USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

На Волині звільнили 17 суддів

8 Вересня 2016 17:40
Народні депутати ухвалили 5 постанов про звільнення більше 500 суддів. За відповідні постанови № 4697-2, № 4697-3, № 4697-4 та № 4697-5 проголосувала більшість парламентаріїв, - повідомляє Укрінформ.

Зокрема, звільнення стосується і 17 волинських суддів.

Зі слів голови Комітету з питань правової політики і правосуддя Руслана Князевича, загальна кількість звільнених суддів налічує більше ніж 500. І більшість суддів звільнені у зв'язку з поданням ними заяв про відставку. Також є судді, звільнені у зв'язку з досягненням пенсійного віку, чи які не можуть виконувати свої обов'язки за станом здоров'я.

Так, у зв’язку з поданням заяв про відставку звільнити з посад суддів апеляційного суду Волинської області: Бешту Григорія Борисовича, Лозовського Анатолія Олександровича, Міліщука Сергія Леонідовича, Мудренко Людмилу Іванівну, Польового Миколу Івановича, Силку Галину Іванівну, Фідрю Олександра Миколайовича, Хомицького Анатолія Миколайовича, а також суддів: Локачинського районного суду Волинської області - Вознюк Ірину Іванівну; Любомльського районного суду Волинської області - Войтюка Леоніда Миколайовича, Мосієвича Ігоря Вадимовича; Нововолинського міського суду Волинської області - Галушку Олександра Григоровича.

У зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я звільнити з посад суддю апеляційного суду Волинської області Антонюк Катерину Іванівну; Володимир-Волинського міського суду Волинської області Канівця Леонтія Федоровича.

У зв’язку з досягненням шістдесяти п’яти років звільнити з посад суддів: Господарського суду Волинської області - Кравчука Віктора Оксентійовича; Апеляційного суду Волинської області - Завидовську-Марчук Оксану Григорівну; Рожищенського районного суду Волинської області - Панасюка Сергія Петровича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
вася Показати IP 8 Вересня 2016 17:45
А місто луцьк. От вони майданівців судили. Де?
забудькам Показати IP 8 Вересня 2016 17:48
А Адамчук Галю залишили на посаді ...? Галя з хабарами також жартує і попалася не один раз...
52 до забудькам Показати IP 8 Вересня 2016 21:30
Сівчук не лише хабарі бере, а й п"яним за кермом їздить. А результат???
Просто Показати IP 8 Вересня 2016 19:26
Це бунт проти системи. Свідчення гнилого ставлення. В жодній країні такого нема.
Латковський В Показати IP 8 Вересня 2016 21:11
А чому самого великого хабарника- корупціонера Петю Філюка , чому Набу не арештують , чому він ходить ще по Волинський землі на сесію Волинської Ради приходить що відбувається в судочинстві Волині - ганьба.
око до Латковський В Показати IP 23 Вересня 2016 10:42
Філюка покриває Голова Верховног Суду - Романюк, влни вчились чи працювали разом
Ольга Показати IP 8 Вересня 2016 22:11
Чергове окозамилювання.
степан Показати IP 8 Вересня 2016 22:31
А НАЙБіЛЬШОГО ХАБАРНИКА ТА ПЯНЮГУ СіВЧЕНКА ЗАЛИШИЛИ??? НІЧОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ!!! ТІЛЬКИ МАЙДАН І НА КОЛІНА В ЦЕНТРІ МІСТА!!!
Петро до степан Показати IP 11 Вересня 2016 17:55
СІВЧУКА
Пілат Показати IP 8 Вересня 2016 23:07
Латковс ький ти правильно запитуєш!! Всі партіі об служив! Хитрий барига!!
Гонта Показати IP 9 Вересня 2016 08:41
А конфіскація майна де, що знову має громада іти палити і лупити св*лоту?
Юрист-практик Показати IP 9 Вересня 2016 10:43
Шкода, що пішли в основному професіонали, а залишились подекуди некомпетентні перелякані дилетанти...
небайдужий Показати IP 9 Вересня 2016 10:48
Досить скиглити і обливати брудом тих хто пішов з посад !!! Побачимо які прахвесіоналли прийдуть !!!
небайдужий Показати IP 9 Вересня 2016 10:49
побачимо які прийдуть на їх місця
юрист до небайдужий Показати IP 9 Вересня 2016 14:48
Прийдуть ті які будуть вигідні теперешній владі А пішли дійсно судді-професіонали!
Петро Показати IP 9 Вересня 2016 21:14
Багато показували по телику суддю Ковтуненка який забрав хату у жинкі випхав її з хати. Він є суддею чи ні?
око до Петро Показати IP 23 Вересня 2016 10:45
Суддю Ковтуненка покриває його жінка, також суддя, Александрова. Зверніть увагу на суддю Александрову
Всім Показати IP 9 Вересня 2016 22:49
Не хвилюйтесь. Посунули судді у вирій. Це лише початок колони.
ШПИГУН до Всім Показати IP 11 Вересня 2016 17:56
сівчук попереду колони