USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Верховна Рада звільнила Захарченка

21 Лютого 2014 18:32
Верховна Рада проголосувала за відсторонення виконувача обов'язків глави МВС Віталія Захарченка від займаної посади.

За відповідне рішення проголосувало 332 народних депутатів, - повідомляє "Українська правда".

Перед голосуванням між депутатами виникла суперечка, чи має Рада право звільнити міністра.

Рибаку не подобалось формулювання про "звільнення від виконання обов’язків".

Проте опозиція наполягла, що звільнення від виконання обов’язків має за собою наслідком відсторонення його від посади, тому колізії немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
иван Показати IP 21 Лютого 2014 18:38
ну и как с маршальской звездой -уголовникам чевир заваривать? сначала сосиски носил из чайной бандюкам ср*ній обехесник-смеялся с розісников когда малішеву поляну стелил? а что говорить ничтожество оболонка на муфте вично живого джиги
народ Показати IP 21 Лютого 2014 18:46
Варта було б його повісити. За ноги, щоб здихав довго і "мучительно".
иван Показати IP 21 Лютого 2014 18:49
воно просто тупе-шоти из шестере візьмеш ?як питати в унітаза що вин неспускае воду коли перекритий кран
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 19:02
Я сподіваюсь,що яник його пристрілить, а потім і сам застрілиться, але нічого всі сліди злочинів не замете.
лютий Показати IP 21 Лютого 2014 19:13
чекаю ще одну новину " ....вчора раптово виявили бездиханним тіло четвертого пре...а ,причина-невідома..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 19:44
Я теж чекаю, серце має стати, забагато працював останні дні!
иван Показати IP 21 Лютого 2014 20:33
лука ему уже приготовил место-начальника питомника домашніх животних