USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Яковлев склав повноваження керівника

24 Вересня 2015 16:57
Перший заступник луцького міського голови Тарас Яковлев склав із себе повноваження керівника представництва громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у місті Луцьку. Про це він заявив на прес-конференції 24 вересня 2015 року, - інформують Хроніки Любарта.

З його слів, його обрали керівником представництва «Самопомочі» у Луцьку ще наприкінці липня 2014 року.

«Моя команда натхненно та віддано працювала під логотипом «Об’єднання «Самопоміч» як представництво громадської організації в місті Луцьку, підтримуючи стандарти, які втілюються громадському житті, в політиці та які намагається впровадити в Україні «Об’єднання «Самопоміч». Проте під час роботи луцького представництва «Об’єднання «Самопоміч» моя команда виявила, що громадська організація є своєрідним прикриттям для діяльності політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Дані факти суперечать моїм переконанням, тому я складаю повноваження керівника представництва громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у місті Луцьку», - зазначи Тарас Яковлев у своїй заяві.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Петро Показати IP 24 Вересня 2015 16:59
Що тиснуть іди до партії президента?
студентка до Петро Показати IP 24 Вересня 2015 18:48
А це що за Поц, з мордою бегемота?
Andrij до студентка Показати IP 24 Вересня 2015 21:31
Ze Torik, Ex 4olovik Lesi ))))))
Andrij до Петро Показати IP 24 Вересня 2015 21:38
Eto proshluj vek : Romanjyk i kompanija.... treba duvutusja vpered na Novuj Luzk, na Evropy a ne na 4ujys zopy.....
Розчарування року Показати IP 24 Вересня 2015 17:03
Як гарно Самопоміч починала, а що зараз? Від них біжать нормальні люди і в ВР і по регіонах. Про волинський осередок краще й не казати…. Розчарування року одним словом. :(
Андрій Показати IP 24 Вересня 2015 17:08
По-моєму,"Самопоміч" від цього кроку на зазнала відчутньої втрати.Яковлєву потрібно зайнятися господарськими справами громади Луцька,а не бавитися в політиканство.
Лучанин до Андрій Показати IP 24 Вересня 2015 21:42
Не дай Бог! Якщо він ще й справами займеться, то усьо... Справами повинні займатися люди які в тому тямлять, принаймні хоч трошки розбираються, а цей "рішала".
простолюдин Показати IP 24 Вересня 2015 17:24
Та краще б він з посади заступника знявся. Жодних нормальних дій і рішень за його каденції не було. Транспортна система просто жах та й інше не виблискує.Повний примітивізм - хоча й молодий чоловік!
таки да до простолюдин Показати IP 24 Вересня 2015 17:48
а я думав, що Тарас написав заяву про звільнення з посади заступника міського голови, а тут... хвакти суперечать убєждєніям...
Лучанин до таки да Показати IP 24 Вересня 2015 21:44
Я теж так подумав. Невже сталося, а тут почитав і дійсно - не так як гадалося.
виборець Показати IP 24 Вересня 2015 17:58
Тепер Самопоміч має шанс набрати голоси в Луцьку. Дуже правильне рішення, але не дуже вчасне.
111 Показати IP 24 Вересня 2015 18:03
Ото то втрата. Єврейчик покинув "Самопоміч". І що далі? Хто такий Яковлев? - Звичайний ПОЦ. Це тільки на руку партії, рейтинг у Тараса жалюгідний, як і його вираз обличчя. З.І. На одного Порохобота стало більше.
член громади Показати IP 24 Вересня 2015 18:10
Яковлєв в "Самопомочі" - одна з найбільших стратегічних помилок Романюка. Можна було взяти туди лідером людину, рівновіддалену від влади і політики, як і від голови міста. Але вірну людину. Романюк цього не розуміє. Партію перехопили, викупили, а Яковлєва послали н*х*й, що й треба було чекати.
Дійсно розчарування Показати IP 24 Вересня 2015 18:14
Давно вже зневірився у всіх політичних силах. Не тому, що бігав від однієї до іншої, а тому, що уважно слідкую за політикою. Певну довіру серед них мала хіба що "Самопоміч". Але такі люди, які працюють в обласній організації увесь авторитет партії зводять нанівець. Зокрема, це підтверджує і формування списків, яке проводилось за принципом особистих знайомств і "пропихування" своїх кандидатів. Шкода, що "Самопоміч" на Волині так і не виправдала жодних сподівань.
Виборець до Дійсно розчарування Показати IP 26 Вересня 2015 09:15
