USD 27.7 27.9
  • USD 27.7 27.9
  • EUR 31.5 31.8
  • PLN 7.2 7.34

Волиняни самі хочуть призначати владу на місцях

Громадські активісти Ківерцівського району просять голову облдержадміністрації Григорія Пустовіта, аби під час кадрових призначень, він дослухався до думки громадськості району, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Зокрема, активісти висловили думку, що воліли б бачити на посаді голови Ківерцівської райдержадміністрації голову бюджетної комісії Волиньради Анатолія Грицюка, однопартійця Пустовіта.

Своєю чергою, Григорій Пустовіт подякував активістам за небайдужість до державотворчих процесів, чітку позицію і переконував, що усі пропозиції не залишаться поза увагою під час розгляду кандидатур на ті чи інші посади. «Нині в області тривають кадрові процеси, нам важлива думка усіх. Буде широке обговорення, ця робота непроста, однак вона буде абсолютно прозора для громадськості», - зазначив голова облдержадміністрації.
Загрузка...
Коментарів: 19
меня терзают Показати IP 7 Березня 2014 10:59
Меня терзают смутные сомнения, что: "активісти висловили думку, що воліли б бачити на посаді голови Ківерцівської райдержадміністрації голову бюджетної комісії Волиньради Анатолія Грицюка, однопартійця Пустовіта.", если только эти активисты не из ОПГ БЮТ...
екскурсовод до меня терзают Показати IP 7 Березня 2014 18:34
Десять майданутих пенсіонерів проплачених Грицюком - ЦЕ НЕ ГРОМАДСТКІСТЬ РАЙОНУ! Він все життя краде, з того часу ще як був головою колгоспу в с. Суськ Ківерцівського району. Інвалідність собі купив, щоб пенсію получати! Головний крикун Ківерцівських майданів - думає що накричав собі крісло!
капєц Показати IP 7 Березня 2014 11:03
Тота сволота , яка розкрала 120га ківерцівської землі і 80га роздала своїм родичам знову влади хоче?Та то його треба було ставити на коліна а не беркутівців.ЖАХ.
вах_вах Показати IP 7 Березня 2014 11:05
Як ту пику ще не вигнали з облради?Ви що зовсім припухли?
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 11:19
КИЕВ, 7 марта. /ИТАР-ТАСС/. Руководство радикальной националистической группировки «Правый сектор» потребовало от киевских властей открыть военные арсеналы для их отрядов самообороны, сообщил ИТАР-ТАСС источник в военном ведомстве Украины «Такое требование к украинскому правительству и Минобороны выдвинул лидер “Правого сектора” Дмитрий Ярош. Он заявил, что “консервативные подходы” руководства силовых структур не позволяют навести порядок в стране и исключить антимайдановские протесты в восточных и южных регионах Украины», — сказал собеседник. При этом, по словам источника, Ярош «в ультимативной форме предлагает передать “Правому сектору” часть оружия и военной техники, а также несколько войсковых учебных центров». Центры, пояснил Ярош, необходимы «для качественной подготовки бойцов “Правого сектора”, так как им предстоит участвовать в обеспечении территориальной целостности Украины», отметил источник в украинском военном ведомстве. Как уточнил собеседник, если правительство и руководство ВС Украины не выполнит данных требований, «Ярош не исключает, что “Правый сектор” будет участвовать в судьбе Украины более решительными способами». Между тем, по данным украинских СМИ, 5 марта в Верховную Раду было внесено предложение о придании «Правому сектору» статуса регулярных военизированных подразделений. Причем за отказ поддержать эту инициативу утвержденный Верховной Радой премьер-министр Арсений Яценюк отправил в отставку трех замов министра обороны, в том числе первого.
ага до Анонім Показати IP 7 Березня 2014 16:05
відправив у відставку і розстріляв під стінами верховної ради (російська преса - сама правдива преса у світі).
мер Показати IP 7 Березня 2014 11:38
Якщо призначать Грицюка А., то буде хоч в одному районі порядок.
Ківерчанин до мер Показати IP 7 Березня 2014 12:29
Будете ..уй со....ти!
Громада Ківерець Показати IP 7 Березня 2014 11:39
Ми за Грицюка Анатолія
Громада Ківерець до Громада Ківерець Показати IP 7 Березня 2014 12:30
А ми проти!
Активісти майдану Показати IP 7 Березня 2014 11:42
Коли Грицюк був головою Ківерцівської районної ради, то район давав найбільшу кількість голосів за ВО "Батьківщину".
активний до Активісти майдану Показати IP 7 Березня 2014 11:59
А кому воно треба? Зараз проти БЮТу треба, а інакше кранти Україні!!!
Ківерчанин до Активісти майдану Показати IP 7 Березня 2014 20:59
Ви праві. Бо нічим більше не займався. Чи такі ж були результати його господарювання? Зараз керівники повинні не агітацією займатись, а будувати нову Україну.
Щирість до Активісти майдану Показати IP 7 Березня 2014 21:32
Розповідають, що до початку 2000 років він ще святкував річниці жовтневої революції під прапором СССР разом з ветеранами КГБ. В той час як рухівці ночі не досипали борючись проти «комуняк». А уже у 2009 році разом з ветеранами Прикарпатської Січі, Львівського братства ОУН-УПА був представлений президії Львівської облради до нагородження почесною відзнакою «100-річчя від дня народження Головного Провідника ОУН Степана Бандери». Треба сподіватись, що в якості видатного діяча повстанського руху Волині 40-50х років.
районний Показати IP 7 Березня 2014 11:58
"думки громадськості району" - це нацюцькані і проплачені Грицюком люди, от хто приходив просити!!!
людина Показати IP 7 Березня 2014 21:24
Коли ми станемо поважати один одного. Якщо до Грицюка є претензіі то треба казати у вічі. Час закулісних ігр вже минув.А ще хочемо в Європу.СТИДОБА.
Тоже людина до людина Показати IP 7 Березня 2014 21:40
Де його знайти аби сказати. А так почитає що про його думають виборці і виправить собі помилки.