USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Волинській ОДА з’явився новий департамент

14 Грудня 2015 10:35
У Волинській ОДА ліквідували департамент економіки і міжнародних відносин. Натомість з 14 грудня 2015 року розпочало роботу управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 14 грудня, повідомив голова Волинської ОДА Володмир Гунчик.

Так, нове управління очолив Юрій Кресак.

Зі слів голови ОДА, основним завданням управління буде залучення інвестицій, розвиток інвестиційних програм, грантових проектів, а також координація роботи між обласною владою і організаціями місцевого самоврядування, реалізація обласних та державних програм в частині міжнародного співробітництва й інтеграції.

«До першого блоку управління увійшли спеціалісти, які будуть спільно з структурами бізнесу вести пошук інвестицій, їх залучення, оформлення і підтримку. Другий блок відповідатиме за координування дій між органами влади різних рівнів, що займаються грантовими проектами та залученням коштів міжнародних фінансових структур», – зазначив очільник області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Саша Показати IP 14 Грудня 2015 10:40
Тільки відкривають нове а старе закривають і беруть на рооту своїх . І що то за система така? Коли вже будуть люди працевлаштовані
Леся Показати IP 14 Грудня 2015 10:45
Правильно. Школи позакривати , а департаментів відкрити якомога більше...
100 Показати IP 14 Грудня 2015 10:55
Від перестановки доданків результат такий же. Для будь якого розвитку потрібне саме відсутність ОДА чи схожого органу. Це не командна економіка.
Читач Показати IP 14 Грудня 2015 11:12
Ви хоч бачили, що написали "департамент управління розвитку юстиції та міжнародної інтеграції" )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Галичанка до Читач Показати IP 14 Грудня 2015 12:15
норм вони написали. а як, по-твоєму, цей департамент має називатися?
1 до Галичанка Показати IP 14 Грудня 2015 14:44
Як можна управляти розвитком юстиціі
Читач Показати IP 14 Грудня 2015 11:14
"управління міжнародними відносинами" )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Наталя Показати IP 14 Грудня 2015 11:50
Юрій Кресак хороша і порядна людина.Рада за нього.Успіхів Вам у нелегкій роботі.
Кріс до Наталя Показати IP 14 Грудня 2015 16:38
Дуже нелегка робота! Куди там шахтарям, лікарям, військовим і навіть космонавтам! Це ж директор управління!))
Олександр до Наталя Показати IP 16 Грудня 2015 09:36
Цікаво як історик може управляти і залучати інвестиції до Волинського краю???!!!
Ну Показати IP 14 Грудня 2015 13:12
Ніколи не було Департаменту економіки і міжнародних відносин а був Департамент економічного розвитку і торгівлі Волинської ОДА і Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.
Ольга Показати IP 14 Грудня 2015 14:16
А де Андрушку Ломагу поділи?