блоку підготували позов проти низки кандидатів, які використовують символіку партії без дозволу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
444 Показати IP 20 Жовтня 2014 16:34
Ні пешому .. ні другому НЕМА МІСЦЯ У ВР)))))))
555 до 444 Показати IP 20 Жовтня 2014 16:44
Їхні місця коло туалета - кричати вільно і занято
юля Показати IP 20 Жовтня 2014 16:44
До жилысь. Уже у ВР и паразиты завелысь. Их Турчынов розвив,
Я Показати IP 20 Жовтня 2014 16:45
В магазинах скриньки на АТО макарони в кошиках на АТО , а ГУЗІ білборди вивішують. Ти читаєш коментарі. Тиж постійно виступав кричав громада вирішила. Так громада вирішила білборди не вивішувати , а гроші хлопцям на АТО. Як прокоментуєте ПАНЕ ГУЗЮ
000 до Я Показати IP 20 Жовтня 2014 16:49
А Гузь мовчки проковтне. Він на такі питання не відповідає. Бо сказати нема що. Здоровий дядько, а відсиджується - нехай гинуть інші, забезпечуючи таким паразитам комфортне життя.
Анонім до 000 Показати IP 21 Жовтня 2014 09:39
а Мельник кращий чим?? два синки має- ні один з них не мобілізований(((( Кричить більше всіх у вишиванці, " патріот" ще той.... родичів лікує з обласного бюджету... то ж депутати бідні у нас... хіба їм простим смертним свої гроші платити за операціі в обласній лікарні....Мельник бо ж "бідний" зуботехнік лікує зуби безкоштовно..тільки як Гузь ла-ла-ла... щось біля військового госпіталю його невидно з медичними апаратами, щодо надання допомоги з приводу БЕЗКОШТОВНОГО ПРОТЕЗУВАННЯ..Таких " патріотів" за борт... хай на пенсіі посидять
так. Показати IP 20 Жовтня 2014 16:45
коментар було видалено
000 Показати IP 20 Жовтня 2014 16:47
Гузь вже вдруге продався Івахову - чомусь різко змінив попередній округ. Розчищає дорогу. Що паразит то паразит. Так присосався до кормушки - що не відірвеш. В зону АТО їдь воювати, а не бігаєш та горлопаниш і б"єш себе в груди - дивіться який я патріот! Звичайно, дуже комфортно сидіти в кріслі при посаді. Нехай воюють інші.
Ігор Показати IP 20 Жовтня 2014 16:56
В мене просте питання до Гузя, де ти хлопче в твої роки дістав мільйони грн на таку масовану рекламу в окрузі? Ти в житті не займався бізнесом. Хто тебе фінансує і кому потрібно потім красти і віддавати борги?
Микола Показати IP 20 Жовтня 2014 16:57
Гузь їдь в АТО і там захищай Україну! Молоде, здорове як бик і гониться по округу.
Я Показати IP 20 Жовтня 2014 17:12
ГУЗЮ громада вирішила не клеїти білборди , а гроші на АТО. Всюди твої слова ГРОМАДА ВИРІШИЛА. ТАК виконуй. ТЕБЕ І ТАК ВСІ ЗНАЮТЬ ЯК Г....НА
Алекс Показати IP 20 Жовтня 2014 17:56
Як багато людей заздрить Гузю)
розум до Алекс Показати IP 20 Жовтня 2014 19:56
Тут співчувати треба, а не заздрити. Як немає розуму, то й не купиш.
Українець до Алекс Показати IP 20 Жовтня 2014 21:50
Оцьому злодійкуватому брехливому полішуку заздрити, та мені соромно, що він волинянин.
? Показати IP 20 Жовтня 2014 18:11
Як так може бути,що дхох кандидатів по одному округу підтримує блок Порошенка ?
І.Сус Показати IP 20 Жовтня 2014 19:44
Ігор Гузь - це єдиний нерукотворний животворящий взаємоузгоджений кандидат. Тре' їго підтримати, бо він спати тепір не може - весь час думає за нас з вами і за всю Україну.
Сусід Показати IP 20 Жовтня 2014 21:02
так війна вже 23 роки з паразитами іде. але вони не виводяться . бо одні паразити змінюють інших. народ їх травить, олігархи прикормлюють. живучі паразити!
Маша Показати IP 21 Жовтня 2014 12:04
Гузяра брехлива думає що то йому на бандерштаті розводити 18 річних дівчат.А тут не катить.
Микола Показати IP 21 Жовтня 2014 14:24
18.02.14 кажу йому на Луцькому майдані: чого ходиш, організовуй швидше автобуси, бо треба Київ спасати. Нема за що. Так, ми ж маємо гроші, бігом, бо не встигнемо, а наша тут мишина возня нічого не вирішує і нікому не потрібна. Завтра- будуть збори, вирішимо. До завтра без нас барикади на Майдані не простоять.... Ми двоє, відносно старих(52 і 59 років), поїздом, у той же вечір- поїхали на Майдан і, як зуміли, так його і відстояли. Думали, приїдемо, а там вже і дим після барикад розвіється. Таких, як ми, до вечора 19-го наз"їзджалося вже- повний Майдан. А де був Гузь??? - залишився з такими ж, як сам лозунгьорами, дома, творив тут революцію. Потім,- потріс Вітра за лацкани лапсєрдака і- заставив сфальсифікувати рішення облради про обрання його заступником. А коли я почитав у ВолиньПост про нього журналістське розслідування,- злякався, невже це всі - мерзотники, хто лізе у ту владу, вже- прикриваючись Майданом...