USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинян запрошують на обговорення бюджету області на 2016 рік

5 Грудня 2015 12:54
В облраді анонсували публічне обговорення бюджету та перспектив розвитку Волині. Нарада має відбутися 8 грудня під керівництвом голови Волинської облради Ігоря Палиці.

Нагадаємо, головою Волинської обласної ради Ігоря Палицю обрали 26 листопада під час першого засідання новообраного органу самоврядування. Тоді за його кандидатуру віддали голоси 39 із 64 депутатів.

Захід заплановано на 13:00 у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Григоровича Шевченка, – повідомили у прес-службі облради.

Зазначимо, що на заході будуть представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підрозділів державних органів влади області та господарський актив.

До слова, проект обласного бюджету був внесений до облради 27 листопада. Із документом можна ознайомитися на сайті облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
лучанин Показати IP 5 Грудня 2015 13:23
Мудрий голова -розумний піхід до справи.
Анонім Показати IP 5 Грудня 2015 13:58
"Захід заплановано на 13:00, а всіх, хто має бажання долучитися до обговорення, запрошують до приміщення Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Григоровича Шевченка, – повідомили у прес-службі облради. Серед запрошених – представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підрозділів державних органів влади області та господарський актив." Я не зрозумів - запрошуються усі бажаючі волиняни, чи все таки усі бажаючи з тих, кого запросили?
Галичанка до Анонім Показати IP 5 Грудня 2015 14:12
Запрошують всіх, хто має бажання долучитися до обговорення, Але будуть і представники місцевого самоврядування. отак:)
123 Показати IP 5 Грудня 2015 16:01
Так це ж робочий час. На обговорення хто має прийти?
Анонім до 123 Показати IP 5 Грудня 2015 18:36
Ну так задумано, шоб ніхто не прийшов
лучанину Показати IP 5 Грудня 2015 20:16
не мудрий голова, бюджет справа депутатыв, а балаган в театрі - хі хі хі
! до лучанину Показати IP 5 Грудня 2015 21:48
А у який день тижня це буде?
Анонім до ! Показати IP 5 Грудня 2015 22:07
А яка різниця? Тебе туди не пустять.
волиняка Показати IP 6 Грудня 2015 08:55