USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

У волинських фіскалів - новий керівник

4 Квітня 2016 17:54
Головне управління ДФС у Волинській області очолила Світлана Савчук, - повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Про нове кадрове призначання на Волині в режимі відеоселектору колектив працівників органів ДФС області за дорученням Голови ДФС України Романа Насірова поінформував Директор Департаменту органіізації роботи Служби Віктор Пригаровський, котрий наголосив, що кандидатура нового очільника волинських фіскалів погоджена з Головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком та Міністерством фінансів України.

Довідка:

Світлана Савчук здобула економічну освіту спеціаліста з обліку, контролю та аналізу господарської діяльності у Тернопільському інституті народного господарства, який закінчила у 1992 році.

Цього ж року Світлана Павлівна розпочала свій трудовий шлях з посади бухгалтера Ковельського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Тур». Згодом – у 1997 році, з посади державного податкового інспектора відділу перевірок юридичних осіб Ковельської ОДПІ почалася її професійна діяльність державного службовця.

З 2000 Світлана Савчук очолювала підрозділи документальних перевірок Ковельської ОДПІ, а з 2004 року – незмінно перебувала у керівному складі Луцької ОДПІ.

У 2009 – 2010 роках Савчук працювала заступником голови ДПА у Волинській області.

Із 2012 року, після перебування на посаді першого заступника начальника Луцької ОДПІ у 2010-2012 роках, очолювала Луцьку ОДПІ до квітня 2016 року.

Світлана Савчук нагороджена нагрудним знаком «За бездоганну службу ІІІ ступеня» у червні 2010 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 4 Квітня 2016 18:00
Це просто жах !
Колян Показати IP 4 Квітня 2016 18:23
Чесна і прозора. Треба було ще статки її записати як живе дачі машини квартири будинки віли , що задекларовано?
знайко Показати IP 4 Квітня 2016 20:04
Ну якщо Гунчик погодив значить в долі, і з ним ділитися буде, а як по іншому після такого призначення! :)
обс Показати IP 4 Квітня 2016 21:22
Рідня пекарчука
777 до обс Показати IP 4 Квітня 2016 23:06
Про це усі в області знають
Укроп Показати IP 4 Квітня 2016 22:19
Повна деградація служби. Прикро стільки достойних спеціалістів пішло, а лише пройдистіти і блюзніри деруться на посади.
СБУ Показати IP 4 Квітня 2016 23:04
Уміло підставляє підлеглих керівників, мотивуючи це викоріненням хабарництва та корупції. Мені відоме її оперативне псевдо. Наслідком її дій є історія з ПТК.... далі буде ще крутіше. Нові справи, імена..... вже є оперативні заготовочки. Так що давав Свєта, оправдовуй надєжди, а також відпрацьовуй за те що тебе випустили, а не пустили паровозом.
ЛЮСТРАТОР АК- 7,62 Показати IP 4 Квітня 2016 23:52
Люстрацію пройшла, що при янеку не працювала,де громадські слухання ,скоро великий шухер чує моя д*па.
Ковель Показати IP 5 Квітня 2016 10:36
На фонi хизуеться ехидна морда хабарника гириковича, обкрадае бiзнесменiв, не обдури сам себе, ще такого хабарника Волинь не мала
колега Показати IP 5 Квітня 2016 12:02
А нагрудний знак отриманний у 2010році від "Азірова"...
Я Показати IP 5 Квітня 2016 16:38
Павлівна вперед нарешті на Волині керівник який знає роботу і знає людей а ті хто пише всяке грязне то заздрівники і боягузи !!!!!!!!!