USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В гості до волинських нардепів: ультиматум тим, хто - за «людину Януковича»

17 Лютого 2014 13:08
Про несприйняття кандидатури Сергія Арбузова на посаду Прем’єр-міністра України заявлять сьогодні активісти луцького Автомайдану. Для цього вони відвідають позафракційних волинських народних депутатів. Мовляв, якщо обранці громади голосуватимуть за вищезгадану персону чи будь-якого провладного депутата, їм висловлять недовіру народу.

Так, у прес-службі волинського «Удару» повідомили, що сьогодні, з 16 до 17 години, луцький автомайдан та представники ВО «Майдан» «заїдуть в гості» до усіх позафракційних волинських депутатів, щоб передати їм звернення від імені усієї громади Волині.

У зверненні йдеться про несприйняття кандидатури Арбузова С.Г. на пост Прем’єр-міністра України чи будь-якої іншої провладної особи.

Текст звернення додається:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
У-ух! Показати IP 17 Лютого 2014 13:36
Арбузуву-НІ, яценюк НЕ хоче....то пропонуйте щось,досить горланити ...
правда Показати IP 17 Лютого 2014 13:41
До Палиці у Швейцарію "заїдуть"? То треба було позавчора виїзджати!!!:) І ці "розїзди" - це демократія? Це не тиск? :) Дивіться, що коли до інших депутатів заїдите, то щоб їхня охорона вам поміж очей не засвітила!!!:) Як ви вже дістали...! Самі нічого не хочуть(Яйценюк) і не вміють і іншим нічого робити не дають...!!!:(
304 Показати IP 17 Лютого 2014 13:48
Азарова обратно!!!
88 до 304 Показати IP 17 Лютого 2014 14:30
Хай міняє ХУНДАЇ!
Іван Г. Показати IP 17 Лютого 2014 13:58
Кєрнеса!
правдоруб Показати IP 17 Лютого 2014 16:19
ЗВЕРНЕННЯ до ВО "майдан", автомайдану та інших!!! Хто надав вам право звернення від імені усієї громади Волині? Навіть декілька тисяч людей, яких ви збираєте на свої заходи не мають права вас уповноважувати на такі звернення. Ви що провели обласний референдум чи хоча б якесь опитування щоб звертатись від імені усієї громади Волині? Я може й не за кандидатуру Арбузова, але я проти щоб за мене хтось розписувався.!!!!!
Віка Показати IP 17 Лютого 2014 17:54
Бачили вже сьогодні їхню їзду містом... Ви хоч раз зі сторони подивіться на себе, те що ви робите - цирк!!!
БОГДАН-Вікі Показати IP 17 Лютого 2014 18:36
Це не цирк.Це нагле залякування та тупа пропаганда .
zorro до БОГДАН-Вікі Показати IP 17 Лютого 2014 19:43
Ну правильно - нехай їздять і собак безпритульних залякують!:) На більше вони не здатні, бо якщо тільки-но до простих людей вякнуть - так отримають, що бігти будуть...дуже далеко!!!
автодебілоєвровелопі Показати IP 18 Лютого 2014 15:30
ЯК ВИ ВЖЕ ДІСТАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!