USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Волинській облраді введуть комендантську годину

20 Лютого 2014 17:15
Лише тих, хто причетний до функціонування приміщення, впускатимуть всередину захопленої будівлі облради після 22 години.

Про це стало відомо під час прес-конференції представників ВО «Майдан», що відбулася 20 лютого.

Як розповів комендант будівлі Ігор Гузь, наразі налагодили функціонування приміщення. Для того, щоб не було мародерства, опечатали кабінети керівництва облдержадміністрації. Блок-пости із представників самооборони виставили на поверхах. Працює прес-центр, мобілізаційний пункт на Київ. У приміщенні надалі буде штаб самооборони і всі її загони починатимуть свою діяльність звідси. Також укріплюватимуть «лінію оборони», барикади навколо будівлі. Вже підвозять мішки з піском.

Нині приміщення поділили за принципом двох входів – через боковий вхід матимуть змогу заходити за перепустками працівники ОДА, які працюють на 4 та вищих поверхах. З ними існує домовленість про те, що вони не заходитимуть у приміщення 1-3 поверхів. Своєю чергою, самооборона не заходитиме на четвертий поверх і вище та користуватиметься центральним входом. Кабінети керівництва облдержадміністрації на другому поверсі опечатані і керівників на їхні робочі місця не впустять, оскільки громада вважає їх нелегітимними. Зі слів активіста Володимира Бондаря, наразі легітимну функцію виконуватимуть Народна рада та облрада. Вони здійснюватимуть політичне керівництво в області. На його думку, обласна рада повинна розірвати з облдержадміністрацією договір про оренду приміщень. Усі підрозділи, які здійснюють життєдіяльність області – управління та інші підрозділи функціонуватимуть надалі.

У будівлі облради введуть комендантську годину – з 22.00 до 8.00 туди зможуть заходити лише ті, хто безпочередньо причетний до функціонування будівлі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
патріоти-СПРАВЖНІ Показати IP 20 Лютого 2014 17:28
Господи, що це робиться??? Хто це управляє??? Ганьба Вітру, Гузю, Бондарю і їх прислужникам!!!
Сергій до патріоти-СПРАВЖНІ Показати IP 20 Лютого 2014 17:51
Підтримую!!! Знову наступаємо на "пораранчеві" граблі.
УПА до патріоти-СПРАВЖНІ Показати IP 20 Лютого 2014 18:04
на 25.02.2014 року о 14-00 запланована акція протесту проти падаткової служби яка відправляє гроші на придушення євромайдану та Януковичу
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 17:37
Дали владу ледарям та брехунам. А Гузя вже давно пора побити, облити водою і закувати в кайдани. Ще й поїхати до його родини і погрожувати розправою!
007 Показати IP 20 Лютого 2014 20:47
Стрiляти козлiв!!! Обох замiв! Скоро буде результат!
весь Луцьк Показати IP 20 Лютого 2014 20:50
Повісим Януковича, пізніше повісим злодюгу Бондара!!
вах Показати IP 20 Лютого 2014 21:40
Під шумок , в облраді дерибанять Журавицьку землю , яка належить державі.Вже отримано 72 свідоцтва з 95.Люди , рятуйте Волинь.
весь Луцьк Показати IP 20 Лютого 2014 22:10
Прийшла нова банда з головним бандитом Бондарем! Люди відкрийте очі!! Бондар і його близький круг такі самі крадії як і Янукович!
Людина Показати IP 20 Лютого 2014 22:21
Двоє до корита дорвались, в інших двох голодні очі горять надією зайняти місце якщо не біля корита то біля коритця
Людина до Людина Показати IP 20 Лютого 2014 22:35
Ой ще шибнутого забули - і йому мисочку
Українець Показати IP 20 Лютого 2014 22:27
Доступ до корита тільки по пропусках для свиней і тих хто їм прививки робить
Батьківщанка. Показати IP 20 Лютого 2014 22:28
Для керівників облради необхідно терміново ветеринар для прививок проти свинячого сказу
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 22:30
Фото злодійського схлдняка общак ділять
Войтович В.І. Показати IP 20 Лютого 2014 23:20
Кругом тітушки а в облраді злодюжки
1 Показати IP 21 Лютого 2014 01:14
лучани, Киев потiм розбереться
genc Показати IP 21 Лютого 2014 04:19
Дебили гузі .бондарі ,пирожики зробили з м***дака башкаленка героя.О ще злодюгу грицюка забув.Зганьбили Волинський люд.
весь Луцьк Показати IP 23 Лютого 2014 15:06
Ганьба Бондарю, Вітру, гудзику, шибі, Геть, Геть сміттЯ до Урни!