USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Удар» вже на наступному тижні запропонує свого кандидата в Президенти, - Кличко

19 Березня 2014 21:43
Партія "Удар" на наступному тижні висуне свого кандидата в Президенти України. Про це в ефірі телеканалу "112 україна" заявив лідер "Удару" Віталій Кличко, - інформує RBC.

"Після цього ми запропонуємо програму кандидата. Але вже зараз можу сказати, що наша країна потребує змін і реформ у багатьох напрямках", - зазначив Кличко.

Він наголосив, що насамперед потрібно побудувати сучасну європейську державу з відповідними стандартами життя та цінностями.

"Що ми пропонуємо зробити? Провести реформи правової та судової систем. Створити муніципальну міліцію, яку ми обираємо, яка відповідає перед суспільством і до якої є довіра. Потрібна реформа економіки, податкова реформа. Ми повинні дати можливість малому і середньому бізнесу вільно працювати, платити податки і створювати нові робочі місця. Закон повинен працювати і бути одним для всіх. Найважливіше - як наслідок цієї програми, - кожен повинен відчути в дуже короткий термін зміни у власному житті", - підкреслив Кличко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
111 Показати IP 19 Березня 2014 21:44
Кличка в президенти!!!
Бульба Показати IP 19 Березня 2014 21:51
Анатомия Кличка - 4. Иностранный Агент - http://ermalex76.livejournal.com/10223.html
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 21:54
Че реально?)))) Не шутка?))))
Всезнайко Показати IP 19 Березня 2014 22:24
Кличку не світить...
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 23:02
******** он!есть люди и покруче Путина но ведь их не возьмут там америкосы рулят! ((
тупаку Показати IP 19 Березня 2014 23:11
Найважливіше - як наслідок цієї програми, - кожен повинен відчути в дуже короткий термін зміни у власному житті", - підкреслив Кличко. Да виталька уже вся страна ощутила твои долбанные змиіни. Все просто клас, страна в ж.....ппе, а не в эвропе, гривна стабильна и укрепляется с каждым днем, цены на газ и бензин падают. Преступностью и не пахнет. Так что считай мы тебя уже избрали гауляйтером, тьфу президентом того что останется и благодарность наша не будет знать границ.
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 23:16
Будет! Когда появится христианин который обьединит славянских братьев!
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 23:20
Да Киев запачкан но мы его можем еще отмолить и просить об общем доме?
Москаль Показати IP 20 Березня 2014 05:25
А кто не захочет "почувствовать изменения" - тому в рыло с правой!
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 08:47
Якого Кличка в президенти краще Гузя або ні Данильчука ото заживем. Будемо всі на колінах і приковані . Хто їх тільки народив
Артем Показати IP 20 Березня 2014 11:19
И никто даже не догадывается кого "Солнечный удар" выдвинет в президенты:)))Веталь покажи лучше всем свои фотографии с братаном для немецкого гей-журнала.Олежка Ляшко вырос на вашем примере:)