А мені ці ліві,праві,проєврейські, олігархічні партії остогидли.Буду голосувати за проєвропейську партію зелених України.Ті хоч є представники європейської партії зелених.Може буде більше толку, бо в них і обличчя нові та й програма цікава.
лучанка Показати IP 24 Вересня 2015 18:16
це дійсно додасть бонусів партії на виборах. Самопоміч раніше розпізнала яке це л*****о ніж Романюк
Степан Бандера Показати IP 24 Вересня 2015 18:25
Романюк заставив. Або або
товариш Показати IP 24 Вересня 2015 18:45
Поплентається горе, за С.Кравчукам, в партію Смітьєзвалище Брище. Тай пора в АТО, а не ховатися по кабінетах за бабами. Це ж як треба усім осточортіти усім за пів року.
коля до товариш Показати IP 24 Вересня 2015 19:35
ще б ти так воював, клавіатурний баєц, сам певно з окопа пишеш під маріуполем? Але скоріше грієш булки тут. ...Давай, тарас, розривай сашка т.
До знатоків! Показати IP 24 Вересня 2015 21:10
От всі ви радієте тим, що він покинув політичну партію Самопоміч.... Якщо в політичному житті Луцька не розбираєтесь, то хоча б читати навчились - ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ!!! Коли Самопоміч формувалась на Волині, то дійсно Яковлєв був причетний. Пізніше відбувся розкол на партію і організацію з одноіменною назвою. Партію очолила Вусенко Юлія, а Яковлєв з своїм дружком Верзуном і псевдонауковцем Барскьким створили ГО. Тільки тепер фокус не пройшов на вибори і розповзаються хто куди, до прикладу Верзун пригрівся в БПП
осбб Показати IP 24 Вересня 2015 21:58
хлопчик обісра-ся.
1111 Показати IP 25 Вересня 2015 08:35
ще б склав повноваження першого заступника, то Романюк переміг би на виборах. Вже тільки не лінивий не говорить про невдалий підбір кадрів і, зокрема, про цього нарцизіка Яковлева
Знаю за кого! Показати IP 25 Вересня 2015 09:11
Спочатку не хотів іти на вибори зовсім, тепер буду за Самопоміч голосувати, яка очистилась від цього крахобора.
дядя Показати IP 25 Вересня 2015 10:24
Чекаємо на заяву з посади заступника мера...... а не напише, допоможемо відірватись від коритця....
добре є Показати IP 25 Вересня 2015 10:51
Молодець Яковлев - не злякався голосно заявити про цю "Самоппоміч". Хоча хто там в списках? Вусенко і Ко + десяток взагалі невідомих
Незгідний до добре є Показати IP 25 Вересня 2015 11:35
Слідкую за ГО "Самопоміч" майже пів року, з обох ініціативних груп (якщо дивитись на новини у ФБ) до списків до Луцької міської ради попало ну максимум людини три, всі інші не знаю хто такі( ВИСНОВОК: продають місця як і всі інші політичні партії(, нажаль((( а надія була на зміни
Скільки можна до Незгідний Показати IP 25 Вересня 2015 14:15
Для реформ потрібні нові люди у владі, тих самих виберемо- будемо жити так ,як живемо, тому потрібні нові не розпіарені обличчя. Подивіться списки інших партій-там всім відомі лиця, які вже були при владі, результат -пшик
хтось вічно незгідни до Незгідний Показати IP 25 Вересня 2015 14:18
Ви воліли б мати ті самі обличчя при владі? Особисто знайомий з деякими людьми, про яких Ви не знаєте... повірте, це ковток свіжого повітря в тому стійлі. Нормальні адекватні молоді небайдужі люди. Хтось же мусить давати для таких соціальний ліфт. Тому за самопоміч
я був там Показати IP 25 Вересня 2015 22:04
До слова. На вказану пресконференцію, через 20 хвпісля її початку, неочікувано завітав голова фракції "Самопоміч" у ВР Олег Березюк разом з Юлією Вусенко. Вони сказали в очі ЯковлєвуВерзуну усе що було потрібно сказати. Щоб так не фортило... )) Додам, що крім заздалегіть запрошених пащенків та аверсів на пресконференції не було більше нікого. Якщо не рахувати близько 15 людей серед гостей... Людей чиї прізвища є у критикованому яковлєверзуном виборчому списку Самопомочі
Нема на то ради Показати IP 26 Вересня 2015 17:15
Яковлєв не ідеал звісно, але позиція заслуговує на увагу...у списках самопомочі до виборів і справді всі по знайомству, небайдужі, але до чого?..склад такий, що нудить, тільки й уміють пилюку в очі пускати, ніяких конкретних дій, все для окозамилювання...кожна зустріч для журнілістів аби ті їх зайвий раз пропіарили....Юля та Вусенко, вона тільки пукнути збирається і вже бігом команду журналістів кличе)))...популістка ще та, згадаєте моє слово...та й решта не кращі, те ж наповнення...Юля, не зважай, про тебе то так, для прикладу)