USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Якою бачить Україну Лукашенко

20 Квітня 2014 22:01
Президент Білорусі Олександр Лукашенко має намір зробити все, щоб Україна жила спокійно, інформує Кореспондент.

Про це він заявив журналістам, відвідуючи у свято Великодня мінський Свято-Духів кафедральний собор, в неділю, 20 квітня.

"В Україні сьогодні відбуваються погані події. І ми, звичайно, робитимемо все для того, щоб Україна жила спокійно", - наголосив Лукашенко.

Він нагадав, що ще рік тому багато говорилося про так звану арабську весну, про Сирію, де йде війна.

"Я тоді вам говорив у посланні білоруському народу: не думайте, що це так далеко від нас, світ сьогодні настільки тісний, що говорити про те, що це далеко, неприйнятно. Дивіться, як вийшло: це вже (події в Україні) навіть не біля нашого порога, це вже у нас ", - зазначив Лукашенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
брат Показати IP 21 Квітня 2014 01:29
тато сцить...
Олег до брат Показати IP 21 Квітня 2014 09:53
Україні б такого тата!
НЕЛУЧАНИН до Олег Показати IP 21 Квітня 2014 13:27
вже один був. взяв золотий унітаз і втік в ростов
титушко Показати IP 21 Квітня 2014 01:31
«Украинцы являются трусливой, неблагодарной, ноющей нацией, получившей неожиданную свободу и воздыхающей за беззаботными и в меру сытыми деньками рабства... Их, конечно, трудно назвать великой нацией».---стаття «Аутодафе», що друкувалася в газеті «Вечерние Вести» № 141 від 19 — 25 вересня 2003 року
титушко Показати IP 21 Квітня 2014 01:34
стаття належить нинішньому державному діячу, екс-голові СБУ, екс-народному депутату України Олександру Турчинову.
оля до титушко Показати IP 21 Квітня 2014 06:54
За долари Турчинов зразу і думку поміняв-тепер говорить про прекрасну укр.націю.Профукали ви Україну.
ВОНО Показати IP 21 Квітня 2014 06:45
бацька на все100% прав, у нас ведь шо ??? прально, у нас класическая цветная революция токо пока еще нет бомбардировок и химических атак непонятно кого на мирное население
ІВАН Показати IP 21 Квітня 2014 08:11
Діло не Батькові. Діло в народові. Білоруси вибрали собі Батька! А ми вибрали зека... І зарас ще маємо вибирати зечку.. Допускаєм щоб зараз нами керевав той турчинов з яценюком. Допускаєм щоб в Луцьку нами керували такі полудурки.. ТА ПОДИВІТЬСЯ НА СПИСОК ТИХ "ПРЕЗИДЕНТІВ" - ЦЕ БАДА, ЯКА НЕДОСТОЙНА ЖОДНОГО ГОЛОСУ. ЇХ ГНАТИ ТРЕБА ВСІХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ІВАН Показати IP 21 Квітня 2014 08:13
Топ-5 і оце ще не стидно оце писати... Комуж тут голос давати. Ще вже цих людей повністю рахують за худобу....
777 Показати IP 21 Квітня 2014 09:44
барани думають що тато сцить
оля Показати IP 21 Квітня 2014 10:18
Батько не Яник що пошкодував "революціонерів" у батька смертна кара є і він нею активно користується.Якби у нас він був то б такого бардака в Україні не було.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 21 Квітня 2014 19:08
в парашці - кацапстан, в бяларусі - бацькастан. диктатура там і там.
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Квітня 2014 13:59
Краще жити при дактатурі з повним шлунком, можливістю взяти квартиру у кредит та не дуже сильно напружуючись сплачувати його із заробітної плати, ніж стоячи по коліна в лайні кричати, що українці великий народ - нічого нероблячи для підтвердження цього.