USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Україна підписала з ЄС політичну частину угоди про асоціацію

21 Березня 2014 11:01
У Брюсселі відбулося урочисте підписання політичної угоди про асоціацію ЄС та України. Участь у підписанні взяли глави держав і урядів 28 країн Європейського союзу і керівники ЄС.

З українського боку участь взяв прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

При цьому підписи під екземплярами документів поставили Яценюк, голова Європейської ради Герман ван Ромпей, голова Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу і керівники 28 країн Європейського союзу, інформує ТСН.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
987 Показати IP 21 Березня 2014 11:22
Пи..дец подкрался незаметно!
ПЕРЕМОГА Показати IP 21 Березня 2014 11:45
ПЕРЕМОГА...
МВ до ПЕРЕМОГА Показати IP 21 Березня 2014 11:48
побачимо..... що ти скажеш через рік
Жах до ПЕРЕМОГА Показати IP 21 Березня 2014 15:50
Жоп@!!!:(
Анонім до ПЕРЕМОГА Показати IP 22 Березня 2014 00:35
есть особые требования: «помимо этих требований были выдвинуты и другие. Первый заместитель посла Чехии в Польше рассказал, что господин Турчинов в присутствии послов США, Германии и Польши на Украине подписал предварительное соглашение с МВФ о предоставлении финансовой помощи Украине. А именно, вся газотранспортная система Украины с момента подписания итогового основного соглашения о финансовой помощи безвозмездно передается в собственность американской компании Chevron. Кроме того, владельцы Мариупольского, Запорожского, Днепропетровского металлургических комбинатов обязаны передать 50% акций компаний в собственность немецкой компании Ruhr, угольное производство Донбасса также передается финской дочке компании Ruhr. Также помимо политических требований в подписанном документе есть пункт о предоставлении блоку НАТО территорий под Харьковом для размещения систем американской противоракетной обороны, звена американской истребительной авиации для прикрытия объектов ПРО» (В России и СНГ: Яценюк принял кабальные условия МВФ). Тоже всё очень незатейливо, и даже огрызочки, которые пока зацепились за жадненькие ручки, будут тщательно обглоданы при следующих выделениях траншей. Ничего не забудут, включая их вклады в «надёжных» западных банках. Тут вам, как говорится, и феодальные княжества, и пальцы в растопырку будут. Не для того Запад так долго вас собирал. Для чего так много грантов угрохал для поддержки «оппозиционеров»?
ПЕРЕМОГА Показати IP 21 Березня 2014 11:49
-Мыкола, а шо цэ "ассоциированное членство"? -Ну, кум, Украина будет участвовать в ЕС. -Значит войдет в ЕС? -Нет, не войдет, но будет участвовать. -Як так? -Ну примерно, як яйца в половом акте: участвуют, но не входят. А так, рядом болтаются!
ЄС Показати IP 21 Березня 2014 11:55
Як же ж дістали ті, хто пише, що Україна буде рабом, її експлуатуватимуть, піднімуться податки, виросте безробіття...і т.д. А от з Росією перед нами відкриваються необмеженні простори рівноправ*я! Але з таким рівнем життя як у Європі, то краще бути європеським "рабом" ніж рівним серед диких!
так до ЄС Показати IP 21 Березня 2014 13:45
потомкам польских рабов краще бути рабами Європі
Джулія Показати IP 21 Березня 2014 12:10
Давно пора спробувати нове. З "братами-слов'янами" вже набулися. Досі горло від братерських обіймів болить!
Олег до Джулія Показати IP 21 Березня 2014 12:15
Почекай, скоро з новими братами взагалі без голови залишишся!
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 12:30
А економічну частину і не буде підписано. Знаєте чому? Запитайте у Віктора Федоровича.
s до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 15:36
Підписали ЧИСТО щоб заспокоїти пролетаріїв, таку фігню міг би і Янукович підписати.
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 15:43
Да нормального Батьку треба! Як Лукашено!
правда Показати IP 21 Березня 2014 15:46
А ось тепер УВАЖНО почитайте ось це: "Експерт: підписавши частину Угоди з ЄС Україна визнала, що відмовляється від членства союзі" http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1320144-ekspert-pidpisavshi-chastinu-ugodi-z-yes-ukrayina-viznala-scho-vidmovlyayetsya-vid-chlenstva-soyuzi